1xbet

Pasha Fencer V1.6.2 APK MOD (Sınırsız Elmas Hileli) Indir 2023

Anasayfa
MOBAOyun
– Pasha Fencer

1xbet

Pasha Fencer v1.6.2 APK MOD (Sınırsız Elmas Hileli) indir 2022

Pasha Fencer Hileli Mod APK indir, Can Yaman’ın reklam yüzü olduğu Pasha Fencer Android Savaşçı oyunu marketlerde yerini aldı! Tüm Dünya genelinde aktif olarak 50 milyon oyuncunun oynadığı dikey RPG oyunu Türk oyuncuları bekliyor.Arkadaşlarınızla ber

1xbet

Pasha Fencer Hileli Mod APK indir, Can Yaman’ın reklam yüzü olduğu Pasha Fencer Android Savaşçı oyunu marketlerde yerini aldı! Tüm Dünya genelinde aktif olarak 50 milyon oyuncunun oynadığı dikey RPG oyunu Türk oyuncuları bekliyor.

Arkadaşlarınızla beraber oyunun zevkini en üst seviyede çıkarın. Düşmanlara karşı birlikte kılıçlarınızı çıkarın ve zafer kazanmak için beraber hareket edin.

1xbet

Pasha Fencer APK indir

Harika özellikleri ile şaşırtıyor. İlk dikey RPG oyunu olmasının avantajı şudur, dikey kullanıcı sayfası sizlere tek elle oynayabilmenizi sağlayacak. Elleriniz artık oyun oynarken ağrımayacak.

Pasha Fencer Hile indir

Türk oyunculara özel hediye kampanyaları hala devam ediyor. Türkiye için özel hazırlanan skinler oyuna giriş yapar yapmaz sizin olacak. Bu özel kostümü kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra elde edilebilir. Bunların yanı sıra özel ön kayıt hediyesi , hediye kodu ve 10 devamlı çekme şansına da sahip çıkacaksınız.

Oyuncu karakteri ile sunucular arası savaşlara katılabilecek, işte bu gerçek bir çılgınlık. Arkadaşlarınızla ittifak birlikleri oluşturabileceksiniz, birlikte hareket ederek daha çok düşmanı yenebilirsiniz. Görevleri takip edin ve görevleri yerine getirerek görev eşyalarını kazanın. Oyun en üst seviye görüntü kalitesi ve ses kalitesi ile iyileştirilmiştir.

Pasha Fencer İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pasha Fencer ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Pocket Quest

FotoPlay

Opera GX

Vpnify

Last Day On Earth: Survival

Luxury For Kwgt

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın