Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Minicar Drift V2.2.0 APK Indir (Sınırsız Para) 2023

Anasayfa
OyunYarış
– Minicar Drift

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Minicar Drift v2.2.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Minicar Drift sizin için heyecan verici bir araba yarışı açıyor. Oyuncular bir mini araba ile yarışçı olur, sürüş becerilerini gösterir ve bu parkurun en iyisi olur.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Minicar Drift, hız tutkunlarının bu yıl kaçıramayacakları bir oyunda karşımıza çıktı. Bu oyunun öne çıkan özellikleri, hız ile rahatlatıcı anların tadını çıkarmak, araba köşeleri dönerken çıkan cırtlak sesi ve bitiş çizgisine ulaşıldığında canlandırıcı duygudur.

İYİ GİDONLAR DİREKSİYON SİMİDİNİ TUTMAK İÇİN ARACINIZI TÜM RAKİKLERE GEÇMEK İÇİN KONTROL ETMEKTEDİR

İsteğinize göre oyuncuya bir araba ve bir parametre kontrol paneli sağlanacaktır. Ardından sistem size aracı nasıl hareket ettireceğiniz konusunda talimat verecektir. Araba kullanmayı ve dönmeyi öğrenmek için bir ön eğitim kursu alacaksınız. Diğer arabalarla çarpışmayı önlemek için esnek el hareketlerini kullanın ve bitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmak için hızlanın.

ÇEŞİTLİ ZOR, YUVARLAK YARIŞLAR

Birçok arazi türü vardır. İlk olarak, en basit ve en kısa türle başlayacaksınız. Her parçayı tamamladıktan sonra yeni parçaların kilidini açacaksınız. Daha sonra, yarış pistleri giderek daha yuvarlak hale geldi ve birçok viraj ve zorlukla gidildi. Sadece senin gibi yetenekli biniciler onları fethedebilir, o yüzden yeteneğini göster!

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

KOLEKSİYONUNU ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN EN GÜZEL ARABALARI TOPLA

Yarışçılar için onları heyecanlandıran şey, pistin ve arabaların hızı ve zorluğudur. Yarış arabalarına karşı sonsuz bir tutkunuz var mı?! Minicar Drift’te yüzlerce güzel ve kaliteli yarış arabasının olduğu bir koleksiyon var. Pistte görünen, onlara dokunmak ve para toplamak için sürüş yapan bir para şeridi olacak. Oyuncular bu parayı en sevdikleri arabaları satın almak için kullanabilirler.

KAZANANIN KİM OLDUĞUNU GÖRMEK İÇİN ARKADAŞLARINIZLA YARIŞIN

Bu oyunda, arkadaşlarınızla veya dünyadaki diğer insanlarla oynayabilirsiniz. Herkesin mükemmel sürüş becerileri vardır, bu yüzden bitiş çizgisine ulaşana kadar kazananın kim olduğunu bilemeyiz! Dikkatli olun ve rakiplerinize dikkat edin.

Kazanmak için araba sürmek ve bitiş çizgisine ilk ulaşmak bu oyunda her oyuncunun arzusudur. Esnek ve hassas el hareketleri sayesinde zafer
Pistte vejeteryan bir arabayı nasıl kontrol edeceğinizi ve güvenli bir şekilde nasıl döneceğinizi öğrenmek için giriş niteliğinde bir eğitim kursuna katılın
En zorlu ve dolambaçlı parkurları keşfedin ve fethedin. Bir yarışı tamamladıktan sonra sırayla kilidini açın
Pistteki para şeridine dokunarak aracı sürerek toplanan altın miktarına göre en sevdiğiniz yarış arabalarını toplayın.
Arkadaşlarınızı bir yarışa davet edin veya dünyadaki herhangi bir oyuncuyla bir yarışa katılın.

Minicar Drift İndir

Artık indirmeye hazırsınız Minicar Drift ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanDreamplay Games

DoubleClutch 2

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Alpha Hybrid Launcher

Questland

On The Q.T.

Karate King Kung

Layton Curious Village

1Weatherr

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın