1xbet

MyRadar Weather Radar V8.26.2 APK Indir (Pro Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
Hava DurumuUygulama
– MyRadar Weather Radar

1xbet

MyRadar Weather Radar v8.26.2 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

MyRadar Weather Radar Ad Free, en hızlı ve en doğru mobil hava tahmini uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların yaşadığınız yerin etrafındaki ayrıntılı hava durumu radarını görüntülemelerini destekler ve kullanıcıların günün hava durumunu hızlı bir şe

1xbet

MyRadar Weather Radar Ad Free, en hızlı ve en doğru mobil hava tahmini uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların yaşadığınız yerin etrafındaki ayrıntılı hava durumu radarını görüntülemelerini destekler ve kullanıcıların günün hava durumunu hızlı bir şekilde veya önümüzdeki birkaç gün içinde bilmelerini sağlar. Oyun güzel bir arayüze sahip, kullanımı kolay ve bu sürümde güncellenen birçok yeni özellik, size harika bir deneyim getirmeyi garanti ediyor.

HARİTA VERİLERİ YOLUYLA HAVA TAHMİNİ

Radarım, özellikle açık hava işi yapan veya piknik ve seyahat organize eden herkes için uygun ücretsiz bir uygulamadır; uygulama işinize yarayacaktır. Sadece bu değil, hızlı ve doğru analizlerle bu uygulama aynı zamanda hava durumu tahminleri konusunda uzmanlaşmış TV programlarının veya web sitelerinin yerini alacak gibi görünüyor. Akıllı özelliği sayesinde, her belirli bir zamanda ayrıntılı hava durumu raporlamak için yaşadığınız yerin koordinatlarını bağlamanıza olanak tanır.

Bu uygulamanın önemli bir özelliği haritalarında yatmaktadır. Bu harita, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki şehirlerden ve kasabalardan ovalara ve dağlara kadar bir ayrıntı gösterir. Bu harita, aynı ülkedeki farklı bölgeleri kolayca tanımlamak için belirli sınırları da ayırır. Harita üzerinde sorunsuz bir şekilde uzaklaştırma veya yakınlaştırma ile kullanıcılar hava durumunu her yerde izleyebilirler.

1xbet

DÜNYA ÇAPINDA TAM HAVA DURUMU VERİLERİNE SAHİP OLUN

Radarım, bir hava tahmini uygulamasının tüm temel unsurlarının en eksiksiz ve ayrıntılısını içerir. O gün havanın yağmurlu veya güneşli olduğunu söyler ve her saat için belirli bir sıcaklık mesajı verir. Hatta vadedilen yağışın hangi yöne, bulunduğunuz yere yakın olduğunu ve ne kadar hızlı ya da yavaş olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca uygulama, yağışın ne kadar süreceğini ve tehlikeli olup olmadığı konusunda uyarı seviyesini de gösteriyor.

Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda gün içindeki hava nemini de gösterebilir, gün batımı veya gün doğumu zamanını karşılık gelen zamanla temsil eder. Uygulama ayrıca, rüzgar katmanları, basınç sistemleri, jeolojik faaliyetler, depremler ve bir dizi en son hava durumu değişiklikleri gibi görselleştirmelere dayalı hava durumu bilgileri veren, harita üzerine yerleştirilmiş ayrıntılı veri katmanları içerir. Hepsi, dünyadaki her sınırda özel olarak ifade edilir.

HIZLI VE DOĞRU AFET UYARISI

Bu uygulamanın belki de en göze çarpan özelliği, doğal afetler meydana geldiğinde fırtına uyarısı özelliğinde yatmaktadır. Kasırgalar veya depremler size bildirim gönderilmeden önce detaylı verilere göre anlatılmaktadır. Bununla da kalmıyor, fırtınanın hareket merkezinin yönü veya nereden geçtiği konusunda da her saat başı sürekli olarak uyarı veriyor. Aynı zamanda, kullanıcılara en doğru ve gerekli bilgileri vermek için Ulusal Hava Durumu Merkezi ile de işbirliği yapmaktadır.

UÇUŞ VE PROGRAMI TAKİP ETME

Myradar, hava tahminlerine ek olarak, uçuşun doğrudan gökyüzünde nasıl uçtuğuna dair önemli verileri de içerir ve kullanıcıların hem hava durumunu bilmelerine hem de belirli uçuşları takip etmelerine yardımcı olur. Sadece küçük bir uygulama ile, kullanıcılar ayrıca her bir uçuş programını takip etme ve tüm harita üzerinde IFR rotalarını ve kullanıcıların seyahat ederken keşfedebilecekleri sayısız diğer yardımcı programları görüntüleme ve bu kullanışlı uygulamayı kullanma fırsatına sahiptir.

ÜCRETSİZ ÖZELLİKLER SÜREKLİ OLARAK GÜNCELLENİR

Uygulama ayrıca, özellikle gerçek zamanlı fırtına takibi olmak üzere birçok üstün özelliğe sahiptir. Ayrıca, fırtına merkezinin yolunu ve fırtınadan etkilenen alanları gösteren olasılık konileri gibi daha profesyonel bir arayüze sahip birçok yeni bildirim verisi de ekledi. Ceset. Uygulama, kötü hava koşullarına sahip her alan için, kullanıcıların ayrıntıları görmek için girmeden önce kolayca tanımlayabilmeleri için o konumu vurgulayacaktır.

Yukarıdaki özel özelliklere ek olarak, uygulama her zaman performansı iyileştirmeye ve ilgili birçok faktörü geliştirmeye odaklanır. Önceki sürümde video dosyaları yalnızca GIF olarak görünüyordu, ancak bu sürümde kullanıcılar bunları MP4 olarak görüntüleyebilir. Ayrıca uygulama, saat bilgisi veya gizli uyarılarla ilgili sorunları da giderir: sabit rüzgar simgeleri, geliştirilmiş kullanıcı konumu arama çubuğu ve diğer birçok harika güncelleme.

MyRadar, tüm kullanıcılara birçok yardımcı program getiren tamamen ücretsiz bir hava tahmini uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, çok geç olmadan derhal önlemek için tüm verileri, hava durumu ve doğal afetlerle ilgili bilgileri parmaklarınızın ucunda alabilirsiniz.

MyRadar Weather Radar İndir

Artık indirmeye hazırsınız MyRadar Weather Radar ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

VPNhub

Pteranodon Simulator

Times Of India (TOI)

The Clock

Festival Poster

MusicLine

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın