1xbet

Immortal Soul: Black Survival V11.2.00 APK (Hasar, Savunma) Indir

Anasayfa
OyunStrateji
– Immortal Soul: Black Survival

1xbet

Immortal Soul: Black Survival v11.2.00 APK (Hasar, Savunma) indir

Immortal Soul Mod APK, oyuncuları malzeme toplamak ve silah yapmak için korku bölgelerini keşfetmeye götürür. Korku diyarlarını keşfetmek ve hayatta kalan son kişi olmak için çıktığın yolculukta karşılaştığın düşmanlarla savaşacaksın.

1xbet

Mod Menüsü
Savunma Çarpanı
Hasar Çarpanı

Immortal Soul: Black Survival MOD APK‘da ıssız bölgenin sırlarını ortaya çıkarın. Bu oyun, yöntem türünden biridir ancak birçok korkutucu unsuru birleştirir. Yüzyıllar veya daha fazlası için uygun olması şiddetle tavsiye edilir, sunduğumuz MOD varyasyonu birkaç Android işletim sistemi mobil cihazı için uygundur.

1xbet

Online oyuna baktığınızda, kişiliğinize hakim oluyor ve belirlenmiş işler sistemini yerine getiriyorsunuz. Bu ıssız adada 10 tane terk edilmiş insan bulabilirsin ve onlardan birisin. Oyuncular hayatta kalmanın bir yolunu bulmalıdır. Yoksulluk zirveye ulaştığında, erkekler ve kadınlar açgözlü hale geldi ve birbirlerinin eşyalarını almak için savaştı. Bu nedenle, dayanacak eşya ve yemek bulmanın yanı sıra, silahlara sahip olmalı ve kendiniz için savaşma becerileri kullanmalısınız. Rakiplerin çevrimiçi oyununda hayatta kalmayı çok daha kolaylaştıran MOD versiyonumuz sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Menü/Hasar, Savunma özelliği, oyuncuların rakiplerle her dövüştüğünde daha fazla hasar ve daha yüksek kendini savunma istatistikleri üretmesini destekler.

IMMORTAL SOUL: BLACK SURVİVAL MOD APK – ANDROID İS ÜZERİNDE DAHA ÇOK ETKİLİ HAYATTA KALMA TEMALI YAKLAŞIM OYUNU

Alışılmış dövüş oyunları sizi çekici hissettirmiyor, daha güçlü bir deneyim yaşamak istiyorsanız, sizi Immortal Soul: Ebony Survival’a maruz bırakmak istiyorum. Bu oyunun hikayesi son derece çekici. Dayanmak için savaşmalısın. Pek çok öğenin kaldığı terk edilmiş bir adada, ne yazık ki siz ve diğer oyuncular tam burada kayboluyorsunuz. Ancak kimseye güvenemezsin, hayatta kalmak için bir yeteneğe güvenmen ve daha fazlasını toplaman gerekir. Dövüşler göreceksiniz, bu nedenle araçlarınızı hangisinin yapacağını unutmayın. Yöntem oyunlarını seven mahallede bu başarı öyküsü dikkatleri üzerine çekti. Yazarın oyunu Boltrend, lansmanından bu yana yalnızca Bing Enjoy mağazasında 5.000’den fazla indirme aldı.

SONUNA KADAR HAYATTA KAL

Oyun ekranı içerisinde 22 farklı alan ile 10 oyuncu alana getirilir. Hepimizin sürekli gidip mümkün olan en faydalı ürünleri kendi başımıza toplamamız gerekiyor. Bu ıssız bölgede ayrıca çok sayıda vahşi canavar var. Silahsız, hızla yenilirsiniz. Tek başınıza hareket etmeye ve bilgilerinizi kimseyle paylaşmamaya karar verebilirsiniz. Kazanmadan önce zorlu savaş. Ekranda görünen görev panosuna bağlı kalın ve en yüksek puanı aldığınızdan emin olmak için buna uyun. İşler en kolaydan birçok karmaşıklığa doğru gidecek. İlki, terk edilmiş evleri dolaşıp bir şeyler biriktirmek. Bundan sonra canavarı kullanan dövüş var. Akıllı bir insan olma eğiliminde olduğunuzu ve en akıllı stratejiyle dalga geçtiğinizi gösterin.

SİLAH YAPIMI ÖĞELERİ TOPLA

Hayatta kalma mücadelesinde kullanacağın pek çok şey var. Immortal Soul: Ebony Survival çok çeşitli silahlar sunar. Bununla birlikte, bunları kendiniz toplamak için hazır olmayacaklar. Çoğu zaman birçok şaşırtıcı aracı destekleyebilecek önünüzdeki molozu hafife almayın. Bu ıssız adanın tamamı, sömürülecek sonsuz bir kaynak gibidir. Silahlar, dişliler, tuzaklar veya yiyecek gibi iyi kullanım ürünleri. Canavarlara tuzaklar kurarak hepsini fazla enerji harcamadan alaşağı edin. Gerekli temel silah muhtemelen ateşli silahtır, bu genellikle daha büyük bir şarjör veya belki daha fazla hasar miktarı elde edecek kadar seviyelendirilir.

BİR KARAKTER GELİŞTİRMEYİ SEÇİN

Immortal Soul: Black Survival, aralarından seçim yapabileceğiniz 45 kadar farklı kişilik stiline sahiptir. Her karakterin, çeşitli enerji listesi bilgileriyle kendine özgü bir işlevi vardır. Arzularınıza bağlı olarak, en ideal olduğunu düşündüğünüz kişiliği seçin. Ayrıca oyuncuların giyecekleri karakterlere göre kostüm türlerini seçmelerine izin verilir. Bu oyun hem değerli hem de güçlü ve dirençli karakterler yaratıyor. Ayrıntılı çizimler, gözlerinizin önünde beliren bir çizgi roman gibidir.

BİRÇOK OYUN MODU

Immortal Soul: Black Survival, sıkılmamanız veya tekrarlayan zorluklar hissetmemeniz için bir oyun modu sistemi oluşturur. 10 oyunculu takımlarda, 1’e 1 dövüşte veya dövüşmek için sinerjide bireysel olarak dövüşmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, farklı lig tabloları da var. Oyuncuların konumu da her bireye ilerlemesi için ilham verecek şekilde ayarlanabilir. Bu bilir, 1 gün skor tablosunun zirvesinde olacaksın. Çapraz platform ile Immortal Soul: Black Survival, size toplumun çeşitli kesimlerinden birçok insanla tanışma şansı sağlayan rastgele bir maç yaratacaktır.

IMMORTAL SOUL: BLACK SURVIVAL MOD APK’NIN DAHA POPÜLER ÖZELLİKLERİ

– Çarpıcı grafikler ve canlı ses
– Pürüzsüzlük görüntüsünü kişiselleştirin
– Birçok zarif savaş silahı
– Sıkıcı tekrarlar olmadan zorlu çeşitlilik
– Akıllı dövüş için çeşitli silah cephaneliğinden yararlanın.

Immortal Soul: Black Survival İndir

Artık indirmeye hazırsınız Immortal Soul: Black Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanBoltrend Games

Fantasy Life Online

Graffiti Smash

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Hundred Soul

CityMix Solitaire Card

Mahjong Magic Fantasy

Monthly Idol

Among Us

OrderZero

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın