1xbet

OneFootball V14.33.0 APK + MOD (Reklamsız) Indir 2023

Anasayfa
OyunSpor
– OneFootball

1xbet

OneFootball v14.33.0 APK + MOD (Reklamsız) indir 2022

OneFootball, futbol maçlarının ve oyuncuların birçok yönünü hızlı bir şekilde güncellemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Yaklaşan maçlar ve doğru detaylar ile kolayca güncel kalabileceksiniz. Aynı zamanda, her kullanıcı bölgenizde tekrarlanan oyun

1xbet

Reklamlar kaldırıldı / devre dışı bırakıldı;
Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Android.manifest’ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
Paketlenmiş Facebook reklamları SDK’sı tamamen kaldırıldı;
Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
Aktif izleyici veya reklam yok;
İlgili Promosyon haberleri kaldırıldı;
Diller: Tam Çoklu Diller;
CPU’lar: evrensel mimari;
Ekran DPI’ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Orijinal paket imzası değişti.

OneFootball, futbol maçlarının ve oyuncuların birçok yönünü hızlı bir şekilde güncellemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Yaklaşan maçlar ve doğru detaylar ile kolayca güncel kalabileceksiniz. Aynı zamanda, her kullanıcı bölgenizde tekrarlanan oyuncu transferleri ve maçlar hakkında bilgi bulabilir. Bu yüzden bu sizin için yararlı bir uygulama olarak kabul edilebilir.

HABERLERİ VE VİDEOLARI DAHA BÜYÜK BİR EKRANDA İZLEYİN

OneFootball’un yeni sürümünde değinilmesi gereken ilginç bir nokta da, kullanıcıların maçla ilgili bilgileri TV gibi daha büyük ekranlarda tamamen rahat bir şekilde görüntüleyebilmeleridir. Bir Chromecast bağlantısıyla tamamen mümkündür ve sunduğu deneyim, her kullanıcının seveceği çarpıcıdır. Bu nedenle uzun süredir beklediğiniz maçla ilgili hiçbir kritik bilgiyi kaçırmayacaksınız.

1xbet

TURNUVA BİLGİLERİNİ BASİT BİR ŞEKİLDE GÜNCELLEME

Bir futbol aşığıysanız ve bilgiye ulaşmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız OneFootball’u denemelisiniz. Kullanıcılar maç, skorlar, önemli gelişmeler ve diğer birçok faktör hakkındaki bilgileri kolayca güncelleyebildiği için işlevselliği basittir. Oradan, tüm gerekli bilgiler tek bir uygulamada toplandığı için arama yapmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak.

SEZONLARIN TAKVİMİNİ TAKİP EDİN

Kullanıcıların OneFootball hakkında seveceği bir şey, yaklaşan maçların doğru bir şekilde güncellenmesidir. Bir liste bulacaksınız ve işiniz bu maçlar gerçekleşene kadar beklemek. Aynı zamanda maçları izleyecek vaktiniz yoksa skor, skor dakikaları ve kimin gol attığı gibi önemli bilgilere de ulaşabilirsiniz. Böylece birçok kullanıcının tutkusunu karşılar.

CANLI YAYIN MAÇLARA KOLAYCA YAKLAŞIN

OneFootball’da birçok değerli özellik olacak ve canlı yayın olarak bildirilen maçlar olan bilgileri anında güncellemenize yardımcı olacak. Bu bilgileri radyo dinliyormuş gibi dinleyebilecek, raporlanan bilgileri dinlerken çalışabileceksiniz. Aynı zamanda, uygulama aynı zamanda oyundaki önemli anları yakalayan birçok video sunar, böylece ne istediğinizi arayabilir ve görebilirsiniz.

MAÇLARIN GÖSTERİM SAATLERİNİ GÜNCELLE

Bu uygulamanın, size yalnızca temel bilgileri getirdiği için futbol maçlarını izleme deneyiminin yerini alamayacağı doğrulanabilir. Yani bu maçları tekrar izlemek istiyorsanız TV rehberi özelliğini kullanın. Bu özellik, bölgenizdeki bazı maçların programını güncellemenize yardımcı olur. Uygulama, İngiltere, Fransa, ABD ve diğer bazı ülkeler gibi bazı ülkeleri desteklemektedir. Yani, henüz maçı izlemediyseniz, bu kaçırmamanız gereken bir özellik.

SPOR VE TRANSFER BİLGİLERİNİ OKUYUN

Kullanıcılar maçla ilgili çeşitli bilgiler bulabilir ve bu da göz ardı edilemeyecek bir şeydir. Futbol bilgileri her sabah okumanız için sürekli güncellenir ve uygulama transfer bilgilerini de entegre eder. Spesifik olarak, oyuncularla ilgili transfer sözleşmelerine genel bir bakışınız olacak ve bunlar birçok spor insanının ilgisini çekecek bilgiler olarak değerlendirilebilir.

OneFootball İndir

Artık indirmeye hazırsınız OneFootball ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Walking Zombie 2

Space Marshals 2

Los Angeles Crimes

Fap CEO

FaceApp: Face

Edjing Mix

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın