1xbet

Highway Drifter V4.2.30 APK Indir (Sınırsız Para/Tüm Arabaların Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
OyunYarış
– Highway Drifter

1xbet

Highway Drifter v4.2.30 APK indir (Sınırsız Para/Tüm Arabaların Kilidi Açık) 2022

Highway Drifter Mod APK, drifter’ları tek oyunculu ve takım modunda nihai araba yarışlarına getiriyor. Sadece bu da değil, fiziksel modeller birinci sınıf, gerçeğe yakın olayı yeniden yaratıyor.

1xbet

sınırsız para
Tüm arabalar satın alındı.

Oyuncular efsanevi bir yarışçı olarak dört tekerlekli bir araç savaşının heyecanını ve heyecanını nasıl görmezden gelebilir? Highway Drifter’a ayak bastığınızda dünyanın farklı yerlerinden yarışçılara meydan okuma ve dövüşme fırsatınız olacak. Favori yarış arabanızı seçtiğinizde ve daha önce seçmiş olduğunuz haritadaki konum sistemiyle eşleştirdiğinizde yarış resmi olarak gerçekleşecektir. Sadece bu değil, rakibin gücü de üzerinizde baskıya neden oluyor.

1xbet

DÖRT LASTİK KOLEKSİYONU

Araba koleksiyonu, efsanevi klasik kas arabalardan son teknoloji modern türlere kadar çeşitli türlerden gelir. Mükemmel ve benzersiz olduğu düşünülen gerçek arabalardır. Sadece bu da değil, savaşçıların dünyasına adım attığınızda, arabaların tüm görünümünü ve parametrelerini değiştirme fırsatına sahip olacaksınız, bu da onu otomobilin benzersiz, cesur bir rengini taşımasını sağlayacak. Ek olarak, burada, arabayı dekore etmek ve yükseltmek için birkaç benzersiz öğeye sahip olmak için gerçek parayı kullanabilirsiniz.

GERÇEK GRAFİKLER

Bununla da kalmayıp Highway Drifter ile durması gereken birçok oyunun cazibesi maksimum puanı alan grafikler. Arabalarda anlatılan gerçekçi fizik, onlara aşık olmanızı sağlıyor. Ayrıca en modern grafikler, yarışı en keskin detayıyla simüle ediyor. Üst düzey cihazlara sahip oyuncular, bu sınırsız ve renkli savaşın keyfini çıkarmak için HD modunu seçebilirler.

OLAYLAR ŞAŞIRDI

Yarış yolculuğundaki tüm yarış boyunca, oyuncular çırpınmanın yanı sıra beklenmedik olaylarla karşılaşmış olabilir, son derece etkilenmiş koşu hissederler. Özellikle, otoyolu geçen farklı hayvanlara ve hatta büyük kayalara rastlayabilirsiniz. Ayrıca, ilerlemeye devam edemeyen ve birçok zorluğa neden olan çamurlu kum tepeleri vardır. Orada durmakla kalmayıp, işlek caddelerde çalışan kamyonlarla kalabalığın içine girerek istenmeyen kazalara neden olabilirsiniz.

DÜNYADA ZORLU MÜTTEFİKLER

Highway Drifter, dünyanın en büyük ağır sıklet yarış topluluğu olarak kabul ediliyor. Burada, dünya çapındaki yarış topluluğuna yeteneğinizi ve stratejinizi gösterme fırsatınız var. Şimdi, çekici çevrimiçi oyuncularla en zorlu yarış pistlerini fethetmek için lastik yakma savaşı, her an lider panosunun en üstünde kimin olacağını nefessiz bir bekleyiş gibi olana kadar sizinle birlikte hazır.

TEHLİKELİ BÖLGE

Highway Drifter’da oyuncular, farklı arazilerde birçok yol bulunan tehlikeli bir harita sistemi alacaklar. Uçurumun hemen yanındaki küçük yollar olabilir, oyuncunun arabasıyla tereddüt etmeden uçurumdan aşağı yuvarlanabileceği küçük bir kusur. Ya da sürmesi zor olan sıcak kumlu bir plaj olabilir. Orada durmadan, mücadeleyi yürütmek için sokağı seçerseniz zorluk yol kullanıcılarından gelebilir.

Highway Drifter, oyunculara çoğu oyuncu için uygun olan farklı kültürleri temsil eden renkli bir ortam sunar. Sadece bu değil, meydan okumak için tek oyunculu mod veya çok oyunculu mod arasından seçim yapabilirsiniz. Her modda, nihai sürpriz, gerilim ve gerilim hissini yaşatan benzersiz araba savaşçılarını ve haritaları deneyimleyeceksiniz. Bu yarışta birincilik için savaşalım.

– Kum tepelerinden sarp tepelere, tarlalardan dağlara kadar farklı harita arazilerinde drift yapın.
– Sahneyi sahadaki gibi yeniden yaratarak, büyülü karakterleri ve arabaları gerçekçiliğe benzetin.
– Heyecan verici ve nefes kesici çok oyunculu modda birçok efsanevi yarışçıya karşı yarışın.
– Cesur renkler ve kişisel stille dört tekerlekli savaşçılara sahip olun ve özelleştirin.
– Uzman sıralamalarında şampiyonluğa tırmanmak için engelleri aşın.

Highway Drifter İndir

Artık indirmeye hazırsınız Highway Drifter ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMad Hook

Drift Arena

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Knots 3D

VPN Power VPN

Guns Of Boom Online

BimmerCode For BMW

Lig TV

Pool Live Pro

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın