1xbet

Hidden Hotel: Miami Mystery V1.1.90 APK (Sınırsız Para/Yıldız) Indir

Anasayfa
BulmacaOyun
– Hidden Hotel

1xbet

Hidden Hotel: Miami Mystery v1.1.90 APK (Sınırsız Para/Yıldız) indir

Hidden Hotel: Miami Mystery MOD APK, cep telefonları için çekici bir bulmaca oyunudur. Ancak bu sadece bir bilmece değil, keşfedilmeyi bekleyen uzun bir hikaye var.Hidden Hotel: Miami Mystery hakkında MOD APKApp Store’daki yapboz oyunları artık gerçe

1xbet

1. Sınırsız Para
2. Sınırsız Yıldız
3. Sınırsız Fırça
4. Sınırsız Enerji
5. Sınırsız Bilet
(Harcadıkça artar)

Hidden Hotel: Miami Mystery MOD APK, cep telefonları için çekici bir bulmaca oyunudur. Ancak bu sadece bir bilmece değil, keşfedilmeyi bekleyen uzun bir hikaye var.

Hidden Hotel: Miami Mystery hakkında MOD APK

App Store’daki yapboz oyunları artık gerçekten bol. Her oyuncunun kendisine en uygun stili seçmesine büyük ölçüde yardımcı olmak için birçok farklı türde gelirler. Hangi öğeleri bulma benzersiz bir çevrimiçi oyun türüdür. İnsanlar eski insanlara karşı daha yeni bir tür bulmaya çalışırken kesinlikle yakın zamanda yaratıldı. Hidden Hotel: Miami Mystery, bir şeyler bulmanın bu tür çevrimiçi oyunlarından biridir. Oyunun ihtiyaç duyduğu nesneleri bir fotoğrafta arayacaksınız. Resimdeki nesneler sayısızdır, hatta her aramadan sonra konum değiştirirler. Süre dolmadan tüm nesneleri bulabilecek kadar hızlı mısınız?

1xbet

Genel oyun, kendini bulmaca oyunlarının tanıtımına adamış bir kuruluş olan WhaleApp tarafından oluşturuldu. Oyunlar, kullanıcılar tarafından coşkuyla karşılandı. Özellikle bu video oyununun Bing Play’de 10 milyondan fazla indirilmesi var. Bir çevrimiçi bulmaca oyununun benzersiz faydasını gösterir.

İlginç oyun

Açık bir yolu olan bir çevrimiçi bulmaca oyunudur, bu nedenle oyunun sunduğu bulmaca sayısı kesinlikle çok fazla olmalıdır. İnsanları korumanın yeni bir yolunu keşfedin. Ama sıkılmamak için basit ipuçları. Oyunun temel görevi, gerekli öğeleri bir görüntüde bulmanızdır. Öğeler tamamen görünmeyecek, diğer öğelerin arkasına gizlenmiş olabilirler. Bu nedenle, istediğiniz ürünü bulabilmek için resimle etkileşime geçmeniz gerekir.

Zaman sınırlıdır, bu nedenle genel oyunu tamamlamak için hızlı ve hızlı olmanız gerekir. Ek olarak, kısa sürede çok sayıda öğe bulduğunuzda, daha da fazla şeyle ödüllendirileceksiniz. Ancak bu nedenle, oyuncuları uzun süre uzak tutacak bir konumda olmayacaktır. Video oyunu size çeşitli konularda çok sayıda bulmaca sağlayacaktır. Bazen nesnenin başlığını kullanarak, bazen de nesnenin gölgesiyle. Veya ters terimler, hepsi oyuncu için işi daha da zorlaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Böylece oyun oynarken alınan zevk artıyor. Tam olarak ne olur, eğer çok zorlaşırsa, bu nedenle kendi başınıza üstesinden gelemezsiniz. Örneğin, daha fazla saat, bulunacak yer aramak, bonus puanları artırmak gibi yasal yardım hakları, muhtemelen ihtiyacınız olan şeyler olacaktır.

Çekici arsa

Bulmaca oyunlarının genellikle bir hikayesi yoktur. Ama bu sadece tipik, belki de bu oyunda değil. Kesinlikle Oliver adında bir adamı oynayacaksın. Size Miami’deki büyükbabanızdan bir otel miras kaldı. Ama bu tesis çok uzun süredir terk edilmiş durumda ve artık burada bir oda kiralamadınız. İşiniz her zaman oteli yenilemek, genel olarak prosedüre girmesine yardımcı olmaktır. Tesisi yenilemek için, bir yapboz miktarı kazandığınızda topladığınız film yıldızlarına ihtiyacınız olacak. Ne kadar çok yenilerseniz, eski otel personeli ile o kadar çok tanışırsınız. Tekrar işe geri dönmelerini sağlamak için belirli iş yerlerini yeniden şekillendireceksiniz. Veya ortaya çıkarmanızı bekleyen bir sürü figür ve hikaye.

Muhteşem 2D çizimler

Genel oyun bulmaca öğelerine odaklanır. Bu nedenle, otel tasarım mobilya sistemi çok sınırlıdır. Yeniden modelleme seçeneği başına, kolayca mevcut stillerden birini kolayca seçebilirsiniz. Ve seçildiğinde, hepsini yeniden seçemez veya taşıyamazsınız. Bu kesinlikle bir sınırlamadır, ancak aynı zamanda bir bonustur. Bu otelin içi ise önceden müzisyenler ve sanatçılar nedeniyle sabittir. Neyi seçerseniz seçin, gerçekten güzel bir şekilde ulaşıyorlar. Her türlü şey bu iç mekanlar size çok yakışacak. Çevrimiçi oyundaki renkler, 3D illüstrasyon oyunları gibi çok renkli ve modaya uygun. Bununla birlikte, oyun sırasında izleme konumu asla değişmeyeceğinden, bunun gerçekten 2D olduğunu hemen anlayacaksınız.

Hidden Hotel MOD APK varyasyonu

Bu problem oyunu inanılmaz derecede eğlenceli ama aynı zamanda genel oyuna devam etmek için bulmacaları çözmenizi gerektiriyor. Yardım etme yeteneğinle bile geçemezsen. Bu gerçekten son derece kötü çünkü oyun alanı da aynı şekilde sona erdi. Kötü bir oyuncuysanız, harika hikaye nedeniyle oyunun tamamını geçersiniz, Hidden Hotel: Miami Mystery MOD APK‘mızı kullanın. Düzenlenmiş varyasyon, sizi bulmacayı çözmeye zorlanmaktan kurtarırken, oyunun hikayesine devam etmek için aslında yeterli yıldıza sahip olmaya devam ediyor.

Android işletim sistemi için gizli tesis MOD APK’sını yükleyin

MOD varyasyonumuzun desteğiyle. Herhangi bir miktarı çözmeden tüm hikayeye kolayca sahip olabilirsiniz. Ancak müzik sanatçıları, kod yazarları, oyun tasarımcıları en kullanışlı seviyeleri üretmek için çaba sarf ettiğinde boşa gidebilir. Bunları görmezden gelirken. Oyun boyunca sonuna kadar gitmeye çalışın. Zorlaştığında MOD varyasyonunu kullanmak çok daha makul bir seçim olacaktır. Kendiniz herhangi bir sorunuz olduğunda, koymakta olduğunuz sorunlar ve o harika oyun. İçeriğin inceleme kısmına baktığınızda etrafınızda paylaşmayı unutmayın.

Hidden Hotel İndir

Artık indirmeye hazırsınız Hidden Hotel ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Carcassonne

Inspire

EXILES

LabBuster

Pixel Gun 3D

Music Volume EQ

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın