Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Infinity Ops V1.12.1 MOD APK + OBB (Sınırsız Cephane, Mega Menü) Indir 2023

Anasayfa
Aksiyon
– Infinity Ops

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Infinity Ops v1.12.1 MOD APK + OBB (Sınırsız Cephane, Mega Menü) indir 2022

Infinity Ops Mod APK, insanlığın teknolojik yeteneklerini aştığı ve dünyanın anarşiye battığı uzak bir gelecekte geçiyor! Sınıflar Recruit, Sabotajcı, Tank ve Assault’u içerir! Her sınıfın kendine özgü özellikleri ve becerileri vardır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MOD V1
Sınırsız mermi

MOD V2
PROFİL KATEGORİ
ÜCRETSİZ/SINIRSIZ PREMIUM
SİLAH KATEGORİ
SINIRSIZ
CEPHANE ATEŞ YOK TÜPHANE
YOK KAMERA SALLAMA
DEVRE DIŞI ATIŞ SESİ
GÖRSELLER MENÜSÜ
KAMERA GÖRÜŞÜNÜ ARTIRIN
SİLAH
GÖRÜŞÜNÜ ARTIRIN Vuruş İşaretlerini Devre Dışı Bırak
JETPACK MENÜSÜ
JETPACK BEKLEME SÜRESİNİ DEVRE DIŞI BIRAKIN
JETPACK SES YOK

Infinity Ops: Cyberpunk FPS, hünerli nişancı becerilerinizi ortaya çıkardığınız nihai atış oyunudur. Uzay savaşları çılgınca ve kaotik bir şekilde gerçekleşir; insan dünyasının bir kalıntısı olarak, dünya sakinlerinin gücünü göstermeniz gerekir. Uzaylı uzay gemileri sürekli olarak savaş bölgenize inecek, bu nedenle yolunuza çıkan tüm düşmanları alt etmek için her zaman maksimum soğukkanlılığınızı koruyun.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

BİR SİLAHLI MÜCADELE OYUNU İÇİN ÇOK YÜKSEK

Infinity Ops, diğer atış oyunlarının çok ötesinde fikirler, grafikler, dövüş becerileri ve çok çeşitli oyun modlarında önemli bir gelişmeye sahiptir. Oyunun 3D grafikleri, oyunculara gerçekten bir heyecan duygusu getiriyor. Uzay gemilerinin, gelişmiş silahların ve yaratıcı bir şekilde şekillendirilmiş düşmanların görüntüleri, oyunculara özgün ve yeni bir deneyim sunuyor. Duman, dışarıdaki yıldızlar, savaş efektleri vb. gibi kenarlardaki ayrıntılar da çok dikkatli bir şekilde yatırılmıştır.

AİLE OYUN MODLARI

Olağanüstü yaratıcı ve güzel olmasına rağmen, bu oyun hala aynı türdeki diğer oyunların halefidir. Nişan alma, yeniden doldurma, silahın yönünü ayarlama veya nasıl hareket ettirileceği gibi silah işlemleri temeldir, çoğu benzer oyunda görülür ve birkaç alıştırma süresiyle hızlıca alışabilirsiniz. Tüm düşmanları hızlıca görmek için 1 ve 3 numaralı 2 görünüm kombinasyonunu kullanın.

2 TEMEL OYUN MODU

Infinity Ops’ta deneyimleyebileceğiniz iki temel oyun modu vardır. Birincisi erişilebilir oyun modudur. Bu modda, sonunda savaşmak için tek taraflı olacaksınız. Yapmanız gereken önünüze çıkan tüm düşmanları alt etmek. Bir sığınak bulmaya çalışın ve mümkün olduğunca çok düşmana saldırın. Süre dolduktan sonra en çok puanı toplayan kişi kazanan olacaktır.

İkinci mod daha takım tabanlı. Harita iki açık takıma bölünecek ve göreviniz düşman takımı yok etmenin bir yolunu bulmak. Bu modda, düşman hakkında daha fazla bilgi almak için mikrofon iletişimi veya sohbet yoluyla ekibinizin birliğini kullanın. Takım arkadaşlarınızın tehlikede olduğunu fark ettiğinizde yardım için harekete geçin. Kazanan takım, en son hayatta kalan veya oyunun sonunda daha yüksek puana sahip olan takımdır.

KARAKTER VE SİLAH İYİLEŞTİRMELERİ

Aldığınız her galibiyet, daha fazla altın ve ödül kazanmanıza yardımcı olacaktır. Daha yüksek sağlık istatistiklerine sahip yeni karakterler satın almak için altın paraları kullanın. Bu karakterlerin görünüşünü ve rengini değiştirmek için de parayı kullanabilirsiniz. Karaktere ek olarak, silahları da sürekli olarak yükseltmeniz gerekiyor. Daha yüksek hasarlı yeni silahlar satın alabilir veya sevdiğiniz eski silahları yükseltebilirsiniz. Not, lütfen el bombası, ilk yardım kutuları, kısa kılıçlar gibi diğer destek araçlarını satın alın, …

BONUS ALMAK İÇİN ETKİNLİKLERE KATILIN

Tamamlamanızı bekleyen bir dizi büyüleyici görev var. Katılım ödüllerini almak için her gün Infinity Ops’a giriş yapın. Bir hafta, bir ay boyunca sürekli devam ederseniz, olağanüstü ödüller alacaksınız. Etkinlikler ayrıca belirli tatillere göre güncellenir; Onlara katılmaya dikkat edin çünkü bu zengin bir altın sikke ve bileşen kaynağı.

GÜZEL 3D GRAFİKLER VE BİRÇOK ÇEKİCİ ÖZELLİKLE KURGU ÇEKİM OYUNU

Silahları, yeniden yükleme süresini, zırhı ve hareketliliği yükseltin. Herkesin kendine has özellikleri vardır. Mayınlar, el bombaları, ilaç takımları ve şok bıçakları dahil daha fazla silah satın alın.
Muhteşem görseller ve kusursuz kontrollerle kendinizi gelecekteki çevrimiçi çatışmalara bırakın. Her dövüşte ön saflarda.
Kendi kurallarınızı oluşturun. Kendi oyun lobinizde arkadaşlarınızla fethedin!
Gerçek profesyonel oyuncular için artırılmış hasarla savaşın!
Mod 0 CYBERPUNK’ta kendiniz için savaşırsınız. En yüksek puana sahip oyuncu kazanır.
En yüksek puanı alan taraf kimin kazanacağı konusunda çok fazla şüphe var.
Sezgisel kontroller ve basit düzen, öğrenmeyi bir esinti haline getirecek!
Oyun, düşük teknolojili cihazlar için uygundur. Birçok telefon için grafikler!
En iyi şekilde 3D karakter ve harita modelleme.
Savaş görevlerini daha hızlı yürütmek için kişisel bir uçan alet kullanın.
Düşük yerçekimi ile yüksek atlamalar mümkündür, ancak koşu hızı etkilenebilir!
Oyun içi silahlar, saldırı ve plazma tüfeklerini, lazer makineli tüfekleri ve el bombası fırlatıcılarını içerir! Her silahın kendine has özellikleri vardır.
Bir klan oluşturun ve arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet edin!

Infinity Ops İndir

Artık indirmeye hazırsınız Infinity Ops ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanAzur Interactive Games Limited

Horror Show

Robot Warfare

Dark Days Zombie Survival

Infinity Ops

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND

Sizin için önerilenler

War After

Tacticool

Alien War: The Last Day

King Of Crabs

Broken Dawn: Tempest

Drone: Shadow Strike 3

Editörün Seçimi

Idle Basketball Legends Tycoon

Worms Zone.io

SpeedChecker

The Survival Hunter Games 2

Love Story Game

Magic Tiles 3

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın