Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hibernator V2.25.2 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Hibernator

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hibernator v2.25.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Hazırda Bekletme – Uygulamaları Hazırda Beklet ve Pilden tasarruf edin, telefonunuzu kullanırken performansı optimize etmek için mükemmel bir araçtır. Telefonu kullanmak ve çökme, sarsılma ve gecikme gibi sorunlarla karşılaşmak hiç de hoş olmayan bir

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hazırda Bekletme – Uygulamaları Hazırda Beklet ve Pilden tasarruf edin, telefonunuzu kullanırken performansı optimize etmek için mükemmel bir araçtır. Telefonu kullanmak ve çökme, sarsılma ve gecikme gibi sorunlarla karşılaşmak hiç de hoş olmayan bir deneyim olacaktır. Ancak bu sorunların tümü, uygulama tarafından birkaç dokunuşla tamamen hızlı bir şekilde çözülecek ve telefonunuzu her zamankinden daha sorunsuz hale getirecektir.

TELEFON KAPALIYKEN TÜM UYGULAMALARI KAPATIN

Yavaş telefonların önde gelen nedenlerinden biri daha önce kullanılan uygulamalardan gelecektir. Ve kullanmayı bitirirseniz ve uygulamayı kapatmazsanız, bunun yerine telefon ekranını kapatırsanız, az önce kullanılan uygulamadan tamamen çıkılmamış olabilir. Ardından telefonu bir sonraki kullanışınızda telefonun yavaşlığını hissedeceksiniz. Bu uygulama, telefon ekranını kapattığınızda daha önce kullandığınız tüm uygulamaları kapatmanıza yardımcı olabilir.

DOĞRUDAN RUN UYGULAMALARINI DURDURUN

Uygulama doğrudan çok yoğun kullanıldığında ve telefonunuzun uygulamayı çok uzun süre manipüle etmesi gerektiğinde, yavaşlamaya neden olabilir. Bu durumda, en iyi çözüm, telefonun dinlenebilmesi ve ardından kullanıma devam edebilmesi için uygulamaları kullanmayı geçici olarak durdurmak olacaktır. Bu uygulama, bunu basitçe yapmanıza yardımcı olabilir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

KAPATIN ARKA PLAN UYGULAMALARI TELEFONUNUZU ETKİLİYOR

Uygulamaların kullanıldıktan sonra tamamen kapatılmaması telefonun geçici hafızasını tüketebilir. Ve arka planda aynı anda çok fazla uygulama çalıştığında, telefonunuz aşırı yüklenmeye neden olabilir. Ardından, arka plan uygulamalarını kapatmak ve telefonu normal şekilde çalıştırmak için özelliği etkinleştirmeyi deneyin.

KULLANICI UYGULAMASINDAN SİSTEM UYGULAMASINA DESTEK

Ayrıca kullanıcılardan gelen uygulamalar telefonların yavaşlamasına neden olacak. Ardından Hibernator, uygulama yayınlama işlemlerini gerçekleştirmede size yardımcı olabilir. Ayrıca uygulama, telefonunuzu daha sorunsuz hale getiren eylemler gerçekleştirebilmesi için sistem uygulamalarına erişebilir.

KOLAY KULLANIM İÇİN Entegre WIDGET

Uygulamanın hizmetini her kullanmak istediğinizde, ona erişmeniz gerekecek ve bu da kullanıcılar için büyük bir sıkıntı olacaktır. Çünkü bu uygulamaya ihtiyaç duyduğunuzda çoğu zaman telefonunuz aşırı yüklenir ve hemen boşaltılması gerekir. Kullanmanız gerektiğinde, sadece ana ekrana dönmeniz yeterlidir ve widget üzerinden işlem yapmak çok kullanışlı olacaktır. Ardından, doğrudan ana ekrana entegre edilen Widget’lar, görevleri kolayca değiştirmenize yardımcı olabilir.

Günümüzün telefonları inanılmaz derecede akıllı hale geliyor ve bununla birlikte kullanım için birleştirilen birçok özellik geliyor. Ancak, çok fazla çoklu görev kullanıldığında telefonun aşırı yüklenmesi, yavaşlaması, uygulamanın durması ve diğer birçok fenomen sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bunu çözmek istiyorsanız, genellikle kullanıcıların sisteme erişmesi ve hatayı düzeltmesi gerekir, ancak bu herkesin yapamayacağı bir şeydir. Hibernator ile arka planda çalışan, arka planda çalışan, ekran kapalıyken uygulamaları kapatma vb. ve destekleyeceğiniz diğer özellikleri serbest bırakabileceksiniz.

Hibernator İndir

Artık indirmeye hazırsınız Hibernator ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanAPPDEV QUEBEC

KillApps

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Hill Climb Racing 2

BuzzKill

Idle Island

Flightradar24 Flight Tracker

Zooba

Voloco

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın