1xbet

MY LITTLE PONY: Magic Princess V7.6.2a APK (en Son) Indir 2023

Anasayfa
KlasikOyun
– My Little Pony

1xbet

MY LITTLE PONY: Magic Princess v7.6.2a APK (En Son) indir 2022

MY LITTLE Pony: Magic Princess, oyuncuların sevimli görünümlü birçok midilliyle buluşacağı, hayranlık uyandıran grafiklere sahip bir oyundur. Kasabalarını daha büyük ve daha büyük inşa edebilecek ve daha fazla kaynak toplayabileceksiniz. Aynı zamanda

1xbet

MY LITTLE Pony: Magic Princess, oyuncuların sevimli görünümlü birçok midilliyle buluşacağı, hayranlık uyandıran grafiklere sahip bir oyundur. Kasabalarını daha büyük ve daha büyük inşa edebilecek ve daha fazla kaynak toplayabileceksiniz. Aynı zamanda, farklı mini oyunlarda tanışıp onlarla oynayabileceğiniz birçok Pony olacak. Her oyuncunun seveceği bir oyundur.

PONİLERİN ŞEHRİNİ İNŞA ET

MY LITTLE Pony: Magic Princess’e adım attığınızda, size getirdiği güzelliğe aşık olacaksınız. Orijinal çizgi filmden ilham alan sevimli midillilerin yaşadığı bir kasaba göreceksiniz. Aynı zamanda bir gözlemci ve karanlığın istilasına direnmek ve yaşam alanlarını genişletmek için yeni bir şehir inşa etmelerine yardımcı olacak biri olacaksınız. İlk Midilliler gözlerinizin önünde görünebilecek.

Kasabayı inşaat ve çiftçilik oyunlarına benzer şekilde yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla gözlemleyeceksiniz. Oyuncular çevreyi tamamen görecek ve tercihlerine uygun olarak istedikleri her yere yeni evler yerleştirebilecekler. Aynı zamanda, oynanışı da herhangi bir oyuncunun kolayca erişebileceği şekilde basittir çünkü her zaman karaktere liderlik edecek ve yeni şeyler öğrenmelerine yardımcı olacak görevler olacaktır.

1xbet

HOŞ GELDİNİZ YENİ PONİLER

MY LITTLE Pony: Magic Princess’te çeşitli nedenlerle tamamlamak zorunda kaldığınız belirli görevler olacak. İlk sebep, oyunun mekaniğini anlamanıza yardımcı olacak olmalarıdır. Aynı zamanda, zamanla, bu kasabaya birçok farklı görünümlü Pony’yi kabul edebileceğiniz için kasabanızın yavaş yavaş bir yığın haline geldiğini göreceksiniz. Ek olarak, ikinci neden, her görevin size kullanmanız için belirli miktarda kaynak verecek olmasıdır.

Bu oyunda kolayca bulabileceğiniz nadir bir kaynak elmaslardır. Elmasın özelliği, görevleri son derece kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olabileceği zaman basittir. Böylece belirli bir görevi hızlandırabileceksiniz ve elbette oyunun başında alabileceğiniz miktar oldukça mütevazı olacak, bu yüzden bunları makul bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Bazı Midilliler için elmaslara da ihtiyacınız var.

Görevi takip etmeniz gerektiğinde, ilk aşamalarda kasaba binası temel olacaktır. Ne yapmanız gerektiğini ve nerede olduğunu görebileceksiniz; görevin Git düğmesine basın. Aynı zamanda, bir Midilli almak, onlar için bir ev inşa edeceğiniz gerçeğiyle ilişkilidir. Ev yapıldıktan sonra bir Pony getirecek bir sıcak hava balonu göreceksiniz. Zamanla, birçok yeni büyüleyici arkadaş edineceksin.

ALANI GENİŞLETİN VE MİNİ OYUNLARA KATILIN

MY LITTLE Pony: Magic Princess’te oyuncular şehrin küçük bir bölgesini görebilecekler, ancak onu genişletmek için madeni paralar kullanabildiğiniz için uzun sürmeyecek. Aynı zamanda çeşitli mini oyunlar aracılığıyla Pony’lerle etkileşime girebilirsiniz. Pony ile oynamaktan hoşlanıyorsanız, arkadaşınızla pas gerçekleştireceğiniz Bounce oyununa katılabilirsiniz. Crystal Mine’da bir Minecart’ı kontrol ederken madenin zorluklarından geçeceksiniz.

My Little Pony İndir

Artık indirmeye hazırsınız My Little Pony ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGameloft SE

Journeys: Interactive Series

Sniper Champions

Minion Rush

Wild Blood

Dragon Mania Legends

Modern Combat 3

Gangstar Vegas

Gangstar New Orleans

N.O.V.A. Legacy

Passionate Creatures Series

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

PictureThis

Mini Golf

StayFree

High School Girl Life Sim 3D

Microsoft SwiftKey Klavye

FL Studio Mobile

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın