1xbet

Medisafe V9.28.12572 APK (Premium Kilitsiz) Indir

Anasayfa
Sağlık ve FitnessUygulama
– Medisafe

1xbet

Medisafe v9.28.12572 APK (Premium Kilitsiz) indir

Medisafe Pill & Med Hatırlatıcı, ilacınızı almanız için size dostça bir hatırlatmadır. Bu uygulamayı yaptırdığınız için günlük ilaçlarınızı asla almayacaksınız ve aldığınız ilaçları belli bir miktarda kontrol edeceksiniz.

1xbet

Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler Devre Dışı Bırakıldı / Kaldırıldı;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Android.manifest’ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetleri / Sağlayıcıları;
Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
Google Play Store yükleme paketi kontrolü devre dışı bırakıldı;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiket adlarını kaldırın;
Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
Yerel bugsnag analitiği tamamen;
Aktif izleyici veya reklam yok;
Diller: Tam Çoklu Dil;
CPU’lar: armeabi, armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64, mips;
Ekran DPI’ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Orijinal paket imzası değişti.

Medisafe MOD APK, ilaçlarınızı doğru ve zamanında almanız için değerli özellikler sunar. Uygulamanın işlevini çeşitli cihazlarda kullanabilir ve istediğiniz tonu değiştirebilirsiniz. Medisafe Pill & Med Reminder, ilaçlarınızı mutlaka düzenli olarak getirmenizi hatırlatan ve sağlığınızı korumanıza yardımcı olan mükemmel bir yardımcıdır. Sistem ölçümlerinizi kolayca kaydedebilir ve takip ziyaretleri için saklayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli ürünlerde bulunan özellik ile kullanıcılar uygulama üzerinden diğer kişilerden yardım alabilecekler.

DOĞRU KULLANIM İÇİN TEKLİF VERİN

Medisafe‘da gerçekleştirebileceğiniz ilk özellik, doktorunuzun ilaç bilgilerini içermesidir. Bu, yazılımın ilaç bilgilerini tanımlamasının ve zamanında almak için yöntemi başlatmasının mümkün olduğu anlamına gelir. Üstelik, bunun üzerinde çalışmanın çeşitli yolları olacaktır, böylece sağlığınızı korumak için birçok farklı durumda yardımcı bir yardımcı olmalıdır.

1xbet

HEMEN İLAÇ ALMAK İÇİN HATIRLATMA

Medisafe‘dan yararlanırken tartışılması gereken birçok yararlı işlevden biri de ilaç bildirimleridir. Sürekli olarak gerçekten yemek yemeli ve kullandığınız ilaçları teslim etmelisiniz. Tam olarak aynı zamanda, gereken doğru miktarı ve zamanı alması için hatırlatıcılar alabilir. Sonuç olarak, sağlıklı kalmanıza neyin izin vereceğine yakından bakmak önemlidir.

KESİNLİKLE BAŞKALARINDAN YARDIM ALIN

Medisafe ile çalışırken, kullanıcılar ilacı kullanırken diğer kişilerin yardımlarından yararlanabilir. Spesifik olarak, tüm ilaçlarla pratik kullanım ve deneyim için uygulama yoluyla diğer kullanıcılardan tavsiye almak mümkündür. Herhangi bir miktarı atlamamak için ilacınızı mutlaka yanınızda getirmenizi en yakınınızdan ve yakınınızdan rahatlıkla isteyebilirsiniz. Aynı zamanda kullanım süreleri tamamen kaydedilir.

İLAÇLARIN YANITLARINI BİLİN

Medisafe‘da herhangi bir kişinin kullanması gereken yararlı bir özellik, ilaç yanıtlarının tanınması olabilir. Bu tepkiler sizin için iyi veya zararlı olabilir ve standardın dışında herhangi bir şey olduğunda, gerçekten diğer tıbbi pratisyenlere danışmanız gerekir. Bu nedenle ilacı aldıktan sonra, aldığınız ilaca ilişkin doğru dozda kullanmaya başlamadan önce bir kez test sürüşü yapmalısınız. Elbette herkes sağlığıyla birlikte dikkatli olacaktır.

GÖVDE ÖLÇÜLERİNE DİKKAT EDİN

Çoğu durumda, ilaç kullanımı genellikle kendinizle ilgili belirli belirtilerin hesaplanmasını içerir. Sonuç olarak, başvuru formu, boyutunuzla ilişkili parametreleri tutmanıza izin verir. Bu göstergelerin toplu bilgilerini gözlemleyeceksiniz ve oradan sağlık durumunuzu hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Aynı zamanda, takip ziyaretleriniz aracılığıyla tıp doktoruna sunabileceğiniz verilerdir.

FAVORİ HATIRLATMA SESİNİZİ SEÇİN

Tercihlerinize bağlı olarak bazı öğeleri değiştirmek için uygulamaları kullanma bilgisini geliştirmek yararlıdır. Not, uygulama içinde sağlanan ücretsiz sesleri tamamen değiştireceğiniz anlaşılıyor. Böylece farklı durumlarda size en iyisini söyleyecek gibi görüneni seçebilmeniz bir yana, etkili sesleri bulup ilacınızı getirmeye teşvik edebileceksiniz.

ÇEŞİTLİ CİHAZLARDA UYGULAMANIN KALİTELERİNDEN FAYDALANIN

Android işletim sistemli cihazları kullanmanın yanı sıra, Android işletim sistemli cihazlarda uygulamalardan da yararlanabilirsiniz, bu nedenle çoğu zaman akıllı telefonunuzu veya tabletinizi sürekli elinizde tutamamanız mantıklıdır. Bu nedenle farklı uygulama sistemlerinde kullanımı sayesinde ilaçlarınızı her zaman zamanında alabilirsiniz. Akıllı saate dokunarak yemeyi ertelemeyi bile seçebilirsiniz ve bu kesinlikle herkesin kullanması gereken bir şeydir.

Uygulamanın özelliği sayesinde kullanıcılar ilacı zamanında alıyor:

Kullanıcılar reçeteleri eksiksiz olarak giriyor ve ardından başvuru, ilacınızı zamanında getirmek için düzenli hatırlatma sürecini başlatıyor.
Tüketim korunacak ve kesinlikle içinizdeki işaretlerle ilgili ayrıntıları takip ziyaretleri için güncelleyebilecek bir konumda olacaksınız.
Başvuru formu kullanıcılarından, sevdiklerinizden çokça yardım alabilir, çeşitli ilaçlar arasındaki reaksiyonları anlayabilirsiniz.
Uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ton sağlar ve koşullarla ilgili olarak uygun bir not kullanırsınız.
Zamanında ilaç kullanımınızı artırmak için uygulamayı farklı türde ürünler üzerinde kullanmak önemlidir.

Medisafe İndir

Artık indirmeye hazırsınız Medisafe ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMedisafe®

Medisafe Pill & Med Reminder

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Locus Map Pro Navigation

Intro Maker

Pulive TV

LiveLoop

ARCHER KANGLIM

Miga Town: My World

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın