Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

OPUS: Rocket Of Whispers V4.9.1_4061 APK + MOD (Tam Oyun/Hepsi Açık) Indir 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– OPUS

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

OPUS: Rocket of Whispers v4.9.1_4061 APK + MOD (Tam Oyun/Hepsi Açık) indir 2022

OPUS: Rocket of Whispers, oyuncuların kıyamet dünyasının son çiftinin sonsuz kederli, trajik ve umutlu yolculuğu arasında seyahat etmelerini sağlayan iç açıcı bir hikaye ve maceradır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Tam Oyun Sürümünün Kilidi Açık

Uygulama İçi Satın Alımlar Hacklendi (Lucky Patcher İste)
Tam Oyun Sürümünün Kilidi Açıldı
Sınırsız Ruh Taşı
Tüm Evcil Hayvanların Kilidi Açıldı
Tüm Kostümlerin Kilidi Açıldı
Müzik Kutusunun Kilidi Açıldı
Earthologist Heykelinin Kilidi Açıldı
Yenilenmiş Otomat Makinesinin Kilidi Açıldı

OPUS: Rocket of Whispers, oyunculara dünyadaki son bir çiftin acısına ve sevgisine tanık olurken en karmaşık ve gerçek duyguları yaşatacak. O zaman, dünya, her dünyanın yüzeyini kaplayan bezler ve buzlarla, acı beyaz bir kıyamet iklimi yaratarak, sonsuz bir buzul çağına girmişti. Ancak hala insanlığın son umutları ve yeni bir yolculuk için yeni bir başlangıç var.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

DUYGUSAL VE Yürek Isıtan HİKAYE

OPUS: Rocket of Whispers’ın en etkileyici özelliği, oyuncuları her hikayeye sonuna kadar daldırmak için duygusal hikaye ve göz yaşartıcı hikaye anlatımıdır. Ayrıca, anlamları ve yaşam özdeyişlerini iletmek için karakterler veya unutulmaz anlar arasındaki etkileşimleri de içerir. Ayrıca sayısız farklı senaryo aracılığıyla oyuncular için romantik, acı verici ve pişmanlık dolu anlar yaratmak için daha birçok faktörü bir araya getiriyor.

TERK EDİLMİŞ GENİŞ DÜNYAYI KEŞFEDİN

Tüm dünya buzul çağında, bu yüzden zemin beyaz karla kaplı, ancak ikili arayışlarına veya keşiflerine başlarken hala umut var. Bu yolculuk boyunca oyuncular, sohbet ederken ve en güzel anları yaşarken insanlığın terk edilmiş teknolojilerini bulacaklar. Dünya ayrıca birçok ayrı alana bölünmüştür ve oyuncu hikayeleri veya gerekli öğeleri toplamak için sürekli olarak bunlar arasında hareket etmelidir.

KAYIP EŞYALARDA GİZLİ HİKAYELER

Unutulmuş eşyalar her yerde geniş çapta görünecek ve OPUS: Fısıltıların Roketi, birçok hikaye veya sır gizlendiğinde onlara manevi değer verecek. Bu, oyuncular hafıza parçaları aracılığıyla insanlığın anılarını yeniden yaşayabildikleri için yolculuğu daha derin ve daha anlamlı kılıyor. Çalındıktan sonra tüm anılar otomatik olarak belleğe kaydedilir ve herkes en sevilen anıları hatırlamak için bunları yeniden oynatabilir.

SON UMUT İNŞA ET VE YOLCULUĞUN SONUNU

Oyunun içeriği derindir ve insanlığın olay örgüsü ve anılarıyla iç içedir, ancak her şeyin bir amacı ve bir bitiş noktası vardır. Oyuncular bu çifte her alanda eşlik edecek, karaya çıkacak ve uzaya gitmek için son roketi inşa etmek için gereken parçaları veya bileşenleri arayacak. İnşa süreci uzun sürecek, ancak oyuncunun o çiftin yanında olduğu en iyi an.

OPUS: Rocket of Whispers’ın oynanışıyla ilgili ilginç olan şey, her oyuncunun deneyimini gerçekleştirmek için daha fazla hayatta kalma unsuru içermesidir. Buz çağı şiddetli ve karmaşıktır ve ortamdaki sıcaklık sık sık değişecektir, bu nedenle oyuncu yolculuk için gerekli şeyleri sürekli olarak toplamalı veya yapmalıdır. Crafting de karmaşıktır ve birçok farklı unsur gerektirir ve oyuncu, günden güne mükemmel bir şekilde hayatta kalırsa yolculuğu uzatabilir.

ETKİLEYİCİ DENEYİM İÇİN MUHTEŞEM SES-GÖRÜNTÜ

Oynanış derinliği ve çekiciliği olmasına rağmen, oyunun görsel ve ses kalitesi mükemmelliğin zirvesidir. Her şeyin kendine özgü ve çekici bir stili vardır, bu da oyuncunun deneyimini benzersiz ve hayati durumlarda önemli ölçüde teşvik eder. Başka bir deyişle, grafiklerin kalitesi sayesinde, yeni yolculuk, oyuncuların zevk alması için anlam, umut ve duygu bakımından zengindir.

OPUS: Rocket of Whispers, oynanışındaki veya planındaki her potansiyelin güzel ve canlı olduğu prestijli bir macera oyunudur. Ayrıca, oyuncuların kendilerini kıyamet sonrası bir dünyanın trajik kaderlerine kaptırdıkları her hafıza parçasındaki hikayeler tam anlamıyla canlıdır.

Roketi kozmosa inşa etme yolculuğuna çıkan son insanlık çiftinin güzel ve unutulmaz hikayesi.
Oyuncuları derin ve nostaljik anlara daldırmak için derinlemesine ve yürekten faktörlere sahip zarif hikaye anlatımı stilleri.
Bir zamanlar müreffeh yerlerde saklanan son insanlığın anılarını veya teknolojilerini toplarken keşfedilecek geniş dünya.
Zorlu ortamlardan veya her an gelebilecek buzul çağında hayatta kalmak için olanaklar yaratın.
Çiftin dünyadaki son yolculuğuna eşlik ederken son derece sürükleyici bir deneyim için göz yaşartıcı ve düşünceli görsel-işitseller.

OPUS İndir

Artık indirmeye hazırsınız OPUS ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

MyHeritage

Avast Cleanup

Demolition Derby 3

Water Tracker

War Tortoise 2

App Manager

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın