Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MASS FOR THE DEAD V1.49.4 APK Indir (Menü/Zayıf Düşmanlar/Tanrı Modu) 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– MASS FOR THE DEAD

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MASS FOR THE DEAD v1.49.4 APK indir (Menü/Zayıf Düşmanlar/Tanrı Modu) 2022

MASS FOR THE DEAD heyecan verici bir oyundur. Burada kendinizi hikayenin ana rolüne dönüştürecek ve önünüzdeki yolda sizi bekleyen zorluklara ve zorluklara katılacaksınız. Hikayenin bağlamı da büyüleyici, oyuncuya bir meydan okuma duygusu getiriyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MENÜ MODU
Zayıf düşmanlar
Tanrı modu

MASS FOR THE DEAD heyecan verici bir oyundur. Burada kendinizi hikayenin ana rolüne dönüştürecek ve önünüzdeki yolda sizi bekleyen zorluklara ve zorluklara katılacaksınız. Hikayenin bağlamı da büyüleyici, oyuncuya bir meydan okuma duygusu getiriyor. Nazarik’in antik mezarının kalıntıları gözlerinizin önünde beliriyor ve koruyucuları da ölü. Bu zor dünyada cadı “Momonga” ile yaşamak zorundasın.

ÇOKLU, HEYECAN VERİCİ ZORLUKLAR

Oyun size zorlu ama aynı derecede heyecan verici savaşlar sunuyor. Sıra tabanlı bir komuta savaşında, her tura katılan oyuncu maçın anahtarını elinde tutar. Birçok görev belirlenmiş ve bunları mükemmel bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Kendi tecrübem ve zekam sayesinde, bu görevleri hızlı bir şekilde yerine getirebilmek.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ÇOK OYUNCULU KATILIM İLE

MASS FOR THE DEAD’in avantajlarından biri sınırsız oyuncudur. Görevi birlikte tamamlamak için kendiniz için özgürce harika arkadaşlar seçebilirsiniz. Bir grupta, zorlu düşmanlarla savaşmak için yeterli güce sahip olmak için birlikte çalışmanız ve birlikte gelişmeniz gerekir. Arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet edebilir ve güçlü bir ekip oluşturabilirsiniz. Oyunun bu işlevi birliği arttırır ve oyuncuların takım gücünü açıkça gösterir.

GELİŞTİRİLMİŞ DAHA FAZLA FONKSİYON

Oyun, oyuncuların gereksinimlerini ve gereksinimlerini karşılamak için giderek daha fazla geliştirildi, yükseltildi ve mükemmelleştirildi. Oyuncular birçok modern silah ve daha yüksek hız ile donatılmıştır. Kötü düşmanlara karşı otomatik mod ve iki katına yükseltilmiş bir hız sistemi ile donatılacaksınız. Yukarıdaki üstün özellikler sayesinde oyun seviyeniz iyi olmasa bile bu oyuna katılmaktan çekinmenize gerek yok.

OYUNA KATILDIĞINDA MÜKEMMEL HİSSETME

MASS FOR THE DEAD, diğer arkadaşlarınızla bağ kurmanıza yardımcı olarak karakterlerin birbirleriyle olan yakınlığını artırır. Oyun, stresli okul saatleri ve yorucu çalışma saatlerinden sonra size rahatlık ve ferahlık anları verir. Bu oyun, seviyeniz hakkında endişelenmenize gerek kalmadan oynarken size inanılmaz bir his veriyor. Yukarıdaki özellikler sayesinde, bu oyuna giderek daha fazla insan katılıyor.

MASS FOR THE DEAD İndir

Artık indirmeye hazırsınız MASS FOR THE DEAD ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Ultimate Custom Night

DroidCamX

Cookie Cats

Dead Paradise Car Race Shooter

War After

Smule

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın