1xbet

Mighty DOOM V0.10.2 MOD APK + OBB (Tanrı Modu) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Mighty DOOM

1xbet

Mighty DOOM v0.10.2 MOD APK + OBB (Tanrı Modu) indir 2022

Mighty DOOM, basit bir tek dokunuş işlemi ile yukarıdan aşağıya bir nişancı aksiyon oyunudur. Oyuncular, güzel animasyonlu DOOM evreninde küçük şeytan ordularıyla savaşmak zorunda kalacaklar.

1xbet

Mighty DOOM, bir dizi şiddetli savaş alanıyla Bethesda Softworks tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunudur. Oyun, oyuncuların DOOM evreninin tüm güzelliğine hayran kalabilmeleri ve daha sezgisel bir bakış açısına sahip olabilmeleri için size yukarıdan aşağıya benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Kendinizi Doom Slayer’a kaptıracak ve adaleti sağlamak için düşmanla savaşacaksınız. Aşırı zorluklarda ve tehlikeli tuzaklarda arkadaşınız olarak silahla tek başınıza savaşacaksınız.

DÜNYAYI KORUMAK İÇİN KÖTÜ İblislerle Şiddetli SAVAŞ

Mighty DOOM’da, DOOM evren ortamında şiddetli bir savaş alanında iblisleri yok etmek için harika bir misyona sahip güçlü bir kahraman olarak oynayacaksınız. Büyük bir düşman ordusu ile her an canınızı çabucak kaybedeceksiniz, bu yüzden daha uzun süre hayatta kalmak için kendi atış stratejiniz var.

Düşmanı takip etmek için savaş alanında hareket edeceksiniz; Düşmanın yerini önceden bilmek ve onlardan saldırılardan kaçınmak için hızlı gözlem becerilerine sahip olmanız gerekir. Ne olursa olsun, en iyi arkadaşınızın güvenliğini sağlamak ve aynı zamanda düşmana karşı kazanmak ve çekici ganimet elde etmek için silahınızla işgal planlarını durdurmanın bir yolunu bulmalısınız.

1xbet

HARİTAIN SONUNDA PATRON İLE KARŞILAŞMAK

Ayrıca bölümlerin sonunda küçük şeytanlarla savaşarak dev patronlarla karşılaşmanız gerekiyor. Bu, Mighty DOOM’da oyuncuların geçmesi ve kazanması gereken en zor mücadeledir. Bu son savaşa hazır olmak için hayatınızı büyük miktarda sağlıkla güvence altına almalısınız. Patronlar, oyuncuların güçlü dövüş yeteneklerine ve akıllı taktiklere sahip olmasını gerektiren korkutucu ve önemli bir görünüme sahiptir. Aksi takdirde, savaş alanında feda edilirsiniz. Birçok farklı aksiyon oyununda savaşma becerisi ve deneyimi ile oyuncular, esnek hareket yetenekleri ve düşmana önemli hasar vermek için zamanında karşı saldırı ile kolayca kazanabilirler.

KOLAYDAN ZORLA SINIFLANDIRILMIŞ YÜZLERCE FARKLI SEVİYE

Mighty DOOM’da birçok farklı göreve katılacaksınız ve görevler, dövüş yeteneğinizi keşfetmeniz ve test etmeniz için farklı seviyelere ayrılmış durumda. Amacınız hala bölümlerin sonundaki küçük şeytanları ve şiddetli patron savaşlarını yok etmektir. Mükemmel bir savaş rekoru ile kazanırsanız, oyundan değerli ödüller alacak ve bir sonraki seviyeye hazır olacaksınız. Seviyelerin zorluğu giderek artacak ve düşman sayısı da eskisinden daha fazla artacak. Bu zorlu seviyelerin üstesinden gelmek için karakterinizin gücünü tam ve güçlü silahlarla yükseltmeniz gerekiyor.

KAHRAMANLARI YÜKSELTİN VE SİLAHLAR VE ZIRHLAR TAKIN

Savaşta daha ileri gidebilmek için, kahramanı yükseltmek son derece önemlidir, böylece karakter için şapka, silah, zırh, ayakkabı gibi bir dizi modern ekipmana sahip olabilirsiniz… Her ekipmanın benzersiz bir yeteneği ve maksimum desteği vardır. savaşlarda sizi ve karakterin gücünü daha da artırın. Ek olarak, düşmanlara verilen hasarı artırmak için silahları güçlü silahlarla veya karakterin savunmasını artırmak ve savaşlar için yeterli sağlığı sağlamak için şapka ve zırhlarla donatmalısınız. Bu silahları tedarik etmek, düşmanın amansız ve korkunç saldırılarına karşı koymanıza yardımcı olacaktır. Her seviye boyunca, karakterinizin gücünü daha da artırmak için ekipmanınızı daha yüksek bir seviyeye yükseltebilir, böylece tüm düşmanları kolayca yenebilir ve inandırıcı bir şekilde kazanabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Efsanevi bir kahraman ol ve benzersiz atış oyunuyla kötü canavarları alt et. Esnek dokunmatik kontroller her yaş için uygundur ve oyuncuların düşmanlarını yok etmelerine yardımcı olur.
Basit oynanış: Belirli bir süre içinde tüm düşmanları yok etmek için yukarıdan bir görünümle silahları ateşleyin. Oyuncular, görevleri tamamlamak için ortama göre hareket etmeli ve haritaya göre değişmelidir.
Oyuncuların birinci sınıf savaş kabiliyetine, hızlı atış hızına sahip olmasını ve düşmanlara ciddi hasar vermesini gerektiren güçlü saldırılara ve büyük kan rezervlerine sahip birçok canavar türü vardır.
Karakterin düşmanlarla savaşması için tüfekler, pompalı tüfekler, roket silahları gibi silahlar ve maksimum etkinliği artırmak için hasarı artırmak ve yükseltmek için şapka ve zırh donatın.
Birçok zor, zorlu seviye, oyun mekaniği hakkında derinlemesine bilgi ve üstesinden gelmek için doğru strateji gerektirir. Seviyeler kademeli olarak artacak ve düşman sayısı da artacak, bu nedenle oyuncuların hazırlıklı olması gerekiyor.

Mighty DOOM İndir

Artık indirmeye hazırsınız Mighty DOOM ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanBethesda Softworks LLC

DOOM II

DOOM

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Special Ops

On The Q.T.

IHeart

Super Stickman Heroes Fight

Bubble Witch 3 Saga

Mock Locations

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın