1xbet

Mud Racing V4.0.6 APK Indir (Sınırsız Para, Hareket Hızı, Reklamsız) 2023

Anasayfa
OyunYarış
– Mud Racing

1xbet

Mud Racing v4.0.6 APK indir (Sınırsız Para, Hareket Hızı, Reklamsız) 2022

Çamur Yarışı, size birçok ilginç engel ve zorlu rakiplerle bataklık arazide yarışma deneyimi sunar.

1xbet

Mud Racing, hayranlık uyandıran arazi araçlarıyla size çamurlu yol deneyimi yaşatan bir oyundur. Oyunun özelliklerine göre farklı görüş açılarıyla zorlu bölümler bulabilirsiniz. Ayrıca, aracın istatistiklerini yükseltmeniz ve etkileyici yeni parçalar toplamanız için birçok unsur olacak. Oyundaki zorlukları tamamlamak için kesinlikle zaman ayıracaksınız.

ETKİLEYİCİ ARAZİ SÜRÜŞÜ

Mud Racing’i deneyimlediğinizde oyuncular, en hızlı olmayı hedeflemeyeceğiniz, hayranlık uyandıran bir sürüş oyununa katılacaklar. Tam olarak diğer standart arabalardan daha büyük lastiklere sahip bir arazi aracını kontrol edeceksiniz. Çamurlu bir yoldan geçmeye çalışacaksınız. Bu yoldan geçmeye çalışacak ve belirlenmiş farklı plakalara ulaşacaksınız. Her işaretin üzerindeki sayı ne kadar büyükse, o kadar çok para kazanırsınız.

1xbet

Bu oyunu gözlemlediğiniz açı tamamen çeşitlidir. Spesifik olarak, arabanızı yol kenarı perspektifinden veya üçüncü şahıs perspektifinden göreceksiniz. Yol kenarından bakıldığında arabanızın çamurlu yolları nasıl aştığını göreceksiniz. Aynı zamanda üçüncü şahıs bakış açısıyla arabayı sürmeye ve önüne yerleştirilen para yığınlarını toplamaya odaklanacaksınız. Hızı artırmak istiyorsanız, araba hızlandırıcısına dokunmanız yeterlidir.

FARKLI SEVİYELER GEÇMENİZ İÇİN SENİ BEKLİYOR

Mud Racing’deki bazı mekanikleri öğrendikten sonra ilk seviyelerle başlayacaksınız. Spesifik olarak, 1. seviyede, sadece çamurlu bir yoldan geçmeniz gerekiyor ve elbette hareket etmek biraz zor olacak. Yine de denerseniz tamamlanabilir ve yolun kenarından bakıldığında çamurun içinden geçen her seviye, becerinize bağlı olarak para kazanma şansınız olacaktır. Para kazanmak için büyük plakanın mesafesine ulaşmanız gerekecek.

Önünüzde bir hız tahtası belirecek ve rengi yeşilden solup kırmızıya dönecektir. İğnenin kırmızı alana ulaşması için basmanız gerekiyor ve araba tam hız ve momentum alacak. Oradan daha yüksek mesafelere gidebilecek ve özellikle farklı plakalara sahip arazi, eskisi gibi düz yola göre daha çeşitli olacak. Başka bir deyişle, dik yokuşlu veya çemberli yollar olabilir, bu nedenle büyük hız gerektirirler.

ARACIN PERFORMANSINI İYİLEŞTİRİN VE YENİ ARABALAR TOPLAYIN

Mud Racing’de bir seviyeyi tamamladığınızda, arabanın belirli bir yüzdesinin dolduracağı bir bölüm göreceksiniz. Ne kadar çok seviye tamamlarsanız, o bölümlere sahip olma şansınız o kadar artar. Bir diğeri bitmiş bir parçanın yerini alacak. Bu nedenle, tamamen yeni birçok özellik toplamak, biraz zaman alacaktır. Ayrıca bazı parçalar Mega Truck adlı bir araç sınıfına ait olacak.

Seviyeye girmek üzereyken, arabanızı yükseltmek için üç seçenek göreceksiniz. Tabii ki, seviyeyi hızlı bir şekilde geçmek için ilgili istatistikleri yükseltmeyi düşünmeniz gerekecek. Üç istatistik, ödül, HP ve tutuşu içerir. Yani arazinin özelliklerine bağlı olarak, seviyeyi tamamladıktan sonra büyük paralar vurabileceğinizden eminseniz aracınızın performansını yükseltebilir veya bonusu artırabilirsiniz.

Mud Racing İndir

Artık indirmeye hazırsınız Mud Racing ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Morse Expert

Staycation Makeover

Kode

Pony City

Postflop

Iris

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın