Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

N-Track Studio Pro V9.5.111 APK + MOD (Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
Müzik ve SesUygulama
– N-Track Studio Pro

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

n-Track Studio Pro v9.5.111 APK + MOD (Kilitsiz) indir 2022

n-Track Studio Pro | DAW, kullanıcılara canlı ve benzersiz müzik getirmeyi vaat ediyor. Telefonunuzu mükemmel ve harika bir Kayıt Stüdyosu ve Beat Maker’a dönüştürebilir. Çeşitli ve zengin özellikleri ile profesyonelce müzik kaydetmenize yardımcı ola

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

n-Track Studio Pro | DAW, kullanıcılara canlı ve benzersiz müzik getirmeyi vaat ediyor. Telefonunuzu mükemmel ve harika bir Kayıt Stüdyosu ve Beat Maker’a dönüştürebilir. Çeşitli ve zengin özellikleri ile profesyonelce müzik kaydetmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca şarkıları düzenleme, ünlü sosyal paylaşım sitelerinde paylaşma hakkınız da var. Artık tereddüt etmeyin; şimdi kullan. Sağladığı faydalardan asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

MİKRO İLE MÜZİK KAYDET

n-Track Studio Pro ile sevdiğiniz müziği mikrofonla her zamankinden daha basit bir şekilde kaydetme gücüne sahip olacaksınız. Ayrıca, kullanıcılar kayıtlı kayıtları tarayıcılar, ses filtreleme ve daha pek çok şey aracılığıyla özgürce ekleyebilir ve düzenleyebilir. Ayrıca müziğin daha canlı hale gelmesine yardımcı olmak için onu diğer çekici enstrümanlarla birleştirebilirsiniz.

MÜZİK ÜRÜNLERİNİ DOĞRUDAN CİHAZINIZDAN KAYDEDİN VE PAYLAŞIN

Canlı kayıtlarınızı bitirdikten sonra, onları dikkatli ve titizlikle kaydetmelisiniz. Ayrıca, bu uygulamadan doğrudan cihazınızda basitçe paylaşabilirsiniz. Sadece bu değil, bu uygulama kullanıcılara özgürce kullanmanız için muazzam bir şarkı hazinesi sağlar. Ayrıca, bu uygulamanın aktardığı içeriği dünya çapında insanların anlamasını kolaylaştırmak için birçok popüler dile sahip bir uygulama olduğunu unutmamalısınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

SES ARAYÜZÜ USB SINIFINA UYGUN

Destansı ve ilgi çekici MIDI parçalarına ve sınırsız ekstra ses sahnesine sahip olacaksınız. Ayrıca, bu oyunda sağlanan tüm efektlerin kilidini açma hakkına da sahipsiniz. Ayrıca videoları 24 bit veya 32, hatta 64 bit olarak dışa aktarmalısınız. Ayrıca, MIDI saatleri gibi birkaç başka uygulama veya cihazla senkronize edebilirsiniz.

GÜZEL VE CANLI GRAFİKLER

Bu uygulamada, sofistike ve gerçekçi bir şekilde güzel müzik ve kayıtlardan oluşan bir duvar kağıdının keyfine varacaksınız. Kendinizi stüdyoda gibi hissedeceksiniz. Beklendiği gibi bir kayda sahip olmak için şarkı söyleme yeteneğinizi göstermekten çekinmeyin.

N-Track Studio Pro İndir

Artık indirmeye hazırsınız n-Track Studio Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Pony City

Ninja Assassin’s Fihter

Critical Ops

VideoShow

Uphill Rush 2 USA

Fancy Security

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın