Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Getcontact V5.8.0 APK (Premium) Indir 2023

Anasayfa
HaberleşmeUygulama
– Getcontact

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Getcontact v5.8.0 APK (Premium) indir 2022

İnsanlar başkalarıyla hangi yollarla iletişim kurabildiler? Geçmişte, kurye gibi formlar kolaylık sağlamak için çok sık kullanılırdı, ancak bu geçmişte oldu. Şu anda hiç kimse bu yöntemi başkalarıyla iletişim kurmak için kullanmıyor. Telefonun piyasa

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İnsanlar başkalarıyla hangi yollarla iletişim kurabildiler? Geçmişte, kurye gibi formlar kolaylık sağlamak için çok sık kullanılırdı, ancak bu geçmişte oldu. Şu anda hiç kimse bu yöntemi başkalarıyla iletişim kurmak için kullanmıyor. Telefonun piyasaya sürülmesinden bu yana, insanların iletişim kurma şeklini tamamen değiştirdi. Günümüzde cep telefonu en popüler araçtır ve giderek daha popüler hale gelmektedir; en çok kullanılan iletişim aracıdır.

Herkesin kullanmak için bir cep telefonu olabilir ve o zamandan beri yeni bir dolandırıcılık biçimi var. Bu, bir şey hakkında reklamları aldatmak veya spam yapmak için telefon görüşmelerini kullanmaktır. Pek çok insan bu sorundan rahatsız oluyor, peki bu nasıl durdurulabilir? Getcontact APK uygulaması , istenmeyen aramaları veya kimlik avını önlemeye yardımcı olan bir araçtır. Uygulama herkese huzur ve güvenlik anları getirmek için harika bir arkadaş olacak. Böyle hoş olmayan durumlarla karşılaştıysanız, bunu yapmak için harika bir araç olacaktır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kullanım

Bu uygulama, kullanıcının cihaza erişebilmesi için önce cihaza yüklemesini gerektirir. Uygulama yüklendikten sonra, düzgün çalışması için gerekli bazı izinleri isteyecektir. İzin olmadan uygulamanın düzgün çalışması zor olacaktır, bu yüzden onlara gerekli olanı verin. Her şey bittiğinde, uygulamayı başlatın ve cihazı korumak için otomatik olarak çalışacaktır. Uygulamayı başlattığınızda, kullanıcı bir çürük düğmesi görecek ve uygulamanın çalışması için tek yapmanız gereken ona basmak. Bu uygulamayı kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey bu. Çok basit, ancak getirdiği faydalar harika. Ayrıca kullanıcılar isterlerse bu uygulamayı kullanmak için hesaplarını oluşturabilirler. Hesabı kullanırken, kullanıcılar uygulamanın topluluğundan birçok farklı avantaj elde edecekler. Bir hesap oluşturmak istiyorsanız, kayıt olmak için telefon numaranızı kullanın. Uygulama, kimlik doğrulaması için bir mesaj gönderir ve yalnızca kimlik doğrulaması gerekir; hesap oluşturulacaktır.

Spam aramalardan kaçının

Ürünlerle ilgili çok sayıda reklam veya telefon aracılığıyla bir kuruluşa katılma teklifi var. Her yıl kaç kişi bu konuda bir ders almak için aldatılıyor ve para kaybediyor. Bu uygulama, bilgi ve para hırsızlığını önlemek için kullanıcıları bu tür telefon görüşmelerinden korumak için bir araç olacaktır. Kandırılmazsanız, birçok kişi bir sorun ortaya çıkaramayacak kadar çok arayan olduğunda rahatsız olur. Kaç kez sahip olursanız olun, sizinle iletişim kurmak için kullanılabilecek başka bir telefon numarası vardır. Uygulama, kullanıcının cihazına ulaşmasını önlemek için spam veya kimlik avı aramalarını otomatik olarak algılar. Kullanıcı artık rahatsız olmayacak ve ayrıca kendilerini dolandırıcılık çağrılarından koruyabilecek.

Arayan Kimliği

Bu uygulama aynı zamanda arayanı otomatik olarak tanıyan ve kim olduğunu öğrenen benzersiz bir özelliğe sahiptir. Biri aradığında, numara rehberde kayıtlıysa, kim olduğunu öğrenmek için kayıtlı isim görüntülenecektir. Ama ya numara kaydedilmezse? Numara kişi listesinde kayıtlı değilse, ad görüntülenmez, ancak bu uygulama için geçerli değildir. Numaranın rehberde kayıtlı olup olmadığını cihazınızı kimin aradığını algılayabilir. Böylece kullanıcıların spam aramalar veya benzerleri hakkında endişelenmesine gerek kalmaz.

Topluluk binası

Bu uygulama, güçlü bir kullanıcı topluluğu oluşturmayı başardı ve her zaman birbirini desteklemeye hazır. Bu topluluğun üyeleri, talihsizliklerden kaçınmak için her zaman başkalarına yardım etmeye çalışır. Bir kimlik avı telefon numarasıyla karşılaştığınızda, herhangi biri onu engellemek için uygulamaya bildirebilir. Ancak o zamandan beri, bu numara uygulamanın kara listesine eklendi. Ve uygulama, uygulamanın yüklü olduğu tüm cihazlarda otomatik olarak engellenir.

Getcontact İndir

Artık indirmeye hazırsınız Getcontact ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Mock Locations

VCUT Pro

Darling Pet

DiziBox

ONE PIECE Bounty Rush

Dragon Storm Fantasy

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın