Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Miga Town: My Store V1.4 APK Indir (tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2023

Anasayfa
EğitimUygulama
– Miga Town: My Store

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Miga Town: My Store v1.4 APK indir (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2022

Miga Şehrim: Mağazam, insanların mağazalarını keşfetmekten veya tasarlamaktan zevk alırken kendilerini sonsuz eğlenceye kaptırmalarını istiyor. Ebeveynlerin çocuklarla birlikte sonsuz olanaklar yaratarak eğlenmesi için uygun, çok sayıda samimi içeriğ

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Miga Şehrim: Mağazam, insanların mağazalarını keşfetmekten veya tasarlamaktan zevk alırken kendilerini sonsuz eğlenceye kaptırmalarını istiyor. Ebeveynlerin çocuklarla birlikte sonsuz olanaklar yaratarak eğlenmesi için uygun, çok sayıda samimi içeriğe sahip bir aile oyunudur. Hepsinden iyisi, herkesin mağaza zincirini farklı bir ölçüde çeşitlendirmek için her zaman yeni içerikle güncellenecektir.

ŞEHRİNİZDEKİ MAĞAZALARI KEŞFEDİN

Oyuncular Mağazam’a geldiklerinde ilk iş, eşyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için yerel mağazaları keşfetmek veya ziyaret etmektir. Tabii ki, zevklerine uygun her şeyi satın alabilirler, hatta başka birçok etkileyici amaca hizmet etmek için her türlü canlı nesneyi araştırabilir veya etkileşime girebilirler. Bunun da ötesinde, insanlar bireysel yaratıcılıklarıyla çevrelerinde çeşitli atmosferler yaratmak için kıyafetlerini özgürce değiştirebilirler.

ZİNCİRİNİZDE YENİ MAĞAZALAR AÇIN

Oyuncular yerel mağazaları keşfetmeyi bitirdikten sonra başlayabilir ve kendi mağazalarını oluşturmaya başlayabilirler. Oyunun herhangi bir kısıtlaması veya kısıtlaması yoktur, bu nedenle herkes mağazasının hangi temaları veya ürünleri satacağına özgürce karar verebilir. Ayrıca zincirde aynı anda birden fazla mağaza açarak, her mağazanın her dönemde getirdiği pasif gelirden gelen refahın tadını çıkarabilirler.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ARKADAŞLAR İÇİN BİR GÜZELLİK SALONU İNŞA ET

Güzellik salonları aynı zamanda potansiyel kadın müşteriler arasında da popülerdir, burada dinlenirler veya sürekli görünümlerini değiştirirler. My Store, oyuncuların her mağazayı kendi tarzlarına göre özelleştirmesi veya tasarlaması, hatta üretkenliği artırmak için daha fazla yeni ekipman yükseltmesi veya kurması için birçok seçeneğe sahip olacak. Güzellikle ilgili mağazaların da üst birimlerden çok fazla etkisi olacak ve oyuncuların tüm süreçleri daha sonra optimize etmesine yardımcı olacak.

TANITIN YENİ MODEL VE GİYSİ TASARIMI

Herkes giyimi veya modayı sever, bu da oyuncuları farklı tarzlara sahip birçok moda mağazası inşa etmeye motive eder. Sistem veya personel zaman zaman birçok öğeyi otomatik olarak günceller veya yeniler, ancak oyuncu ek sermaye sağlayabilir veya iç tasarımı değiştirebilir. Tabii ki, daha değerli müşterileri çekmek ve atıl geliri artırmak için birçok benzersiz kıyafet de tasarlayabilirler.

ARKADAŞLARLA ÇEŞİTLİ EĞLENCE KEYFİ

Oyuncular, birlikte yeni hizmetleri ve yerel mağazaları keşfetmek veya keyfini çıkarmak için birkaç NPC ile arkadaş olabilir. My Store’daki belirli mağazalardan bazıları, arkadaşlarla birlikte olduklarında daha ilgi çekicidir ve etkileşim veya sanal olarak iyileştirici arkadaşlıklar için yeni olanaklar sunar. Zamanla, oyuncular arkadaşlarıyla alışveriş yaparken yeterli puan biriktirebilir ve belirli nokta mağazalarında nadir ödüller veya ürünler takas edebilir.

ETKİLEYİCİ KONSEPTLERLE RAHATLATICI MİNİ OYUNLAR

Oyundaki mini oyunların tümü, hepsi yaratıcı ve oyundaki mevcut birçok konsepte dayalı oldukları için samimi ve eğlencelidir. Hepsinden önemlisi, ödülleri her zaman cömerttir ve oyuncuların karakterlerini süslemeleri veya yeni içerik oluşturmaları için bonuslar veya ek öğeler arasında değişir. Ayrıca, oyuncunun sahip olduğu her mağazada arkadaşları alışveriş yaparken eğlenmek için ayrı mini oyunlar olacak.

My Store, oyuncular bir mağaza zinciri kurduğunda veya alışveriş dünyasını muhteşem bir bakış açısıyla keşfettiklerinde yeni ve büyüleyici deneyimler yaratacak. Her şeyden önce, insanlar çeşitli olağanüstü ve canlandırıcı etkinliklere kişiselleştirebilecekleri veya kendilerini şımartabilecekleri için, aileleriyle olan yolculukları da potansiyel açısından zengindir.

ÖZELLİKLERİ

Mağaza açmak için yeni fikirleri motive eden veya ilham veren sonsuz ürün ve zevklerle keşfedin ve alışverişe başlayın.
İster güzellik ister moda tutkunu olsun, her tür müşteriyi memnun etmek için çeşitli mal ve ürünlerle yeni mağazalar açın.
Arkadaş edin ve tek başına alışverişe kıyasla yeni görgü ve eğlencelerle birlikte alışverişe başlayın.
Aileniz veya arkadaşlarınızla yeni fikirler üretirken benzersiz ve egzotik detaylar ekleyerek özel bir editörle yeni ürünler tasarlayın.
Oyuncular için yaratıcı faktörler ve oynanış ile keyifli mini oyunlar en iyi anlara sahiptir.

Miga Town: My Store İndir

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town: My Store ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Miga Town: My Pets

Miga Town: My Hospital

Miga Town: My Apartment

Miga Town

Miga Town

Miga Town: My Fire Station

Miga Town: My World

Miga Town: My School

Miga Town My TV Shows

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Survivalist

Bomber Friends

Monsters: Dragon Tamer

Talking Alarm Clock Beyond

Battle Legion

MyRadar Weather Radar

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın