1xbet

N.O.V.A. Legacy 5.8.3c APK + MOD (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– N.O.V.A. Legacy

1xbet

N.O.V.A. Legacy 5.8.3c APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

NOVA Legacy, oyuncuların heyecan verici oyun modları aracılığıyla birçok düşmanın üstesinden gelmek için zaman harcayacakları uzayda geçen bir FPS oyunudur. Güzel bir dünyaya girdiğinizde ve birçok fütüristik silaha sahip olduğunuzda bu oyun deneyimi

1xbet

NOVA Legacy, oyuncuların heyecan verici oyun modları aracılığıyla birçok düşmanın üstesinden gelmek için zaman harcayacakları uzayda geçen bir FPS oyunudur. Güzel bir dünyaya girdiğinizde ve birçok fütüristik silaha sahip olduğunuzda bu oyun deneyiminin keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. Aynı zamanda, oyunu kazanma şansınızı artırmak için çeşitli silahların kilidini açmak ve onları yükseltmek için zaman harcayacaksınız.

UZAY GEMİLERİNDE SAVAŞLAR

Oyuncular NOVA Legacy’yi deneyimledikçe, uzay gemisinde maça katıldıklarında bu oyunun getirdiği grafiklerden şüphesiz etkilenecekler. Oyuncuyu bilgi veya savaş desteği ile destekleyen karakterler her zaman olacaktır. Aynı zamanda bir FPS oyununun özellikleri ile karakteri kontrol edecek ve birçok farklı düşmanı alt ederek tamamen etkileyici ödüller alacaksınız. Kolayca gezinebilmeniz için talimatlar olacaktır.

Aynı türdeki bazı oyunların aksine, bu oyunda oyuncuların kolayca gözlemleyebilmesi için ekranda görünen bir HUD bulunmuyor. Bu nedenle, bazı durumlarda, oynatıcıyı tam olarak hareket edeceği yere konumlandırmak için bir ok görünür ve okun gösterdiği yöne gitmeniz gerekir. Birçok farklı düşman türüyle karşılaşacak ve oyunu tamamlamak için onları yenmeye çalışacaksınız. Becerileriniz zamanla artacaktır.

1xbet

BİRÇOK MAÇIN VE BİRÇOK İLGİNÇ MODUN ÜZERİNDEN SONRA

NOVA Legacy’de oyuncular, onları PVE ve PVP olmak üzere iki ana kategoriye ayıran birçok farklı mod bulacaklar. PVE modunun karakteristik özelliği, oyuncuların hikayeyi keşfetmek ve çeşitli düşmanlarla savaşları deneyimlemek için çeşitli görevlere katılacağı bir hikayedir. Düşman sayısı artacak ve onlarla savaşmak ve benzersiz öğeler toplamak için kendinize özel ekipman almanız gerekecek.

Yukarıdaki modun yanı sıra Deathmatch, Team Deathmatch ve daha birçok mod gibi aynı türdeki oyunlara benzer farklı modlarla PVP maçlarını da deneyimleyebilirsiniz. Deathmatch için, oyuncu başka bir oyuncuyla 1vs.1 olacak ve kim daha fazla öldürürse kazanan o olacak. Team Death Match, siz ve arkadaşlarınız 4vs.4 maçlara katıldığınızda ve becerilerinizi sergilediğinizde daha çok takım çalışmasıyla ilgili olacak.

ÇOK ETKİLEYİCİ EKİPMANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

NOVA Legacy’de her karakter, kullanabileceğiniz iki ana silah, tabanca ve diğer destekleyici ekipmanlar gibi farklı ekipmanlar taşır. Karakterinizi savaşta daha güçlü hale getirmek için yeni ekipman aramak için zaman harcayacaksınız ve her kartın işlenmesi için belirli miktarda kart gerekiyor. Bu kartları almanın birçok yolu olacak ve açabileceğiniz paketlerin çoğunda görünecekler.

Bu paketler, birçok ilginç silahı kolayca bulabileceğiniz farklı niteliklere sahip olacak. Böylece seviyeleri tamamlamak ve ödül olarak paketleri almak için görevlere ve etkinliklere katılarak zaman harcayacaksınız. Kart toplama mekanizması ile oyuncular yeni ekipman oluşturmak için kartları toplayacak ve bu silahların istatistiklerini yükseltmek için aynı kartları kullanacaklar. Gerçekten de, bu oyunun maçlarına katılma dürtüsünü hissedeceksiniz.

N.O.V.A. Legacy İndir

Artık indirmeye hazırsınız N.O.V.A. Legacy ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGameloft SE

Gangstar Vegas

My Little Pony

Dragon Mania Legends

Minion Rush

Wild Blood

Gangstar New Orleans

Passionate Creatures Series

Modern Combat 3

Modern Combat 5

Asphalt 8

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Hunter Assassin 2

Gfolio

Stock Master

Rhythm Hive

Zombie Invasion

Story Collage Maker

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın