1xbet

Mirror Photo Editor V2.0.2.0 APK Indir (Pro Kilitsiz) 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Mirror Photo Editor

1xbet

Mirror Photo Editor v2.0.2.0 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022

Mirror Photo Editor, görüntüleri düzenlemekten ayna efektlerinden yararlanmaya kadar herhangi bir kullanıcının görmezden gelemeyeceği birçok değerli özelliğe sahiptir. Birçok ayna efekti türünden faydalanabilirsiniz ve bu efektle birleştirmek için şü

1xbet

Mirror Photo Editor, görüntüleri düzenlemekten ayna efektlerinden yararlanmaya kadar herhangi bir kullanıcının görmezden gelemeyeceği birçok değerli özelliğe sahiptir. Birçok ayna efekti türünden faydalanabilirsiniz ve bu efektle birleştirmek için şüphesiz farklı şekiller kullanabileceksiniz. Aynı zamanda, görüntü renklerini kolayca düzenleyebilir, çeşitli efektler ekleyebilir ve metin çıkartmalarından kolayca yararlanabilirsiniz.

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ YANSIMA ETKİSİ

Mirror Photo Editor’da kullanıcılar, fotoğraflarınızı tamamen etkileyici kılan birçok düzenleme özelliği bulacaktır. Görüntünün içinde yansıma etkisi yaratan bir özellik fark edeceksiniz. Uygun yansıma yöntemini seçmek için uygulamanın sunduğu farklı yansıma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda yansımanızın herhangi bir şekli takip etmesini istiyorsanız 3D şekil özelliği sizin için doğru seçim olacaktır.

1xbet

FOTOĞRAFIN RENKİNİ DÜZENLE

Mirror Photo Editor gibi önemli bir resim düzenleme özelliğine geldiğinizde, resmin rengini düzenleyebileceğiniz zamanları kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Düzenleme özelliklerinden yararlanmak ve görüntünün parlaklık, kontrast, doygunluk ve daha fazlası gibi parametrelerini dengelemek gibi bunu yapmanın birçok yolu vardır. Aynı zamanda, renkleri toplu olarak uygulamak ve ardından frekansını ayarlamak için filtreleri de kullanabilirsiniz.

RENKLİ NEONLAR VE YENİ BİR ARKA PLAN ETKİSİ

Mirror Photo Editor ile fotoğraflarınıza daha ilginç efektler eklemek istiyorsanız, kullanıcıların dikkate alması gereken birçok farklı seçeneği olacaktır. İlk yol, farklı şekillerle çoğaltılmış renkli ve surround çizim efektleri oluşturmanıza yardımcı olan neonları kullanmaktır. Aynı zamanda, arka planı bulanıklaştırmak veya istediğiniz arka plan efektini eklemek gibi arka planla birçok şey yapabilirsiniz.

KARAKTERİNİZİ KOLAYCA OLUŞTURUN

Fotoğraftaki karakterin güzelliğinden endişe ediyorsanız, bu sorunu Mirror Photo Editor ile çözecektir. Sadece birkaç basit adımda karakterinizi daha güzel hale getirmek için uygulamanın makyaj özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Bir resim düzenleme uygulaması kullanan herkes, çeşitli içerikleri aktarmalarına izin verdiği için resimlerinden mümkün olduğunca fazla yararlanmak ister. Bu nedenle, ayrıntılı düzenlenmiş görüntülerden oluşan çok sayıda kaynağınız olduğunda, kolajlar özelliği harika bir seçim olacaktır. Ardından, ürününüzü tamamlamak için diğer mizanpajlara dahil etmeniz ve ayrıca görselin boyutuna ve görünürlüğüne de dikkat etmeniz gerekir.

FOTOĞRAFA ÇIKARTMA VE ÇEŞİTLİ İÇERİKLİ METİN EKLEYİN

Çıkartmalar ve metinler, yararlı oldukları için her zaman herhangi bir kullanıcının dikkate alacağı iki faktördür. İçeriğinizi bir yere eklediğinizde öne çıkması için çeşitli renklerde çeşitli yazı tiplerini kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda farklı ifadelere sahip çıkartmalar resimlerinizi daha eğlenceli hale getirecektir. Ancak bazen bu iki unsuru kullanmayı da düşünmeniz gerekir çünkü onları doğru yere nasıl koyacağınızı bilmelisiniz.

Eksiksiz resim düzenleyici, kullanmaya değer birçok değerli özelliğe sahiptir:

Farklı seçeneklerle ayna efektlerini özgürce özelleştirebilir ve fotoğrafın şeklini belirlemek için şekiller ekleyebilirsiniz.
Renk öğelerini değiştirmek veya filtreler uygulamak gibi karakterin görüntü rengini ayarlamanın birçok yolu vardır.
Arzularınıza göre karakterinize ve arka planınıza ekleyebileceğiniz birçok farklı efekt var.
Makyajla düzenlediğiniz fotoğraflara güvenebilirsiniz ve birçok güzel görsel bir arada kolaj oluşturacaktır.
Birden fazla çıkartma ve metin, farklı içeriği aktarabilir ve bunlarla ilgili birçok faktöre karar verebilirsiniz.

Mirror Photo Editor İndir

Artık indirmeye hazırsınız Mirror Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanLyrebird Studio

PicsApp Photo Editor

Photo Editor Picsa

Art Filter Photo Editor

Photo Collage Maker

Instasquare Photo Editor

PicShot Photo Editor

Sticker Maker

Instasquare Photo Editor

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

FilePursuit Pro

HiPER Calc Pro

Gallery: Photo Album Organizer

SkyVPN

World EverMerge Clicker

Knots 3D

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın