1xbet

My Town: City Builder Game V1.33.2 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– My Town

1xbet

My Town: City Builder Game v1.33.2 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) indir 2022

My Town: City Builder Game, oyuncuların bir sunucunun kontrolü altında hayallerindeki kasabayı inşa etmelerini sağlar. Doğrudan sakin oluşturabilecekler, ardından yaşanabilir alandaki faaliyetlerini gözlemleyebilecekler. Toplum için işlevsel işler in

1xbet

My Town: City Builder Game, oyuncuların bir sunucunun kontrolü altında hayallerindeki kasabayı inşa etmelerini sağlar. Doğrudan sakin oluşturabilecekler, ardından yaşanabilir alandaki faaliyetlerini gözlemleyebilecekler. Toplum için işlevsel işler inşa ederek yaratıcılığınızı ortaya çıkaralım. Yeni versiyondaki bu akıllı şehir yönetimi, sıcak Noel modu değişikliğine sahip. Eğlence daha yeni başladı, ayarlarda daha fazla özelliğe göz atmayı unutmayın!

MEŞGUL BAŞLIĞI YÖNETİN

İlk olarak, oyuncuların My Town: City Builder Game’in mevcut arazisinde faydalı yerler geliştirmesi gerekir. Planlamak için inşa edeceğinize dair güvenceye ihtiyacınız varsa, şehrinizi korumak için en zorlayıcı nedenleri bulun. Madeni paralar, yıldız puanları, malzemeler gibi dikkatli hazırlıklar var ve bunları envanterinizde biriktirin ve sadece en çok ihtiyacınız olduğunda kullanın!

1xbet

Konut, okul ve hastanelerin yoğunlaştığı bir bölgedir. Ziyaretçilerin ihtiyaçları ortaya çıktıktan sonra eğlence parkları ve tatil köyleri oluşturulacak. İnsanların hayatta kalması için temele sahip olduktan sonra, kasaba için insanlar yaratma arayışını gerçekleştirelim. Sakinler veya turistler olacaklar, ancak hepsinin hayatta kalmak için binalarınıza ihtiyacı olacak. Kendi kendine yeterli bir model inşa eden ana öncüler, temiz sebze çiftlikleri ve geniş üreme alanlarıdır.

KALP TOPLA

İnşaatın zorluklarının ve gereksinimlerinin üstesinden gelebilmek için oyuncuların My Town: City Builder Game’de kalpleri toplaması gerekir. Her yeni bina eklediğinizde veya bir misafiri memnun ettiğinizde, belirli sayıda kalp alacaksınız. Yaşanabilir şehrin genişlemesini başlatan aşağıdaki faaliyetleri finanse etmek için birikim gerçekleşecek!

Kasaba sakinlerinin görünüşünden yüzlerine, kıyafetlerine ve aksesuarlarına kadar yaratılışı için de kalp öder. Daha fazla kalp, oyuncu bu hareketli bölge için daha fazla sakin oluşturabilir. Diğer alanların kilidini açın ve aynı anda birden fazla konuğu ağırlayabilmesi için binayı yükseltmek için görevler ekleyerek inşaatınıza devam edin.

ÇOCUKLAR İÇİN ALAN GELİŞTİRME

Bu sürümdeki özel bir özellik, çocuklar için daha uygundur; My Town: City Builder Game, onlar için özel olarak birçok alan geliştirdi. Eğitim içeriği ve değerli dersler kasabanın bilim müzesinden teslim edilecek. Bu özelliğin kilidini açabilmek için belirtilen seviyeye ulaşmanız gerekecek! Çocuklara daha güvenli ve denetlemesi daha kolay oynayacakları başka alanlar verin.

Ziyaret edilecek tüm yerler ücretsizdir; yeterli sayıda kalp toplandığı sürece, oyuncular bir sonraki görevi gerçekleştirme fırsatına sahip olacaklar. Bu ödüllendirici etkinlik, hesabınızı oyunun kurulu olduğu diğer cihazlarla senkronize edebileceğiniz için her yerde çoğaltılabilir ve yönetilebilir.

KATILIN KENDİ ŞEHRİNİZİ İNŞA EDİN

My Town: City Builder Game, hayallerinizdeki şehri inşa etmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak bir araç seti sağlar. Herkes, dünyanın en yoğun nüfuslu bölgesine sahip olan, kendi başına yürütülen ilginç bir siteyi mükemmelleştirebilir. Posta kutunuz diğer oyuncuların ziyaret davetlerini alabilir ve ayrıca mesajlarınızın içeriğini herkese gönderebilirsiniz. Şehrinizdeki heyecan verici hayatı deneyimleyin ve en pratik değerlendirmeleri alın!

My Town İndir

Artık indirmeye hazırsınız My Town ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMy Town Games Ltd

My Town: City Building

My Town Wedding

My City: NewYork Trip

My City : Babysitter

My City My Friend’s House

My City Animal Shelter

My City : College Dorm Friends

My City Mansion

My Town World

My City : Ski Resort

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Nulls Clash

Miga Town My TV Shows

Stickman Ghost 2

Stickman Red And Blue

ZEDGE

Nova Launcher Prime

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın