1xbet

Horror Show V1.01 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
OyunRol Tabanlı
– Horror Show

1xbet

Horror Show v1.01 APK (Sınırsız Para) indir

Horror Show Mod APK, oyuncuları yalnızca insanların ve katillerin var olduğu canavarca bir şehre yerleştirir. İstediğiniz karakteri seçin ve hayatta kalma görevinize başlayın!

1xbet

Horror Show, Android platformunda yayınlanan son derece korkutucu kabul edilen bir çevrimiçi korku oyunudur. Öldürmek veya öldürülmek tam olarak bu çevrimiçi oyun için kullanılan terimdir. Makalemizin altındaki bağlantıya tıklayarak şimdi en son Horror Show MOD APK sürümünü yükleyin.

Horror Show MOD APK

MOD Açıklaması

– Sınırsız para
– Tüm figürlerin kilidini aç

1xbet

Boşta kalma oyunlarından, zor bulmacalardan, basit şarkılardan bıktıysanız… Yüksek korku içeren daha yüksek maceralı bir çevrimiçi oyun arıyorsanız, o zaman Horror Show kesinlikle harika bir tavsiye olacaktır. Rol yapma aksiyon oynanışını kullanan ancak birçok korkutucu unsur içeren oyun, aslında kısa sürede en ilginç korku oyunlarından biri haline geldi. Bir katil veya kurban olarak, günlük hayatınızı koruyarak görevi bitirmek için yaklaşımlar bulmanız gerekecek.

Horror Show, bir dizi popüler aksiyon-strateji oyununa sahip bir şirket olan Azur Interactive Game Limited’in etkili bir hitidir. Oyun, lansmanından bu yana genel olarak oyun çevresini ve özellikle korku oyunlarını sevenleri hızla fethetti. Şimdiye kadar video oyunu, Google Enjoy platformuyla ilgili olarak 5 film yıldızından 4,4 puanla 100.000’den fazla inceleme aldı. Bu, tüm korku oyunlarının gerçekleştiremeyeceği bir rakam.

İlginç hikaye

Hikaye terk edilmiş bir kampta başlıyor. Acil bir durum meydana geldi, sadece dört kişi hayatta kalmaktan mutluydu. Issız manzaranın altında yataktan kalkmış, rahatlayamayarak psikopat bir katil çıkagelir. Dördünü avları olarak kovalar.

Katil olmak ister misin yoksa diğer dört kişiden birinin hayatta kalmasına yardım etmek ister misin?

Horror Show’da neler var?

Video oyununa gelince, kesinlikle şokların yüksek olduğu bir korku dünyasına gireceksiniz. Detaylı inceleyelim! İlk başta, çevrimiçi oyuna baktığınızda kesinlikle kontrol karakterini seçeceksiniz, hayatta kalan dört şanslı kişiden biri veya onları avlamak için bir zihinsel katil. Her bir kişilik için gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz olacak. Hayatta kalan dört kişiden biriyseniz, psikotik katil için pençe arayışından kaçmak için bir yöntem bulmanız gerekir. Tersine, cinayet sizin rolünüz olacak, kurbanın kaçmasına asla izin vermemek için “avlanma” konusunda akıllı olun.

Esasen, dokunmatik ekrana basarak karakterin davranışını kontrol etmeniz yeterlidir. Sadece bir yandan, kişiliğin hareketiyle ilişkili yolu değiştirmek kolaydır. Ayrıca her karakterde her mekanda her durumda çeşitli aktiviteler olabilir, eğer kurban sizin saldırı seçiminizdeyken cinayet işleniyorsa kolayca tıklayarak hepsini ortadan kaldırabilirsiniz, …

Karakterin kilidini aç

Hayatta kalan veya öldürenlerden oluşan yalnızca iki grup olmasına rağmen, oyun yine de size devasa bir kişilik sistemi sunuyor. Pek çok farklı figür var, her karakterin kendine özgü bir dövüş yeteneği olacak, sırayla kostümlere göz atalım. Ayrıca, karakterinizi yükseltmek için geçmiş kostümlerden gelen teşvikleri kullanmalısınız. Kişilik güncellemesi gerçekten gerekli olabilir mi? Cevap, kesinlikle evet, çünkü kişiliğinizin daha güçlü hale gelmesinin ve daha hızlı hareket etmesinin en iyi yolu bu olabilir.

Horror Show MOD APK varyasyonu

Daha fazla figürün kilidini açmak için paraya ihtiyacınız olacak. Ayrıca kişiliğinizi daha güçlü hale getirmek için nakit paraya ihtiyacınız var. Ancak, tüm rakamların kilidini açmanıza ve güncellemenize yardımcı olacak gerçek kostümlerden sonraki teşvikler, gereksinimlerinize ne kadar yardımcı olacak? Endişelenmeyin, MOD APK varyasyonunu kullanarak sınırsız para elde edeceğinizi, tüm karakterlerin kilidini açacağınızı bekleyebilirsiniz.

APK için Horror Show MOD APK’sını indirin

İlginç bir korku oyunu buluyorsanız, Horror Show MOD APK, dikkate almaya değer bir öneridir. Lütfen bu oyunu hemen makalenin altındaki web sitesi bağlantısından indirin. Ayrıca bu oyun hakkındaki bilginizi öğrenmeme izin vermek için yorum bırakmayı unutmayın!

Horror Show İndir

Artık indirmeye hazırsınız Horror Show ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanAzur Interactive Games Limited

Infinity Ops

Robot Warfare

Dark Days Zombie Survival

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND

Infinity Ops

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Dreamdale

Editörün Seçimi

Talking Alarm Clock Beyond

Pocket Harvest

Real Boxing 2

ZEPETO

Carrier Landings Pro

Black Commando

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın