1xbet

Instagram V217.0.0.15.474 APK + MOD (Birçok Özellik) Indir 2023

Anasayfa
Sosyal AğUygulama
– Instagram

1xbet

Instagram v217.0.0.15.474 APK + MOD (Birçok Özellik) indir 2022

Her şeyin sürekli ve sürekli evrim geçirdiği 4.0 çağında yaşıyoruz. Hayatımızı daha renkli hale getiren modern teknolojinin gelişmesidir. Ayrıca insanlar arasındaki uçurumu kapatmamıza da yardımcı oluyor. İnsanlara birçok fayda sağlayan birçok uygula

1xbet

Fotoğraflar, videolar, hikayeler, IGTV videoları indirin
Kasetlerden ve hikayelerden reklamlar kaldırıldı
VPN’e ihtiyaç duymadan hikayeleri müzikli dinleme ve kaldırma özelliği (ancak hikayeye eklenmesi ile bunu anlamadı) Yorumları kopyalayıp tercüme edin
Tıkladığınızda profilden biyografiyi kopyalayın
Bantta gezinmeyi devre dışı bırakın (kamerada solda, doğrudan doğruya)
Yorumlarda tıklanabilir bağlantılar
Varsayılan video sesini etkinleştir
Otomatik video oynatmayı devre dışı bırakın (kamera simgesine uzun dokunun)
Görüntüleme hikayelerini, kayıtları, yayınları gizleme
Okunamaz doğrudan (etkinleştirildiğinde, mesajlar, mesaj gönderme dışında hiçbir şekilde okundu olarak işaretlenmez)
Bağlantıları harici bir tarayıcıda açabilme
Kişi sizi takip ediyorsa profildeki yazı
Hikayedeki herhangi bir hikayeyi kendinize yeniden gönderin (kullanıcı bunları yeniden yayınlamalarını yasaklamış olsa bile)
Ev simgesine uzun süre dokunarak geliştirici ayarları
Fotoğrafı yakınlaştır uzun dokunun
Çift bantlar olduğunda aynı şekilde kapatın
videoyu geri sar
Yönergede çift satır girişi

Her şeyin sürekli ve sürekli evrim geçirdiği 4.0 çağında yaşıyoruz. Hayatımızı daha renkli hale getiren modern teknolojinin gelişmesidir. Ayrıca insanlar arasındaki uçurumu kapatmamıza da yardımcı oluyor. İnsanlara birçok fayda sağlayan birçok uygulama doğmuştur. Instagram, dünya çapında her yaş için en yüksek puan alan bir sosyal ağ olan Instagram’dan başkası değildir. Uygulamada, insanlar istediklerini yapabilirler.

1xbet

SOSYAL AĞ MODERN İLETİŞİM

Şu anda, birçok sosyal medya ağı piyasaya sürüldü ve dünya çapında insanlar tarafından hızla kullanılıyor. Eski günlerde, insanlar bugün telefonu geliştirmezken, mektup yazarak birbirleriyle posta yoluyla haberleşiyorlardı. Hayat değişmeye başladığında, dünyanın dört bir yanındaki insanlar birbirine daha çok bağlanır.

Instagram, dünyanın en üst sıralarında yer alan ve giderek Facebook’u geride bırakan en yüksek puan alan bir medya ağıdır. Genel olarak bu iki uygulama birbiriyle bağlantılıdır ve benzerlikleri vardır. Ancak bu uygulama yine de daha verimli bir kullanım olarak kabul edilmektedir. Bu uygulamayı kullanarak birçok harika fikir yaşayacaksınız.

DÜNYADAKİ BİRÇOK ARKADAŞINIZI BAĞLAYIN

Bu, gördüğünüzden daha fazlası olduğu için herkesin kendi cihazında sahip olması gereken bir uygulamadır. Örneğin, ABD’desiniz ve ailenizden binlerce kilometre uzaktasınız, coğrafi mesafeyi kapatmak için bu uygulamayı kullanın. Nerede olursanız olun, ne kadar uzakta olursanız olun uygulama ile yakınlaşacaksınız.

Instagram sadece çevrenizdeki arkadaşlarınızla bağlantı kurmanız için değil, aynı zamanda daha birçok uluslararası arkadaş edinmeniz ve tanımanız içindir. Kullanıcılar görüntülü arama ve mesajlaşma yoluyla bu işlevi arkadaşlarıyla bağlantı kurmak için kullanabilir. Aramaları daha canlı hale getirmek için uygulama, yüzün daha güzel olması için kullanmanız için kamerada birçok filtre kurmuştur. Ayrıca, kullanıcının alıcının bilmesini istemediği mesajlar 24 saat içinde iptal edilebilir. Haberleri sildikten sonra her ikisi de silinen mesajı görmez ve bundan tamamen emin olursunuz.

FAVORİ FOTOĞRAFLARI PAYLAŞIN

Diğer birçok sosyal ağ gibi Instagram da kullanıcıların albümlerinde en çok beğenilen görselleri paylaşmalarına olanak tanıyor. Lütfen en iyi fotoğraflarınızı, arkadaşlarınıza göstermek için sayfanızda yayınlamak üzere özenle seçilmiş videolarla paylaşın. Resminizi sevenler kalplerini bırakacak ve anlamlı cümleler üzerine yorum yapacak. Genellikle uygulamaya yüklenen fotoğraflar yüksek çözünürlükte full HD olarak gösterilir. Bu nedenle, hiçbir zaman kırık bir imajınız olmayacak. Ayrıca uygulama, kullanıcıların mesaj panosuna göndermeden önce fotoğrafları doğrudan orada düzenlemelerine de olanak tanır. Bu nedenle, beğendiğiniz resimleriniz varsa, güzel anılarınızı saklamak için lütfen bunları mesaj panosunda paylaşın.

AKILINI GÖSTER

Instagram, komik fotoğrafların yanı sıra insanların ruh hallerini paylaştıkları bir yerdir. Bu oldukça etkili çünkü düşüncelerimi azaltabiliyor ve kişisel hikayelerimi ortaya çıkarabiliyorum. Uygulama, kullanıcıları hiçbir zaman mesaj panolarındaki gönderilerle sınırlamaz ve kullanıcılar bunu yapmakta özgürdür. Bazen paylaştığınız hikayeler izleyicilerinizi harekete geçirecek ve hesap takipçilerinizi artıracaktır.

BİRÇOK KULLANICIYI ÇEKİN

Nitekim bu uygulama ülke genelinde gençler tarafından geniş çapta yanıtlanmakta ve durmadan sürekli olarak kullanılmaktadır. Uygulamanın herkes için çeşitli artılar getirdiği yadsınamaz. Günümüzün popüler medya ağları ile karşılaştırıldığında, Instagram en iyi uygulama olarak kabul edilir ve birçok kullanıcıyı kendine çeker. Ayrıca uygulama, kullanıcıların birçok farklı efektle özgürce hikayeler yayınlamak için makaleler oluşturmasına da olanak tanır. Ancak, hikayenin süresi yalnızca 24 saat içinde görünür. Ayrıca favori hikayeleriniz öne çıkanlara eklenebilir. Uygulama, kullanıcıların dünyadaki değerli şeyleri keşfetmeye değer.

İŞ VE KİŞİLİK İÇİN KULLANIM

Uygulama sadece bununla kalmıyor. İnsanların benzersiz görseller veya videolar paylaştığı ve birçok işletmenin iş yaptığı bir yerdir. Şu anda istatistik sayısı, satış için kullanılan uygulamada çok sayıda hesap olduğunu gösteriyor. Aslında bu, hiç para harcamadan internetten para kazanmanın oldukça etkili bir yoludur. Ancak bazı durumlarda kullanıcıların para kazandıran hesaplar için ücret ödemesi gerekir.

GRAFİK ARAYÜZ

Grafik arayüzü, beklediğimizden inkar edilemez derecede daha iyi. Uygulamadaki her düzen ayrıntılı, anlaşılması kolay ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede her yaştan rahatlıkla kullanılabilir.

Instagram İndir

Artık indirmeye hazırsınız Instagram ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanInstagram

Instagram Premium

Instapro

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

ActionDirector

SAKURA School Simulator

Rope Hero

KMPlayer Plus

Hızlı PRO TV

Mutant Fighting Cup 2

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın