1xbet

Pacific Warships V1.1.26 APK (Sınırsız Mermi) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Pacific Warships

1xbet

Pacific Warships v1.1.26 APK (Sınırsız Mermi) indir

Pasifik Savaş Gemileri Hakkında MOD APKPacific Warships MOD APK’da bir donanma grubunun öncüsü olun. Pek çok tablo görmenizi bekliyor. Düşmanlar genellikle etraftadır ve size her an saldırabilirler, denizaltı modunu seçebilir ve sıvının derinliklerin

1xbet

Pasifik Savaş Gemileri Hakkında MOD APK

Pacific Warships MOD APK’da bir donanma grubunun öncüsü olun. Pek çok tablo görmenizi bekliyor. Düşmanlar genellikle etraftadır ve size her an saldırabilirler, denizaltı modunu seçebilir ve sıvının derinliklerine inebilirler. Okyanusta savaşmak, karada veya belki de havada savaşmakla tamamen aynı şey değildir. İnsanlar, mücadele yeteneklerini kontrol ettiklerinde, ortaya çıkan sayısız durumu düşünmeye başlamalıdır. Bu çevrimiçi oyun çok oyunculu için yapıldığından, birçok düşmanla da yüzleşmeniz gereken durumlar olacaktır. Herkesin oyun stili değişir, bu da mücadelenin sürekli değişeceğini, belki de performans göstermeyeceğini gösterir. Tam olarak ne kadar zorsa, ne kadar çok olursa Birleşik Devletleri fethetmeye teşvik eder, değil mi? Meydan okumaya bugün katılın!

Savaş gemileri için teçhizatı monte edin ve güncelleyin

ilk hedef bir savaş gemisi geliştirmek olacak. Pacific Warships size en iyi araçlarla inşa edilmiş varsayılan bir gemi sağlayacaktır. Endişelenmeyin, sadece savaşmaya başlayın, ilk başta oyuna alışmak için sadece basit savaşlar var. Oyuncu, ödülü aldıktan sonra seviye atladı ve ekipmanı değiştirmek için daha da fazla imkana sahip oldu. Bugünün savaş gemilerinde sahip olmanız gereken çok sayıda araç var. Bombalar ve torpidolar her zaman düşmanı vurduğu için hayati önem taşır. Ek olarak koruyucu robotlar, doğrudan güverteye ateşlenen silahlar, deniz tabanının hem üstünü hem de altını görmek veya izlemek için dürbünler. Sonuç olarak güncelleyin ve temel ileri düzey ekipmana sahip olun.

1xbet

Çeşitli düşmanlarla yüzleşin

Başlangıçta başlattığımda, Pacific Warships çevrimiçi bir çevrimiçi oyundu. Genellikle dünya çapında oyuncuların katılımı vardır. Her mücadele keyfi olarak eşleştirilir, düşmanınızın kim olduğunu önceden anlamazsınız. Savaş geminizi gerçekten hazırlamanız hala çok önemlidir. Ayrıca okyanusta savaşmak stratejik planlama becerisi gerektirir. Torpidolar, bombalar ve mermiler her zaman sınırlı olacaktır, bu nedenle uygun hedefi belirleyin. Düşman saldırılarından kaçınmak veya karşı koymak için hareketleri ve savunma kalkanlarını tamamlayın.

Sezgisel kontrol programı

Pacific Warships, anlaşılması nispeten kolay olabilen temel düğmelere sahip bir savaş görüntüleme ekranı oluşturdu. Kalan yerin altında bu trenin yolunu düzenleyen düğmeler, trenin daha hızlı çalışmasına yardımcı olan oran anahtarı bulunur. Karşı taraf, ateş etme düğmesi, bomba ve torpido başlatma anahtarı, bir savunma görevlisi oluşturma seçeneği olabilir. Düşman bölgesini ele geçirmek için haritayı dikkate almayı unutmayın. Konumunuzun diğer iki oyuncu tarafından sıkıştırıldığı bir durumdaysanız, bunu yapmak çok zor olacaktır. Kontrol düğmeleri, oyuncunun görüşünü engellemeyecek şekilde makul boyutlarda ve şeffaf olma eğilimindedir.

Pacific Warships İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pacific Warships ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGDCompany

Steel Rage

Modern Warplanes

FightNight Battle Royale

War After

War After

WORLD Of SUBMARINES

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Beatstar

8 Ball Pool

MemesWars 2

FPS.io

Brawl Stars Nulls

Night Shift Pro

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın