1xbet

Haaretz English Edition V4.0.15 APK + MOD (Abonelik Kilidi Açık) Indir

Anasayfa
Dergi & GazeteUygulama
– Haaretz English

1xbet

Haaretz English Edition v4.0.15 APK + MOD (Abonelik Kilidi Açık) indir

Haaretz English Edition, gazete okumayı daha kolay ve rahat hale getiren bir uygulamadır. İstediğiniz haberleri arayın; daha sonra, uygulama referansınız için eksiksiz bir makale yelpazesi sağlayacaktır.

1xbet

– Abonelik Kilidi Açıldı
– Giriş yapmanıza gerek yok, ancak daha sonra okumak üzere makaleler eklemek için kişisel e-postanızı kullanmaya devam etmek istiyorsanız, daha sonra okumak listesine eklemek için herhangi bir makaleye tıkladığınızda veya ayarlar altındaki bağlan seçeneği aracılığıyla giriş yapabilirsiniz.
– Sonunda beyin reklamlarını kaldırmayı başardı, böylece bu mod artık tamamen reklamsız.

Gazete okumayı seviyorsanız bu uygulamayı kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Haaretz English Edition size benzersiz özellikler getirecek ve kullanıcıların deneyimlemesi için hızlı ve eksiksiz bir şekilde sunulan İsrail, Orta Doğu ve İsrail’den haberlerle sizi güncel tutacaktır.

HABERLERİ HIZLI VE DOĞRU GÜNCELLEME

Günümüzde internetten gazete okumak çok tuhaf değil ve çok fazla zamanınızı almayacağı için her zaman herkes tarafından kullanılıyor, istediğiniz yerde okuyabilirsiniz. Daha fazla haber öğrenmenin yanı sıra, bilginizi ve okuryazarlığınızı daha da geliştirme fırsatınız var. Kalite veya güvenilirlik konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü ödüllü uygulama Orta Doğu’daki en güvenilir gazetecilik kaynağı. Ek olarak, uygulamanın her zaman destek alması için bir diğer kritik faktör, yüksek güncelliği, her gün, her saat en hızlı haber paylaşımıdır.

1xbet

UYGULAMA ÜZERİNDEN İSRAİL’DE DAHA FAZLA SOSYAL YÖNÜ KEŞFEDİN

Haberleri gözden geçirmemize ve okuyucuların zamanında kavraması için bilgileri aktarmamıza yardımcı olacak tam işlevlere sahip bir tür olarak kabul edilen uygulama, herkesin İsrail’deki sosyal kültürü keşfetmeye ve anlamaya katılmanın keyfini çıkarması için yeni özellikleri de genişletiyor. Aynı zamanda siyasi fraksiyonlar hakkında da önemli bilgiler yazılara eklenecektir. Ayrıca uygulama, kullanıcılara mükemmel bir deneyim yaşatmak için görüntü ve ses şeklinde haberler sunacak.

HER MAKALE ARACILIĞIYLA FİKİRLERE ÜCRETSİZ KATKI VERİN VE ÖNEMLİ OLAYLAR HAKKINDA BİLGİ ÖĞRENİN

Basit ama çekici bir arayüzle tasarlanmış, sadece uygulamaya erişerek hemen okumaya katılabilirsiniz. Kullanıcılar, uygulamanın makaleleri aracılığıyla iletilen sayısız kelimeyle uyumlu bir alana dalacaklar. Bu sayede, makale aracılığıyla bilinen konu hakkındaki görüş ve yorumlarınızı belirtmek için her sayfanın altına yorum bırakarak yazarla etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca önemli olaylar ve Yahudi bayramları hakkında bilgilendirileceksiniz ve bilgilendirileceksiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Kullanıcılara Orta Doğu, İsrail ve İsrail’den doğru ancak eşit kalitede bilgi getirmek için tam, hızlı haber güncellemeleri
Nerede olursanız olun, diğer ülkelerde neler olup bittiğini takip edebilmeniz için bilgileri keskin sesle birleştirilmiş görüntüler biçiminde iletin
Ülkenizden daha fazla yeni bilgiyi anlamak ve özümsemek için sosyal kültür gibi diğer birçok yönü keşfetmekle birlikte daha heyecan verici özellikleri deneyimleyin
Yapıma katılın ve fikirlere katkıda bulunun, ayrıca yazarın makalelerine görüşlerini dile getirmek ve diğer insanların görüşlerine danışmak için yorum bırakın.
Basit ve kullanımı kolay bir arayüzle tasarlanan ilginç bir haber alanına dalacaksınız.

Haaretz English İndir

Artık indirmeye hazırsınız Haaretz English ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Summoner Defense

TapScanner

Survival & Craft

Granny’s House

Intro Maker

Grand Theft Auto: San Andreas

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın