Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hey Color Paint By Number Art V1.8.0 MOD APK (Sınırsız İpuçları) Indir 2023

Anasayfa
BulmacaOyun
– Hey Color Paint

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hey Color Paint by Number Art v1.8.0 MOD APK (Sınırsız İpuçları) indir 2022

Hey Color Paint by Number Art, binlerce farklı benzersiz resme sahip olduğunuzda heyecan verici bir oyundur ve renklendirdikten sonra onları tamamlayan siz olacaksınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hey Color Paint by Number Art’a gelirken yetenekli bir sanatçı olmak çok zor değil. Bu oyunda birçok farklı tarza sahip binlerce eşsiz tabloya sahip olacaksınız. Beğendiğiniz resimleri seçecek ve güzel renkleri boyayarak kendiniz mükemmelleştireceksiniz. Hayal gücünüz ve resim yeteneğinizle daha önce hiç olmadığı kadar harika resimler çizeceğinize eminim. Bu oyundaki gibi boyama çalışmaları her yaş için uygundur ve çok eğlenceli olabilir.

BİNLERCE FARKLI YAĞLI BOYA

Hey Color Paint by Number Art’tan oluşturulan resimlerde en sevdiğiniz renkleri boyayarak en iyi stres atma. Bu oyuna gelirken günün stresini ve yorgunluğunu birbirinden güzel yağlı boya tablolarla eritmenize yardımcı olmayı garanti ediyoruz. Oyuncuların sadece en sevdikleri resmi seçmeleri ve boşta boyama işine başlamaları gerekiyor. Ne kadar farklı renkler boyarsanız, resminiz o kadar parlak ve güzel olur, her şeyi yaratıcılığınıza göre yapın.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

RESİMLER İÇİN ÇEŞİTLİ KONULAR

Burası sanatı ve özellikle çizimi sevenler için bir cennet. Hey Color Paint by Number Art, çeşitli konularda ve hatta dünyadaki ünlü sanatçılarla sayısız güzel tabloya sahip olduğunda, oyuncular herhangi bir sanat eserini soyabilir ve işiniz resmin önemli bir bölümünü renklendirmek ve tamamlamaktır. Gün batımının birçok portreleri, manzaraları veya yumuşak resimleri var. İşte, biz size yeteriz.

DÜZENLİ OLARAK GÜNCELLENİR

Sanatçı onları boyadığında her resmin kendi hikayesi ve anlamı olacaktır. Ve resmin geri kalanı, sizin sorumlu olduğunuz kritik renklendirme çalışmasıdır. En sevdiğiniz sanat eserlerini seçin ve onları renklendirmeye başlayın. Bir hazine hazinesi ve hatta güzel resimlerden oluşan bir sistem tam size göre olacak. Sadece on bin resim değil, oyuncuların deneyimin tadını çıkarması için günlük olarak düzenli olarak güncelleyeceğiz.

BASİT RENK ÖZELLEŞTİRME

Sanatsal resimler oluşturmak için renk en önemli rolü oynar. Ve Hey Color Paint’e geldiğinizde bu sanat ürünlerini tamamlayan siz olacaksınız. Burada oyuncular güzel tablolardan oluşan bir hazineye ve çeşitli bir renk sistemine sahip olacaklar. Renkler de düzenli olarak güncellenir ve renkler arasında geçiş yapmak kolaydır. Oyuncuların sadece renge dokunmaları ve ürünleri için uygun renk tonuna sürüklemeleri yeterlidir.

RESİMLERİNİZİ PAYLAŞIN

Güzel tablolara karşı bir “nefretiniz” var ve onları renklendiren siz olacaksınız. Boyama işi ilk bakışta basit gibi görünse de birçok ayrı zorluğu da beraberinde getiriyor. Oyuncular resim için doğru renk tonunu seçmeli ve aynı zamanda ruh hallerine uygun olmalıdır; kritik konu budur. En iyi çalışmalarınızı mükemmelleştirdiğinizde, arkadaşlarınızın hayran olması için kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

KENDİ STİLİNİZİ OLUŞTURUN

Harika bir stres atıcı olmanın yanı sıra, Hey Color Paint’e gelin ve boyama işini yapın. O zaman bu oyuna geldiğinizde “kendi”nizi de bulabilirsiniz. Eşsiz renklerle kendinizi anlayan, tamamlanan her resim yaratılmış bir hikaye olmalıdır.

ANA ÖZELLİKLER

Eğlenceli bir boyama deneyimi için on binden fazla yağlı boya tablo oluşturuldu.
Her resim farklı bir hikaye, bu yüzden çeşitli temalarla birçok ürün üretiyoruz.
Sadece 10 binde durmakla kalmayıp, günlük 10 resim/gün sayısı ile güncelleyeceğiz.
Doğru renk tonunu bulmak için renk sistemini özgürce özelleştirebilirsiniz.
Resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşın veya sosyal ağ sitelerinde yayınlayın.

Hey Color Paint İndir

Artık indirmeye hazırsınız Hey Color Paint ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanZephyrMobile

Love Chat: Love Story Chapters

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Zero City: Base-building Games

Shadow Hero: City Fighter

Zombie War Idle Defense Game

POCO Launcher 2.0

Public Transport Simulator

Assistant Pro For Android

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın