1xbet

Musicolet Music Player V6.1 APK + MOD (Pro Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
Müzik ve SesUygulama
– Musicolet Music Player

1xbet

Musicolet Music Player v6.1 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022

Bu, teknolojik olarak gelişmiş çağda sahip olmanız gereken mükemmel müzik çalar. Belki kullanıcılar diğer müzik uygulamalarını sevecek ve özel ilgi gösterecek, ancak bu uygulamada birçok farklı sürpriz ve heyecan verici özellik yaşayacaksınız. Nerede

1xbet

Bu, teknolojik olarak gelişmiş çağda sahip olmanız gereken mükemmel müzik çalar. Belki kullanıcılar diğer müzik uygulamalarını sevecek ve özel ilgi gösterecek, ancak bu uygulamada birçok farklı sürpriz ve heyecan verici özellik yaşayacaksınız. Nerede olursanız olun ve istediğiniz zaman kullanmak, Musicolet Music Player’da kullanıcıları mutlu etmenin yolu.

ÜCRETSİZ OLARAK KUYRUKLAR OLUŞTURUN

Bugün piyasada belki de eğlence amaçlı uygulamalar artık garip değil ve her zaman kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak üretiliyor. Ancak, istediğiniz tüm işlevleri içeren ve ihtiyacınız olanı sağlayan bir yer bulmak aslında o kadar kolay değil. Bu nedenle Musicolet Music Player’ın görünümü, kullanıcıların eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için kurtarıcı olur. Ayrıca, ücretsiz olarak ücretsiz sıralar ekleyebilir ve en sevdiğiniz şarkılarla 20’ye kadar sıra oluşturabilirsiniz. Bu, android sistemindeki bu işlevi optimize etmenizi destekleyen tek müzik çalardır, bu nedenle bu alanın keyfini çıkarın ve kendinizi kendi müzik notalarınıza bırakın.

OLUŞTURUN VE KENDİ OYNATMA LİSTELERİNİZİ DENEYİMLEYİN

Sadece birkaç basit adımla bu uygulamayı kontrol edebilir ve istediğiniz özellikleri özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, favori müziğinizi bellekten özgürce seçebilirsiniz ve uygulama, bu müzik çalarda yedekleme yapmanıza ve ardından çalıştırmanıza yardımcı olacaktır. Bu deneyimi daha keyifli hale getirmek için kendi çalma listelerinizi oluşturmanın ve en sevdiğiniz sanatçıların albümlerini oluşturmanın zamanı geldi.

1xbet

Ancak, tüm uygulamaların yapamayacağı önemli bir şey, kullanıcıların çevrimdışı olduklarında bile bağlantı kurmasına izin vermektir. Daha önce müzik uygulamaları kullandıysanız, müzik çalmaya başlamak için çoğunun internete bağlı olması gerekir. Ancak Musicolet Müzik Çalar, rahatlığı yaşamanıza ve istediğiniz her yerde son derece rahat bir şekilde dinlemenize olanak tanır.

ŞARKILARI KLASÖRLERDE TAŞIYIN VE ETİKETLERİ DÜZENLEYİN

Yukarıdaki benzersiz özelliklere ek olarak, yalnızca bu uygulamada daha heyecan verici şeyler öğrenebilirsiniz. Ancak, belirli bir şeye dikkat etmeniz gerekiyor: Bu uygulama, mevcut olmayan şarkıların indirilmesini desteklemeyecektir. Önce dinlemek isterseniz internetteki şarkıları belleğe indirip uygulamaya geçmeniz gerekiyor.

Ayrıca, şarkılarınızı konuya göre düzenlemek istiyorsanız, onları aynı klasöre taşıyın, böylece her zamankinden daha erişilebilir şekilde aranabilir ve dinlenebilirler. Ayrıca uygulama, hafıza klasöründeki şarkıları ve albümleri özgürce ayarlayabilmeniz için size bir etiket düzenleme özelliği sağlayacaktır. Artık her şeyi istediğiniz gibi kontrol edebilir, müziğinizi kişisel tarzınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

DAHA YENİ ÖZELLİKLER VE KULAKLIK KONTROLÜ İÇİN DESTEK

En özgün deneyim için, uygulama size daha fazla özellik getirecek ve güncel trendlere ayak uydurmak için sizi sürekli güncelleyecektir. Klasörleri yüklemek için çok zaman harcamak zorunda kalmak yerine, her iki klasöre de aynı anda göz atabilir ve aynı anda düzenleyebilirsiniz. Ek olarak, bu uygulamadaki destek aracı, Bluetooth bağlantısı aracılığıyla size güçlü bir ekolayzır verecek ve hoparlör için bireysel ayarları düzenleyecektir. Günümüzde müzik her zaman her yerde bize eşlik ediyor, bu yüzden tereddüt etmenize gerek yok, sadece daha rahat bir alan için kulaklık bağlayarak istediğiniz yerde müzik dinleyin. Ek olarak, oynatmayı duraklatmak veya devam ettirmek için tıklayabilir ve istediğiniz bölümlere hızlı ileri sarabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Mükemmel dinleme alanını yaratın ve yalnızca bu uygulamada benzersiz şeyler deneyin; stres atmak ve harika melodilerle kendinizi kaptırmak için doğru eğlence yeri burası olacaktır.
Tamamen ücretsiz sıra oluşturma özgürlüğü yalnızca bu uygulamada desteklenir ve kesintisiz müzik dinleyebilmeniz için 20’ye kadar farklı sıra oluşturmanıza izin verilir.
Uygulama müzik akışını desteklemiyor, bu nedenle internetten mevcut müziği indirmeniz ve ardından indirilen öğeleri çalışması için bu müzik çalara yedeklemeniz gerekecek.
Aramayı kolaylaştırmak için en sevdiğiniz sanatçılarla albümler oluşturun. Ayrıca, klasördeki şarkıları istediğiniz konuma taşıyabilir ve etiketi düzenleyebilir veya yeniden adlandırabilirsiniz.
Her güncellemeden sonra birçok özellikle destek ve kulaklıkları bağlayarak ve en sevdiğiniz bölümleri durdurma, çalma veya geri sarma gibi gerekli işlevleri ayarlayarak istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman müzik dinleme özgürlüğü
İki benzersiz aydınlık ve karanlık moduyla mükemmel bir arayüzün keyfini çıkarın; ayrıca, bu cihazda desteklenen ses formatlarını kullanarak uyku zamanını ayarlayabilir ve en sevdiğiniz sanatçılara kısayollar ekleyebilirsiniz.

Musicolet Music Player İndir

Artık indirmeye hazırsınız Musicolet Music Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKrosbits

Musicolet Music Player

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Miga Town

Love And Passion

Bloons Pop

Just Snow

Narcos: Idle Cartel

One Security

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın