1xbet

MyHeritage V6.1.11 APK (Premium) Indir 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– MyHeritage

1xbet

MyHeritage v6.1.11 APK (Premium) indir 2022

MyHeritage APK , kullanıcıların birçok entegre modern teknolojiyle aile soyağacı oluşturmasına veya geri yüklemesine yardımcı olan etkileyici bir uygulamadır. Ayrıca, 20. yüzyıldan günümüze kadar olan nesiller dahil olmak üzere, belirli veriler aracı

1xbet

MyHeritage APK , kullanıcıların birçok entegre modern teknolojiyle aile soyağacı oluşturmasına veya geri yüklemesine yardımcı olan etkileyici bir uygulamadır. Ayrıca, 20. yüzyıldan günümüze kadar olan nesiller dahil olmak üzere, belirli veriler aracılığıyla insanların dünya çapında akrabalarını bulmalarına yardımcı olur. Gelişmiş arama veya inşa yetenekleri sayesinde, kullanıcılar her zaman her kişinin özelliklerini içeren yoğun ve ayrıntılı bir şecere listesine sahip olacaklardır.

AİLE AĞACINIZI KOLAYCA OLUŞTURUN

MyHeritage’ın ilk işlevi, kullanıcıların ailenin şeceresini tasarlamasına yardımcı olur ve kendi serilerindeki ilk nesille başlayabilir. Bu arada, kullanıcıların ailenin tüm üyelerini tanımlayacak tüm özelliklere sahip olmalarına yardımcı olmak için fotoğraf çekme, çizme, değiştirme, düzenleme, metin girme ve daha fazlası gibi işlevler sağlayacaktır. Ayrıca, gelin veya damat gibi diğer ailelerden insanları da ekleyerek ağacı yönlendirebilir ve farklı dallara ayırabilirler.

1xbet

Şecere oluşturma özelliği sadece her bir kişinin açıklamasını tasarlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılar meraktan doğrudan ilgili soy kütüklerini arayabilirler. Uygulama, diğer şecereleri hızlı bir şekilde aramak ve aynı ada sahip tüm şecereler arasındaki benzerlikleri karşılaştırmak için verileri kullanır. Bu eğlenceli bir işlevdir, ancak birçok kişi yanlışlıkla istenmeyen sonuçlar bulur ve tüm üyelerle eksiksiz bir soyağacı oluşturur.

AİLENİZDE DERİN NOSTALJİ YARATIN

Uygulama, kullanıcıların şecere tasarlamasına ve her üyeyi kısa videolar aracılığıyla diriltmek için etkileyici AI destekli işlevler uygulamasına yardımcı olabilir. Derin Nostalji işlevi, önceki neslin üyelerinin yüzlerinin küçük bir bölümünü canlandırarak, kullanıcının miras fotoğraflarında canlıymış gibi görünmesini sağlar. Bu fonksiyon sayesinde kullanıcılar, hiç tanışmamış olsalar bile güzelliklerine tanık olabilir ve gülümseyebilirler.

AİLE FOTOĞRAFINIZI YÜKSEK KALİTE İLE GELİŞTİRİN

MyHeritage APK ayrıca gururla, kullanıcıların tüm eski fotoğrafları modern zamanların en yüksek kalitesi ve rengiyle geri yüklemelerine yardımcı olabilir. Kullanışlı ve yaygın olarak kullanılıyor ve birçok insan, kalitesiz siyah beyaz fotoğraflara rağmen atalarının gerçek güzelliğine başarıyla tanık oldu. Her şey, yeniden geliştirme sürecindeki üstün AI sayesindedir ve kullanıcılar, fotoğraf için yeni bir güzellik yaratmak için gülümseme gibi birçok ayrıntıyı özelleştirebilir.

ETNİK KENDİNİZİ YÜKSEK DOĞRULUK İLE GÖSTERİN

Uygulama, her kullanıcının etnik kökenini kemik yapısı, ten rengi ve daha fazlasıyla tanımlamak için yapay zekayı kullanacak. Etnik kökenleri hakkında doğru sonuçlar verecekler, böylece etnik köken bakımından birçok benzerliğe sahip yeni akrabalar arayacaklar. Bu işlevin özelleştirmesi yoktur, ancak kullanıcılara her zaman etnik test sonuçlarına göre geniş bir arama yelpazesi sunar.

EN BÜYÜK TARİH REKORUNDA MUTLU OLUN

MyHeritage APK ayrıca nüfus sistemlerine kayıtlı önceki nesillerden insanlar da dahil olmak üzere 14,6 milyondan fazla sonuçla tarihi bir rekora sahip olacak. Gerekli olmasa da, tarihsel kayıtlar bir kişinin geçmişi ve geçmişi ile birlikte gelir ve başvurulacak çok sayıda kaynağa sahiptir. Bu sayede en çok ilgilendikleri kayıtları arayabilir, filtreleyebilir ve bunlara erişebilir, böylece kendileriyle ilgili tüm kayıtları gözden geçirebilirler.

MyHeritage, kullanıcıların dünya çapında şecere oluşturmasına veya geçmiş verilere erişmesine yardımcı olan özel ve benzersiz uygulamalardan biridir. Ayrıca, önceki nesillerin yüzlerini gerçekçi bir şekilde yeniden oluşturmak ve kullanıcılara derin bir nostalji yaşatmak için dinamik yapay zekalarla birlikte gelir.

MyHeritage İndir

Artık indirmeye hazırsınız MyHeritage ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

GFX Tool For PUBG

HideX

Banner Maker

DRAGON QUEST

Tower Defense Zone

Drupe

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın