1xbet

Limitsizamca Kapandı Mı?

Limitsizamca olarak bildiğimiz dizi ve film izleme sitesi kapandıktan sonra Limitsizamca kapandı mı, Limitsizamca siteye neden girilmiyor gibi soruların cevapları merak edildi. Peki Limitsizamca neden açılmıyor? Açıklama yapıldı mı? Limitsizamcaya erişim yok mu?

1xbet

Çoğu dizi ve film izleme sitesinin ardından Limitsizamcada siteyi kapatma kararı aldığını açıkladı. Açıklamanın ardından sitenin daimi ziyaretçileri Limitsizamcanın neden kapandığını araştırmaya başladılar. İşte detaylar…

Limitsizamca Kapandı mı?

1xbet

Limitsizamca Gibi Siteler Neden Kapanıyor?

Limitsizamca Kapandı mı?

Limitsizamca isimli kaçak dizi ve film izleme sitesi 15 temmuz 2021de yaptığı açıklamada insanların dizi ve film izlemek için ücretli abonelikler almasından dolayı faaliyetlerini durdurma kararı aldığını açıkladı.

Limitsizamca Resmi Sitesindeki Duyuru Şu Şekilde:

1xbet

8 yıllık içerik paylaşımı serüvenimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu güne kadar bazen çocuklarıma bazen kendini bilmezliklerime rağmen beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Bu bir ara değil vedadır, daha sonra geri dönüş olmayacak şekilde kapatıyoruz.

Limitsizamca Gibi Siteler Neden Kapanıyor?

Ücretli abonelik servislerinin fiyatları arttıkça insanlar limitsizamca gibi sitelere yöneliyor. Büyük platformlar abonelerini ellerinde tutmak içinse bu gibi korsan sitelere telif hakkı açıyor. Eğer korsan içerik siteden kaldırılmazsa iş davaya kadar gidiyor. Durum böyle olunca limitsizamca gibi siteler kısa süre içerisinde kapanmanın eşiğine geliyor.

Yorum yapın