1xbet

Madhouse13 V1.2.0 APK Indir (Son) 2023

Anasayfa
BulmacaOyun
– Madhouse13

1xbet

Madhouse13 v1.2.0 APK indir (Son) 2022

Madhouse13 heyecan verici unsurlarla dolu ve mistik güçler sizi avlıyor. Bu, tamamen yeni bir hikaye ve bu oyunu oynarken size tüyler ürpertici bir deneyim yaşatmayı vaat eden ayar ile birlikte çok popüler bir oynanışa sahip cep telefonlarında bir ko

1xbet

Madhouse13 heyecan verici unsurlarla dolu ve mistik güçler sizi avlıyor. Bu, tamamen yeni bir hikaye ve bu oyunu oynarken size tüyler ürpertici bir deneyim yaşatmayı vaat eden ayar ile birlikte çok popüler bir oynanışa sahip cep telefonlarında bir korku oyunudur. Unutma, asla bir çıkış yolu aramayı bırakma çünkü barbar bir karanlık güç, sen çıkana kadar her zaman seni arıyor.

BÜYÜLEYİCİ ARKA PLAN

Oyun, oyuncunun kararlılığına meydan okuyan son derece karanlık ve kasvetli bir atmosfere sahip bir akıl hastanesinde geçiyor. Oyundan başlayarak, oyuncu bu sinir bozucu akıl hastanesinde uyanır ve sürekli olarak korkunç derecede inatçı bir yaratık tarafından avlanır. Oyunun temel amacı, oyuncunun bir korku oyununda gerekli olan aksiyon, avlanma, bulmacalar da dahil olmak üzere tüm unsurları kullanması gerektiğidir. Korkunç nesneler, kaçış başarısız olursa oyuncu için büyük bir takıntıya neden olabilir.

1xbet

ZORLU BULMACALAR

Koşu sırasında, oyuncu sürekli olarak onu takip eden şeyden kaçmanın bir yolunu bulmak için her odada saklanmalı ve her birinin içindeyken hepsini araştırmalıdır. Farklı sınavlarda belirli zorluklar vardır. Oyundaki bulmacalar arama, analiz, bulmaca gibi çok çeşitli… Hepsi başarılı bir şekilde çözüldüğünde belirli ipuçları verecek ve cevapları ipuçlarıyla birlikte kullanmanız gerekiyor. Çözdüğünüz bulmacalardan eşleştirmeler yapın, bir an önce çıkış yolunu bulmak için bunları bir araya getirin. Unutmayın, kaçış sürecinde başarılı bir şekilde kaçmak için ayaklarınızı kullanmanın yanı sıra muhakeme ve düşüncenizi de kullanmalısınız!!!

ürkütücü görsel efektler

Yaygın bir korku oyununun doğasına uygun olarak, Madhouse13 bağlamı her zaman küçük ayrıntılarla koyu bir renge sahiptir, ancak mümkün olduğunca korku getirmek için deneyimlerken oyuncuya bir korku duygusu getirir. Ve sadece karakterinizin etrafındaki atmosferin değil, sizi kovalayan korkunç yaratığın da aynı şekilde musallat olduğundan emin olun. Bu korkunç yaratık tarafından yakalanmak istemeyeceksiniz çünkü etkileri zihinsel olarak güçlü bir kişiye kalbi durduracak bir aşama vermek için yeterli. Genel olarak oyun, oyunculara çok gerçekçi bir görüntü kalitesi veriyor ve ayrıca, mümkün olan en korkunç deneyimi yaratmak için ses efektleri ve animasyonlar inanılmaz derecede karanlık.

ANA ÖZELLİKLER

Benzersiz içerik devresi ve Madhouse13’teki ayrıntılar ve ipuçlarıyla son derece yakından bağlantılıdır.
Görsel ve ses efektleri, oyun sırasında oyuncunun kalbinin atmasını sağlayacak kadar ürkütücü.
Oyun sırasında bulunan öğeler inanılmaz derecede çeşitlidir ve oynanışta bir zenginlik yaratır.
Birçok bulmaca öğesi, arama, sıralama ve özellikle ipuçlarını bulmak için analiz etmeyi içerir.
Kontrollere alışması basit ve kolay, oyunu deneyimlemeyi kolaylaştırıyor.

Madhouse13 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Madhouse13 ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Cyber Fighters

My Town

Brain Test

Geeky Tools

Dragon And Sword

Email Aqua Mail

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın