1xbet

ONE PIECE Bounty Rush V51100 APK + MOD (Tanrı Modu/CD Yok) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– ONE PIECE Bounty Rush

1xbet

ONE PIECE Bounty Rush v51100 APK + MOD (Tanrı Modu/CD Yok) indir 2022

ONE PIECE Bounty Rush, oyuncuların en iyi korsan olmaları, denizlerdeki güçleriyle övünmeleri ve mükemmel bir korsan çetesi kurmaları için anime serisine dayanan ikonik korsan oyununa sahiptir.

1xbet

MENÜ MODU
Tanrı modu
Beceri CD’si yok
– ( PvP modları için çalışmıyor. )

ONE PIECE Bounty Rush, popüler One Piece anime serisinin ikonik konseptlerini veya karakterlerini kullanan bir rol yapma aksiyon oyunudur. Artık oyuncular, en sevdikleri karakterlerden herhangi birini geniş bir keşif gezisinde deneyimlemenin ve kayıp deniz hazinelerini aramanın keyfini çıkarabilirler. Elbette herkesin rekabet etmesi veya bir korsanın en güçlü yeteneklerini sergilemesi için daha fazla PvP modu sunuyor.

1xbet

BÜYÜLEYİCİ SAVAŞ ODAKLI OYUN

ONE PIECE Bounty Rush’taki ana savaş ve oyun sistemi gerçek zamanlı aksiyondur, bu nedenle her karakter hareketi veya kombinasyonu ince ve pürüzsüzdür. Aynı zamanda, herkes tüm etkinlikleri nasıl dengeleyeceğini, hatta birçok etkileyici ve benzersiz kombinasyon oluşturmak için birlikte koordine etmesini bilmelidir. Zamanla, düşmanların veya karakterlerin çeşitliliği, oyuncuların bu oyun mekaniğinden sonuna kadar keyif almaları için yeni olanaklar yaratacaktır.

EN GÜÇLÜ KORSAN GANGINI YARATIN

Oyuncunun en güçlü korsan olma yolculuğu, sayısız eğlence ve heyecanı içerecek. Bu, korsan mangalarını birçok farklı tarzda özgürce kurmalarına izin vermeyi içerir ve farklı kökenlere sahip olsalar bile hiçbir sınır yoktur. Bir kadronun nasıl oluşturulacağına bağlı olarak, oyuncular dövüş tarzlarını veya karakterler arasındaki bağlantıyı çeşitlendirebilirler.

ABSURD YETENEKLERİ OLAN ÇOKLU İKONİK KARAKTERLER

ONE PIECE Bounty Rush’daki her karakter, onları çeşitli tarzlarda güçlü kılan çeşitli çekici ve benzersiz yeteneklere sahiptir. Beceri sistemleri çeşitli ve derindir, bu nedenle oyuncular özgürce birçok ayrı kombinasyon oluşturabilir veya yeteneklerini birçok aşamada geliştirebilir. Gelecekte, görünüşlerini de değiştirecekler ve orijinal hikayelerine dayanan yeni özel yeteneklerin kilidini açacaklar.

EĞLENCELİ ETKİNLİKLERLE GENİŞ DÜNYA

Oyun, oyuncuların aktif olarak katılması veya her şeyin tadını çıkarması için sayısız etkinlik veya olağanüstü aktivite içeren büyük bir dünyaya sahip olacak. İçerikleri de çeşitlidir ve bazı yerler, orijinal dizide yer alan ünlü tasarımlara veya sahnelere dayanacaktır. Bununla kalmayıp, birçok ödül veya öğe de özel oyunculara yakınlık hissi yaratmak için birçok önemli One Piece unsuruna dayalı olarak tasarlanmış veya tasarlanmıştır.

UYUŞTURUCU VE PARLAK GERÇEK ZAMANLI PVP

ONE PIECE Bounty Rush’ta gerçek zamanlı PvP savaşları da yer alıyor ve burada oyuncular birbirlerini bulup savaşabiliyor. Gerçek oyuncularla savaşmanın mekanikleri daha karmaşık ve zordur ve aynı zamanda MOBA türüne özgü bir heyecan ve ferahlık atmosferi yaratır. PvP savaşlarının ödülleri cömert ve değerli olup, özel mağazadan çeşitli öğeleri kullanmalarına olanak tanır.

ZORLU ZORLUKLAR İLE ZARARLAYICI OLAYLAR

Oyuncular dövüş performanslarını geliştirmek veya her karakterin becerilerine aşina olmak istiyorlarsa, doğru içerik özel zorluklar olacaktır. Ayrıca özel günlerde tanıtılan etkinliklerin ilgi çekici ve gülünç birçok gereksinimi vardır ve bu da insanları cömert ödüller almak için birçok etkinliğe aktif olarak katılmaya iter. Bu arada etkinlikler, orijinal serideki yeni karakterleri tanıtmak için de mükemmel bir fırsat.

ONE PIECE Bounty Rush, çok heyecan verici oyun ve oyun modları sunduğu için harika gerçek zamanlı aksiyon oyunlarından biridir. Her şeyden önce, her güncellemedeki gelişmeler herkesin deneyimini genişletecek, hatta korsan krallar için daha canlı ve gelişen atmosferler yaratacak.

ÖZELLİKLERİ

Hareketli gerçek zamanlı aksiyon oyunu, savaş odaklı faktörü yeni zirvelere çıkarmak için büyüleyici ile birleştirildi.
Diğer korsan aktivitelerinin veya zorlukların tadını çıkarırken oyuncuların deneyimini çeşitlendirmek için ilgi çekici oyun modları.
Daha fazla etkileşim veya kombinasyon için güçlü yeteneklere ve derinlemesine geliştirme sistemlerine sahip ikonik karakterler.
Birden fazla karakteri kontrol ederken veya becerileri hareketlerle birleştirirken sürükleyici savaş hissi için pürüzsüz ve akıcı kontroller.
Çeşitli özel kampanyalar boyunca oyuncuların zevklerini artırmak için yeni içerikli büyük etkinlikler.

ONE PIECE Bounty Rush İndir

Artık indirmeye hazırsınız ONE PIECE Bounty Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanBANDAI NAMCO Entertainment Inc

SLIME

NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE

DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE

SLIME – ISEKAI Memories

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

World Soccer Champs

Plumber Bro

SMS Backup & Restore Pro

College Love Game

Last Hope Sniper

Super Backup & Restore

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın