Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Notification History Log V16.0.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Notification History Log

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Notification History Log v16.0.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Bildirim Geçmişi Günlüğü, işinizi iyi bir şekilde kontrol etmenize ve iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Yanlışlıkla silseniz veya kaçırsanız bile hiçbir bildirimi kaçırmayın. Bunun bir daha asla olmaması için, yanlışlıkla sildiğiniz bildi

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Android.manifest’ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
Diller: Tam Çoklu Diller;
CPU’lar: evrensel mimari;
Ekran DPI’ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Orijinal paket imzası değişti.

Bildirim Geçmişi Günlüğü, işinizi iyi bir şekilde kontrol etmenize ve iş verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Yanlışlıkla silseniz veya kaçırsanız bile hiçbir bildirimi kaçırmayın. Bunun bir daha asla olmaması için, yanlışlıkla sildiğiniz bildirimlerinizi veya bildirim geçmişinizi hatırlatmak için bu uygulamayı oluşturduk. Bu uygulama sayesinde yapılacaklar ile bir bildirim günlüğü oluşturabilir ve tamamlanan bildirimleri kolayca takip edebilirsiniz.

İLERİ TARİH

Önemli bir duyuruyu kaçırdığınızda veya henüz okumadığınız bildirimleri sildiğinizde ne yaparsınız? İşten çıkarılma veya önemli sınavları kaçırma gibi tehditlerle karşı karşıya kaldığınızda kafanız karıştı veya endişelendiniz mi? Hatırlatıcılarda önde gelen bir uygulama olan Bildirim Geçmişi Günlüğü’ne sahip olduğunuzda ve silinen bildirimleri arayabildiğinizde bu asla olmayacak. Teknoloji çağındaki sihir gibi, bu uygulama ile eski veya silinmiş bildirimleri kendiniz bulacaksınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Önemli bir mesajı yeni sildiğinizde endişelenmeyin ve onu istediğiniz zaman en ayrıntılı bilgilerle bildirim çöp kutusunda bulabilirsiniz. Kullanıcılar, gelişmiş geçmiş özellikleri ile silinen mesajları kolayca görüntüleyebilir. Ayrıca bu uygulama ile kullanıcılar, bildirimlerle ilgili anahtar kelime girerken veya belirli bir zamana göre arama yaparken arşivlenen önemli bildirimleri arayabilir.

BİLDİRİM KONULARI

Bildirim Geçmişi Günlüğünde konuya göre bildirim araması sayesinde eski bildirimleri bulmak artık zor değil. Kullanıcılar açık veya koyu kategorilerine göre temalar oluşturacak ve her kategoriye bildirim koyacaktır. Size gönderilen veya kendiniz oluşturduğunuz bildirimler, zamanı geldiğinde hatırlanacak ve ekranda görüntülenen zaman çizelgesi ile kolayca telefonunuzda bulabileceksiniz. Belirli bir konuyla ilgili bir duyuru listesi oluşturun ve kendi oluşturduğunuz öğeleri kolayca bulacağınızdan emin olun.

ANLIK BİLDİRİMLERİ GÖRÜN

Bu uygulama sayesinde hiçbir önemli bildirimi kaçırmayacaksınız. Bildirimleri hızlı bir şekilde almak için bu uygulamanın widget’ını telefonunuzun ana ekranına ekleyin. Bu özelliği etkinleştirdiğinizde, telefonunuz belirli bir süre ile birlikte tüm bildirimleri gösterecektir. Gereksiz veya önemli haberler olsun, tüm bildirimleri almanız gerekir, böylece kendiniz için toplantılar düzenleyebilir ve planlayabilirsiniz.

kara liste

Önemli hatırlatıcıların sizi kaçırmaması uygundur ve özellikle bu uygulamada önemsiz bildirimlerden de etkilenmezsiniz. Katılın ve şimdi kendinize Bildirim Geçmişi Günlüğünde bir kara liste verin; önemli haberlerle çalışmanız için bir alan yaratacaktır. Önemsiz haberler gönderildikten sonra sizin tarafınızdan oluşturulan bir kara listeye gönderilir. Spam bildirimlerinden rahatsız olmamak için anahtar kelimeler veya iletişim notları belirleyebilirsiniz.

YEDEKLE VE YENİDEN YÜKLE

Kullanıcılar bu uygulamaya giriş yapmak için bir hesaba sahip olacak ve aynı zamanda mevcut cihazlarınızdan herhangi birinde oturum açmak için de kullanabilirsiniz. Yedekleme ve geri yükleme özelliğini kullanırken, kullanıcılar bildirim geçmişine tıkladıklarında bir “mesaj gönder” alacaklardır. Bu uygulamayı kullandığınızda, özellikle tüm bildirimler her zaman güvenli ve güvenli tutulduğundan, herhangi bir kayıp veya bildirim kayması olmayacaktır.

Notification History Log İndir

Artık indirmeye hazırsınız Notification History Log ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanZipoApps

Scribbl – Photo & Video Effect

Nickname Generator

Mi Control Center

Footej Camera 2

Gaming Mode

ICallScreen

Screen Mirroring & Sharing

WABox – Toolkit For WhatsApp

SmartClock

TIME WARP SCAN

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Lanota

Tacticool 5v5 PvP

Lost Echo

Arena Of Valor

Ultimate Guitar

Grow Empire: Rome

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın