1xbet

Home Workouts V18.96 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
Sağlık ve FitnessUygulama
– Home Workouts

1xbet

Home Workouts v18.96 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Fit bir vücuda ve sağlıklı olmak istiyor ancak spor salonuna gitmeye vaktiniz yoksa, Ev Egzersizleri – Ekipmansız – Kilo Verme Egzersizi sizin için ilk tercih olacaktır. Bu uygulama size net 3D öğreticilerle özel egzersizler sağlayacaktır. Günde yakl

1xbet

Fit bir vücuda ve sağlıklı olmak istiyor ancak spor salonuna gitmeye vaktiniz yoksa, Ev Egzersizleri – Ekipmansız – Kilo Verme Egzersizi sizin için ilk tercih olacaktır. Bu uygulama size net 3D öğreticilerle özel egzersizler sağlayacaktır. Günde yaklaşık 30 dakikanızı uygulama ile vücudunuzun sağlıklı kalmasına ayırın. Spor salonlarına veya çeşitli ekipmanlara gerek yoktur; Uygulamamız, sahip olduğunuz ekipmanlarla size doğru ağırlık egzersizlerini verecektir.

ÇALIŞTAY PLANI OLUŞTURUN

Size basitten karmaşığa, herkes için, hatta yeni başlayanlar için uygun, eksiksiz bir egzersiz yelpazesi sunacağız. Ev Egzersizleri – Ekipmansız – Kilo Verme Eğitmeni’nde çok çeşitli egzersizler var ve istediğiniz aktiviteyi seçeceksiniz. Abs egzersizlerinden uzuvlara kadar tüm vücut egzersizleri uygulamaya dahildir.

1xbet

Bu uygulamayı kullanırken kendinize meydan okuyabileceğiniz ilginç bir şey, uygulamanın planına göre pratik yapın. Belirli bir azim ile sürekli olarak ay veya hafta boyunca pratik yapın. Ayrıca kilo takip çizelgesi üzerinden kilonuzu kontrol edebilir ve sağlığınıza daha uygun egzersizler yaptırabilirsiniz.

EGZERSİZLER İÇİN TASARLANMIŞ 3D MODELLER

Bu uygulamayı cihazınıza indirdiğinizde adeta profesyonel bir spor asistanı ya da kişisel antrenör sahibi oluyorsunuz. Kolaydan zora doğru değişen ve tüm vücut için çalışan 100’den fazla egzersiz ile kendi egzersizinizi kolayca bulabilirsiniz. Sadece bu değil, kullanıcılar örnekleri kolayca takip edebilir, çünkü 3D modeller kolay anlaşılır ve anlaşılırdır; bu uygulamada oluşturulan tüm egzersizleri profesyonel eğitmenler tasarlar. Bu sayede çok fazla egzersiz yapmak ya da vücudunuza uygun olmamak gibi sorunları dert etmenize gerek kalmaz.

FARKLI EGZERSİZLER

Sağlıklı ve fit bir vücut herkesin istediği, ancak bu ağır egzersizleri yapacak sabrı olandır. Veya spor salonuna gitmek için zamanları veya paraları yoksa, Home Workouts – Ekipmansız – Lose Weight Trainer herkes için bir uygulamadır. Bu uygulamada temelden ileri seviyeye kadar çeşitli egzersizler var. Yeni başladığınızda cesaretinizin kırılmadığından emin olmak için temel ısınmaları tercih edin. Her egzersizde ritme ve zorluğa alıştığınızda daha zorlu egzersizleri seçebilirsiniz.

EĞİTİMİNİZİ KOPYALAYIN

Bu uygulama, 3D modeller tarafından oluşturulan rehberli egzersizlerle herkes için bir evde egzersiz asistanı olmak içindir. Evde egzersiz yapma süreci size eşlik edecek kimse olmadığı için bazen zor ve sinir bozucu olacaktır. Veya tek başınıza pratik yaptığınızda seansı kontrol edemezsiniz. Merak etme; egzersiz seansınızın tüm sürecini gözlemlemenize ve kaydetmenize yardımcı olacağız. İşleri daha sonra takip etmeniz daha kolay olacaktır.

AĞIRLIK TABLOSUNUZU TAKİP EDİN

Ev Egzersizleri – Ekipmansız – Kilo Verme Eğitmeni ile kullanıcılar her egzersiz seansından sonra kilolarını ve sağlıklarını kolayca kontrol edebilirler. Antrenmanlarımıza başlamadan önce, doğru antrenmanları bulmanıza yardımcı olabilmemiz için ağırlık gibi fitness metriklerinizi girin. Bu şekilde, ekstra motivasyon için vücudunuzun ilerlemesini de takip edebilir veya farklı egzersizlere odaklanabilirsiniz.

DÜZENLİ EGZERSİZ YAPMANIZI HATIRLATIN

Home Workouts – Ekipmansız – Lose Weight Trainer’ı kullanırken deneyimleyebileceğiniz birçok yardımcı program vardır ve bunlardan biri de kullanıcılara düzenli olarak egzersiz yapmalarını hatırlatan özelliktir. Bu uygulamayı kullanmak, ilerlemenizi yolunda tutmak için günlük egzersiz bildirimleri alacak. Bu özellik ile spor eğitimi için daha fazla motivasyona sahip olacaksınız.

ANA ÖZELLİKLER

– Germe ve hareket egzersizleri de dahil olmak üzere çeşitli temel ve ileri düzey egzersizler.
– Antrenmanlarınızı takip edin ve tüm antrenmanınızı kaydedin.
– Herhangi bir kritik zamanı kaçırmamak için düzenli olarak pratik yapmanızı hatırlatın.
– Kilo çizelgenizi gözlemleyin ve daha mantıklı egzersizler yapın.
– Tüm vücut egzersizlerini içeren 28 günlük bir zorlukla hızlı kilo verin.

Home Workouts İndir

Artık indirmeye hazırsınız Home Workouts ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanHazard Studio

Yoga Home Workouts

Kickboxing Fitness Trainer

Female Fitness

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Nitro Nation

Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Camera 4K Pro

PhotoRoom Studio

Tropical Merge

Hundred Soul

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın