Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Heroes Adventure V0.23.1.1506 APK Indir (Sınırsız Para, Ücretsiz Sandık) 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Heroes Adventure

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Heroes Adventure v0.23.1.1506 APK indir (Sınırsız Para, Ücretsiz Sandık) 2022

Heroes Adventure, her detayı özenle işlenmiş kılıçlar, mızraklar ve baltalarla sizi nostaljik bir ortaçağ dünyasına götürüyor. Harita, tüm dünyayı kapsayan geniş bir dünya ile açılır; bu fantezi dünyasında ülkeye gelmek; krallığın için barışı yeniden

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bir zamanlayıcı beklemeden sonsuza kadar ücretsiz bir sandık açabilirsiniz.
Sınırsız para

Eğitimi tamamlayın
Bir madeni para veya sandık mağazasına gidin
Elmaslar için madeni para veya sandık satın alabilirsiniz
Eğlence
Heroes Adventure, her detayı özenle işlenmiş kılıçlar, mızraklar ve baltalarla sizi nostaljik bir ortaçağ dünyasına götürüyor. Harita, tüm dünyayı kapsayan geniş bir dünya ile açılır; bu fantezi dünyasında ülkeye gelmek; krallığın için barışı yeniden kazanmak için birçok sorumluluğu omuzlarında taşıyorsun. Savaşa katılmak, koşma, zıplama, düşmanla kötülüğe karşı savaşma ve adaleti koruma görevlerini tamamlamak zorunda kalacak.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

KAHRAMANLARINIZI YÜKSELTİN

Klasik platform oyun türlerine karşı güçlü bir tutkusu olan biriyseniz, bu oyunu kesinlikle kaçırmamalısınız. Oyun, sizi heyecan verici bir fantezi macerasına çıkaran her yaş için uygundur. Krallığınızı işgal eden barbar düşmanlarla destansı savaşlara girerken ülkenizi savunma ve kötülükle savaşma sorumluluğunu üstleniyorsunuz.

Yapmanız gereken ilk şey basit bir savaş açmak ve seviyeleri kazanmak; Her seviyeden sonra, kahramanınızı yükseltme sürecinde sizi desteklemek için ödüller alacak ve birçok kaynak toplayacaksınız. Önünüzdeki yol, düşmanı yok edebilmek için zorluklarla dolu ve savaşa katılmak için kahramanınızı hızla yükseltmeniz ve daha zorlu seviyelerin kilidini açmanız gerekiyor. Bu savaşı kendi savaşın yap – sen en güçlü kahramansın.

KENDİ EFSANE YARATIN

Oyun, zindandaki düşmanları yenmeyi kolaylaştıran sihir ve iksirler gibi fantezi unsurlarını birleştirir. Savaşa başlayarak, kötülükle savaşmaktan sorumlu bir kahramanın rolünü oynayarak, onları yok etmek için stratejik düşünmeniz gerektiğinde sayısız zorluk yaşayacaksınız. Lütfen hepsini yenmek için ejderhanızın gücünden en iyi şekilde yararlanın, kahramanınızın destansı silahlarını saldıran kılıçlarla donatın ve yükseltin ve gerçek bir savaşçı gibi savaşın. Oyunu bir oyun alanına çevirin, krallığınızı geri alın, kötülüğü kovun, adaleti sağlayın ve kendi efsanenizi yaratın.

DÜNYAYI KEŞFET

Gizemlerle dolu bir fantezi dünyasına maceraya atıl, yer altı mezarları, deniz dibi, orman gibi garip yerlere seyahat et… Yere yayılan karanlık, yavaş yavaş vahşi zombiler, vahşi iskeletler ve diğer düşmanlar gibi görünüyor. Bu heyecan verici macera ile görevi tamamlamak için her savaşta Patronları yenerek dünyayı onlara karşı keşfedin ve kazanın. Oyun sürekli olarak yeni yerleri günceller ve keşfetmeniz için daha fazla seviye geliştirir. Kötü düşmanları alt et ve hiçbir şey senin için zorlaştıramaz çünkü sen gerçek bir savaşçısın ve destanı kazan, bir efsane olacaksın.

HAZİNE BUL

Oyun grafikleri, gerçekçi sahneler ve platformlar arasında sorunsuzca koşmanıza ve zıplamanıza olanak tanıyan bir arcade modu ile 2D olarak geliştirildi; haritadaki büyüleyici noktalardan geçiyor; farklı görevlerle birçok tuzak ve engelden geçmelisiniz. Kötülükle savaşmanın yanı sıra, haritada bir yerde gizli bir hazineyi ortaya çıkarmalı, çok para kazanmalı ve görevi değiştirip verimli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak sihirli iksirler satın almalısınız; bu aynı zamanda dünyayı onarmak için kullanılan şeydir. Hazineleri avlamak ve çiftliğinizi ve kahramanlarınızı geliştirmek için çok sayıda seviyeyi fethetmeniz avantajlı olacaktır. Rakibi yenin, hepsini öldürmek için kılıcı sallayın ve kazanacaksınız.

ANA ÖZELLİKLER

Parlak ve renkli 2D grafik tasarımı, gerçekçi sahneler ve herkese uygun heyecan verici bir rol yapma türü getiriyor.
Arcade modu, platformlar arasında sorunsuz koşmaya ve zıplamaya, savaş sırasında aynı anda birden fazla düşmana saldırmaya izin verir.
Birçok heyecan verici etkinlikle, katılın ve özel görevler alın, heyecan verici hikayeler keşfedin ve ödüller kazanın.
İlerlemenizi kaydettiğiniz oyunu kopyalayın ve başarılarınızı senkronize edin; İnternet olmadan çevrimdışı oynayabilirsiniz.
Harita geniş bir dünyaya açılıyor, birçok yeri keşfet, düşman savaş becerilerini öğren ve kahramanını geliştir

Heroes Adventure İndir

Artık indirmeye hazırsınız Heroes Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Duplicate Contacts Fixer And Remover

Tap To Translate Screen

Shadow Hero: City Fighter

Beelinguapp: Learn Spanish, English, French & More

DOP 2: Delete One Part

Heroes Strike

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın