1xbet

Locus Map Pro V3.56.5 APK (Ücretli/Yamalı) Indir

Anasayfa
NavigasyonUygulama
– Locus Map Pro Navigation

1xbet

Locus Map Pro v3.56.5 APK (Ücretli/Yamalı) indir

Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları size en iyi dış mekan aktivitesi izleme haritasını getirecektir. Açık hava aktivitelerini ve sporları seviyorsanız ve programınızı takip etmek istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. Bu uygulam

1xbet

Locus Map Pro – Dış Mekan GPS Navigasyonu ve Haritaları size en iyi dış mekan aktivitesi izleme haritasını getirecektir. Açık hava aktivitelerini ve sporları seviyorsanız ve programınızı takip etmek istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. Bu uygulama ile, açık hava sporları için en iyi yardımcı programların ve özelliklerin çoğu size en iyi deneyimi sunacaktır. Eğlenceli bir aktivite seansı için uygulama ile deneyin.

DIŞ MEKAN AKTİVİTELERİ İÇİN EN İYİ UYGULAMALAR

Araştırmalardan biri, açık hava spor aktivitelerinin insanlara mükemmel sağlık vereceğini söyledi. Bu nedenle günümüzde birçok insan sağlığını iyileştirmek için doğa sporlarını tercih etmeye başlamıştır. Ancak herhangi bir sporda, bir egzersiz izleyicisine ihtiyaç vardır ve bu uygulama, açık hava etkinlikleri için en iyi araç olacaktır.

Oyuncuların seçebileceği birçok farklı tür ve açık hava sporu vardır: dağ bisikleti, yürüyüş, tırmanma, patika koşusu,… Ve egzersizlerinde yüksek verim elde edebilmek için ilgili göstergelerin izlenmesi ve uygun şekilde değiştirilmesi gerekir. her birey. Bu uygulamaya gelince, temelden ileri seviyeye kadar tüm göstergeler sizler için detaylı istatistikler olacak.

1xbet

BÜYÜK BİR REHBER HARİTASI

Egzersizinizi iyi yapmak için her yolculuktan önce gideceğiniz yeri ve gidilecek mesafeyi belirlemeniz gerekir. Ve bu basit iş, uygulamanın ana haritasına göre hızlı ve doğru bir şekilde manipüle edebilecektir. Harita, hedefiniz ve seyahat mesafenizle ilgili makul yolların yanı sıra mutlak doğruluk sağlayacaktır.

Yolculuktan başlayarak, cebinizde bulunan harita, yolculukta size çok yardımcı olabilecek gerçek bir rehber olacaktır. Yerleşik koordinat sistemi, seyahat mesafenizi belirleyebilmeniz için tam olarak bulunduğunuz konumu almanıza yardımcı olabilir. Ayrıca navigasyon özelliğini açtığınızda, uygulama size sesli olarak çok yüksek doğrulukta yol tarifi vermenize yardımcı olacaktır.

ÖZEL KULLANICI ÖZELLEŞTİRME

Uygulamaya gelen her kullanıcı ile tamamen farklı ihtiyaçları ve kullanımları olacaktır. Ve her farklı ihtiyaca en iyi şekilde cevap verebilmek için uygulamaya, kullanıcılara özel kişiselleştirme özellikleri de eklendi. Bu özellik sayesinde, her kullanıcı uygulamanın çalışma şeklini kendi ihtiyaçlarına en uygun şekilde uyarlayabilecektir.

Bununla birlikte, yaptığınız sporla ilgili çeşitli takip istatistiklerini de talep edebileceksiniz. Üreticiler, her farklı aktivitede, en iyi performansı gösterebilmek için izlenmesi gereken farklı metrikler olacağını anladıkları için. Farklı kayıt profilleri seçilecek ve her seanstan sonra size ayrıntılı olarak getirilecek çeşitli türlerde çizelgeler ve istatistikler seçilecektir.

Açık hava etkinliği herkesin deneyebileceği çok sağlıklı bir egzersizdir. Jeologlar, coğrafyacılar, bilimsel araştırmacılar, kaşifler vb. gibi açık havada yapılması gereken ayrı işler bile vardır. Kendinize makul bir seyahat rotası ve diğer parametreleri takip edebilmeniz için hepsinin ayrıntılı bir haritaya ihtiyacı olacaktır. Locus Map Pro’ya Gelmek – Dış Mekan GPS Navigasyon ve Haritalar uygulaması, bunu yapmanızı sağlayacak birçok harika özelliğe sahip olacak.

Locus Map Pro Navigation İndir

Artık indirmeye hazırsınız Locus Map Pro Navigation ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Cricbuzz

WarStrike

Prey Day

Photo & Video Locker – Gallery

Blackout

POCO Launcher 2.0

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın