Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

LifeAfter: Night Falls V1.0.161 APK + OBB (Son) Indir 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– LifeAfter

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

LifeAfter: Night Falls v1.0.161 APK + OBB (Son) indir 2022

Macera oyunu LifeAfter: Night Falls’a gelin, oyuncular kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalma hissini yaşarlar. Bir hayatta kalma nişancı oyunuyla tasarlanan göreviniz zombilerle savaşmak, hayatları hastalık yayıcılardan korumak. Bu, yayıncı XD Gl

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Macera oyunu LifeAfter: Night Falls’a gelin, oyuncular kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalma hissini yaşarlar. Bir hayatta kalma nişancı oyunuyla tasarlanan göreviniz zombilerle savaşmak, hayatları hastalık yayıcılardan korumak. Bu, yayıncı XD Global’in LifeAfter oyun serisinin üçüncü versiyonudur. Oyunu daha ilginç hale getirmek için birçok yeni özellik eklendi.

Oyunun kurgusu değişmese de içerik tamamen yeniden tasarlandı. Zombilerle savaşmanın yanı sıra, birçok yeni alanı da keşfedeceksiniz. Sadece karada değil, denizde ve havada da savaşıyorlar. Aynı zamanda, Zombie yükseltildi, güç ve dayanıklılık dayanıklı. Size çekici bir hayatta kalma savaşı getirmeyi vaat ediyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ZOMBİ HAYATTA KALMA DENEYİMİ

Zombi salgını sonrası yaşamak zorunda kalırken tüm üsleri kapsamaya çalışan bir zombi hayatta kalma simülatörü. Hava durumu, kıtlık, kalacak bir yer ve tabii ki zombilerle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Mobil cihazlarda gerçek bir hayatta kalma oyunu olmayı hedefliyor.

ARKADAŞLAR YAPIN VE BİRLİKTE HAYATTA KALIN

Yol boyunca hayatta kalan diğer insanlarla tanışabilir ve onlara saldırmayı veya birlikte ekmek kırmayı seçebilirsiniz. Bunlar AI yerine diğer oyuncular olacak, ancak zombi ordularıyla tek başınıza yüzleşmek istiyorsanız PVE alanlarına bağlı kalabilirsiniz.

UMUT VE İSTEDİĞİNİ SAKLAYIN

Ancak, sadece sayısız zombi olmayacak, aynı zamanda bir tehdit olacak. Hastalıklar, yaralanmalar ve gizemli organizasyonlar karşılaşacağınız problemlerdir. Ayrıca gündüz tamamen ücretsiz olduğu için zamanınızı akıllıca yönetmeniz gerekecek, ancak yine de ayılar gibi vahşi yaşamla uğraşacaksınız. Ancak geceleri zombiler tam kapasitededir, bu nedenle her seferinde uzun bir geceye hazır olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Bütün bir temel bina sistemine sahiptir, böylece mütevazi meskeninize dönebilir ve yiyecek aramaya çıktıktan sonra daha güvenli olmak için çalışmaya başlayabilirsiniz.

Tabii ki, hem işçiliği hem de pişirme olacak çünkü onlar olmadan hiçbir hayatta kalma oyunu tamamlanmış sayılmaz. Ayrıca her öğün karakterinize farklı faydalar sağlayabilir ki bu da mükemmel bir özelliktir. Google Play’de daha yeni yayınlanmış olmasına rağmen LifeAfter şimdiden 1.000.000’den fazla yüklemeye ulaştı ve bu, oyunun merakla beklenen bir oyun olduğunu ve insanların henüz zombilerden tamamen sıkılmadığını gösteriyor.

LifeAfter İndir

Artık indirmeye hazırsınız LifeAfter ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

1v1.LOL

Boris And The Dark Survival

Lumii

Mr. Hopp’s Playhouse 2

Metal Soldiers 2

Special Ops

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın