Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hoppia Tale V1.1.16 APK Indir (Sınırsız Para, Enerji) 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Hoppia Tale

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hoppia Tale v1.1.16 APK indir (Sınırsız Para, Enerji) 2022

Hoppia Tale, macera türünde bir oyundur ancak çok eğlencelidir ve eğlence faktörü yüksektir. Oyuncular birçok dünyaya katılan hayvanları kontrol edecekler. Orada, farklı zorluklar gerçekleştirecekler ve tamamlandıktan sonra ödüller alacaklar. Bu bonu

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hoppia Tale, macera türünde bir oyundur ancak çok eğlencelidir ve eğlence faktörü yüksektir. Oyuncular birçok dünyaya katılan hayvanları kontrol edecekler. Orada, farklı zorluklar gerçekleştirecekler ve tamamlandıktan sonra ödüller alacaklar. Bu bonusla, kendi tarzınızı evinizi inşa edeceksiniz.

HAYVANLAR SİZE EŞLİK EDER

Hoppia Tale’de arkadaşlarınız kedi, tilki, tavşan, kurt vb. küçük hayvanlardır. Her turda istediğiniz hayvanı seçebilirsiniz. Dikkat çeken şey ise bu seçimi karakterle sınırlı değil, istediğiniz zaman değiştirebilmeniz. Oynanabilir karakterlerin çeşitliliği, oyunu canlı ve sıkıcı yapmaz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

BÜYÜK CANAVARLAR VE PATRONLARLA SAVAŞ

Her dünyada, gerçekleştirmeniz için farklı görevler olacak. Çoğu, altın almak için küçük canavarlara saldırır. Bu işlem zahmetsizdir: küçük korkulara dokunmak için hayvanınızı hareket ettirmeniz yeterlidir. Hayvanınız otomatik olarak canavarın ölmesine neden olan bir hamle yapacaktır. Küçük canavarı öldürdüğünüzde etrafa düşen paraları almayı unutmayın!

Rakibiniz son turda süper büyük ve güçlü bir patron olacak. Hayvanınızdan kat kat daha büyüktür ve saldırılar da ciddi hasar taşır. Tek elle kullanımla, akıllıca hareket edin ve onu atlatmak ve karşı saldırıya geçmek için hareketleri birleştirin. Belki birkaç kez başarısız olacaksınız, ancak savaşmaya devam edin çünkü büyük patronu yenmek çok fazla altın kazandıracak.

EVİNİZİ İNŞA EDİN

Macera dünyaları ve canavarlarla savaşmanın yanı sıra oyuncular bu oyunda kendi evlerini de inşa edebilirler. Küflü duvarları ve çirkin zeminleri ile eviniz ilk başta basittir. Oyuncular, her dünyadaki canavarlarla savaşarak kazandıkları parayı yeni ekipman satın almak ve evin görünümünü değiştirmek için kullanacaklar. Tarzınızda yenileyin!

ANA ÖZELLİKLER

Her macerada size eşlik edecek hayvanları seçin. onları istediğin gibi değiştir
Tek elle basit bir işlemle küçük canavarları ve dev patronları hareket ettirin ve onlara saldırın. Çok sayıda bonus, devasa patronlar toplamak için çok sayıda canavarı yen
Çeşitli yeni dünyalar. Her dünyada sınırsız sayıda macera. Yapabiliyorken hepsini keşfedin
Evinizi inşa etmek için canavarlarla savaşarak kazandığınız parayı kullanın. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve fikirlerinizi tasarlayabileceğiniz birçok stil
Tüm oyuncular için uygun güzel grafikler ve eğlenceli ses efektleri.

Hoppia Tale İndir

Artık indirmeye hazırsınız Hoppia Tale ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Arcaea

Hotel Craze

Idle Game Dev Empire

Fishing Season

SMS Backup & Restore Pro

PhotoCut

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın