Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

My APK V2.6.10 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– My APK

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

My APK v2.6.10 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

APK’m, cihazınızda bulunan uygulamaları ve APK dosyalarını kolayca yönetebileceğiniz bir uygulamadır. Bilgilerini kolayca öğrenebilir ve istediğiniz sıraya göre düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın bilgilerini de yedekleyebilir ve farklı for

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

APK’m, cihazınızda bulunan uygulamaları ve APK dosyalarını kolayca yönetebileceğiniz bir uygulamadır. Bilgilerini kolayca öğrenebilir ve istediğiniz sıraya göre düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın bilgilerini de yedekleyebilir ve farklı formlarda saklayabilirsiniz. Ayrıca cihazınızdaki APK dosyaları kolayca bulunabilir.

XAPK İÇİN YENİ ÖZELLİKLERİ DESTEKLEYİN

APK veya XAPK dosyalarıyla sık sık çalışan biriyseniz, APK’m’ın yeni özelliğini kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Artık dosya türü özelliğini kullanmak için herhangi bir dosya türü yüklemeniz gerekmeden XAPK’da birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Elbette bu, kullanıcıların göz ardı edemeyeceği bir nokta olacaktır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

UYGULAMALARI BASİT OLARAK YÖNETİN

İşlevsel kullanıcıların My APK’yı kullanırken göz ardı edemeyecekleri ilk özellik, uygulamayla ilgili öğelerin yönetimidir. Uygulamaları, gözlemlenebilir olmak için belirli bir sırayla farklı kriterlere göre sıralayabilirsiniz. Aynı zamanda, daha birçok işlemi onunla kolayca yapabilmeniz için daha ayrıntılı bilgiler de görünür. Bu, cihaz kapasitesini optimize etmeyi ve gereksiz şeyleri ortadan kaldırmak için temele sahip olmayı kolaylaştırır.

İSTİYORSANIZ UYGULAMALARI KALDIRIN VEYA YEDEKLEYİN

APK’m aracılığıyla uygulamayla ilgili doğru bilgilere sahip olduğunuzda, aşağıdaki işlemleri gerçekleştireceksiniz. Ayrıntılı tarih verileri sayesinde cihazınızda uzun süredir kullanmadığınız uygulamaları kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama, uygulamalar için verileri sıkıştırıp saklamanızı ve daha sonra kullanmak üzere yedeklemenizi de mümkün kılar. Ayrıca, sıkıştırmadan sonra dosyanın nasıl kaydedileceğini ve gönderileceğini seçen sizsiniz.

APK DOSYALARININ ÖZET DETAYLI BİLGİLERİ

Kullanıcılar, cihazlarında depoladıkları APK dosyalarını ararken de APK’m desteğini bulur. APK dosyalarını düzenlemenin veya kolayca aramanın birçok yolunu kolayca bulacaksınız. Aynı zamanda, herhangi bir dosyayı kaçırmamak için bu APK dosyalarının nasıl taranacağını ve tanımlanacağını kolayca seçebilirsiniz. İndirdiğiniz APK dosyasını faydalı bulduğunuzda da kolayca yükleyebilirsiniz.

Cihazdaki kaynakları yönetmek için uygulamayı kullanmak oldukça faydalıdır:

Uygulama, cihazınızdaki uygulamaları ve APK dosyalarını yönetir ve size bunların net bir görünümünü sunar.
Başvuruları istediğiniz sıraya göre düzenleyebilir ve içerdiği detaylı bilgileri okuyabilirsiniz.
Sakladığı bilgiler, bazı durumlarda bilgi kaybetmemek için tamamen sıkıştırılabilir ve yedeklenebilir.
Kullanıcılar ayrıca bilgileri doğrulamak, konumları taramak ve bulduğunuz dosyaları yüklemek için APK’ların yönetim özelliklerini de bulur.
Uygulamanın yeni sürümünde kullanıcılar tam olarak XAPK desteği bulabiliyor ve başka bir uygulama kullanmanıza gerek kalmıyor.

My APK İndir

Artık indirmeye hazırsınız My APK ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

TickTick

ProtonMail

Charge Meter

Video Editor & Camli

VLC Media Player

Idle Railway Tycoon

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın