Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Grim Soul V4.0.2 APK MOD (Mega Menü/Vip) Indir 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Grim Soul

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Grim Soul v4.0.2 APK MOD (Mega Menü/Vip) indir 2022

Grim Soul, huzurlu bir köyde neler olduğunu simüle eder; Bir gün oradaki insanlar çıldırır ve korkunç canavarlar ortaya çıkar. Olanlardan önce hala uyanıksınız, bir grup oluşturun ve hayatta kalmak için saldırılara karşı savaşın. Yeni sürümde Cadılar

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

– Ücretsiz işçilik ve inşaat (kaynaklara sahip olmadan inşa edebilirsiniz);
– Öğeleri bölmek sayılarını artırır
– VIP Kilidi Açıldı
– Tek öğeleri paylaşabilirsiniz
– Kapalı tarifleri kullanarak zanaat yapabilirsiniz
– Makinelerin hızlı çalışması (eşyalar bir saniyede hazırlanır)

Grim Soul, huzurlu bir köyde neler olduğunu simüle eder; Bir gün oradaki insanlar çıldırır ve korkunç canavarlar ortaya çıkar. Olanlardan önce hala uyanıksınız, bir grup oluşturun ve hayatta kalmak için saldırılara karşı savaşın. Yeni sürümde Cadılar Bayramı atmosferi doluyor, birçok heyecan verici oyun modu geliştirildi ve benzersiz dekorasyonlar satışta. Hazır mısın?

GÜVENLİK KARTLARINI GENİŞLETİN

Düzenlediğimiz güvenli pozisyonda kalmayın. O alanı Grim Soul gibi kaotik bir yerde genişletmek zordur, ancak merak ve cesaretle bunu yapabilirsiniz. Hızlı değişimin gizli gizemini ortaya çıkarmak için diğerleriyle birlikte kalenin en karanlık kısmına sızın. Veya bölgenizi genişletirken daha değerli kaynaklar elde edebilirsiniz. Hiçbir şey imkansız değildir!

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Üssü oluşturmaya başlayalım; ne kadar büyükse, güvenlik o kadar yüksek olur. Üs, sahip olduğunuz silahların, gelişmiş ekipmanların saklanabileceği bir alana sahip olacak şekilde tasarlanacak. Savaşta kendinizi korumak için bazı nadir zırhları keşfedin ve hazine edin. Burası da saklanmak için harika bir yer, onu korumayı ihmal etmeyin; asi sakinler, siz burada olmadığınızda ortalığı kasıp kavuracak.

TÜM CANAVARLARLA DOLU SAVAŞ

Grim Soul, kilidini açmanı ve kullanmanı bekleyen eksiksiz bir silah koleksiyonuna sahiptir. Her maç için farklı türde beceriler olacak; doğru olanı seçmek en önemli karardır. Maçtan önce iyi bir stratejiniz olsun! Her beceri ayrıntılıdır ve hatırlanması oldukça basittir; saldırı yağmuru cesaretinizi kıramaz; gücünü kaybettiğinde, kuşatmadan kaçmanın ve yeniden şarj olmanın bir yolunu bul.

Bir yerde kaybolan en güçlü silahı sürekli ararken, tüm düşmanları yani alevli kılıcı ortadan kaldırma yeteneğine sahiptir. Onu bulmak için potansiyel risklerle farklı yapıları ve farklı arazileri geçin. Dikenli yolculukta, refakatçi olarak bir at yetiştirin veya daha hızlı gitmek için sağlam bir tekne ve hatta zırhlı bir araba inşa edin.

KEŞFEDİLECEK ÇOK FAZLA İLGİNÇ ŞEY

Grim Soul APK sahnesinden önce gergin hissediyor musunuz? Tarif edilemeyecek kadar yıpranmış bir görünüm ve ortamın sertliği iradenizi daha mı fazla dürtülüyor? Çeşitli astronomik zorlukların üstesinden gelin, zombilerle yüzleşin ve bunların arkasında kimin olduğunu öğrenin. Akıllı karga sayesinde her gün haberler alıyoruz ve birlikte yüzleşmek için diğer oyuncularla hızla bağlantı kuruyoruz. Korkunç hikayeler geceye kadar devam edecek; tahmin edin kimlerle karşılaşacaksınız

Ancak, doğal olarak değerli bir ödül alırsınız; her görevin farklı bir hediye dönüm noktası vardır. Onları alın ve ekipmanınıza yatırım yapın. Farklı kağıt parçalarını toplayarak onları tam bir parça haline getirin ve belki de bu zor sorunu ilk çözen siz olacaksınız! Bu toprakların gizemlerini öğrenmeyi ve her şeyi netleştirmek için perdeyi açmayı unutmayın.

KEŞİF VE SAVAŞ YOLCULUĞUNA BAŞLAMAK

Grim Soul APK bir tehlike sinyali gönderdi ve görünüşe göre bu simüle edilmiş uzayda ilk göreviniz var. Bu toprakların en büyük sorusunu cevaplamak için güçlü bir şekilde savaşın ve gizemli parçaları toplayın. İlk tamamlayan sen olacak mısın? İndirin ve bu ürkütücü alanda harika bir deneyim yaşayın, gelecek güncellemeleri iyileştirmemize yardımcı olmak için bir inceleme bırakmayı unutmayın! Onunla rahatlamanı dilerim!

Grim Soul İndir

Artık indirmeye hazırsınız Grim Soul ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKefir!

Last Day On Earth: Survival

Cyberika

Grim SoulPG

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

YAZIO

VivaCut

Rise Of Empires: Ice And Fire

GunCrafter

Hungry Shark World

Space Gangster 2

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın