1xbet

GeoZilla V6.41.21 APK Indir (Premium) 2023

Anasayfa
HaberleşmeUygulama
– GeoZilla

1xbet

GeoZilla v6.41.21 APK indir (Premium) 2022

GeoZilla APK , GeoZilla Inc tarafından yayınlanan Lifestyle kategorisine ait faydalı bir uygulamadır. Bu uygulama, sevilen kişinin o anki konumunu bir harita üzerinde göstererek akrabaları bulma işlevine sahiptir. Bu, gün boyunca sizin ve aile üyeler

1xbet

GeoZilla APK , GeoZilla Inc tarafından yayınlanan Lifestyle kategorisine ait faydalı bir uygulamadır. Bu uygulama, sevilen kişinin o anki konumunu bir harita üzerinde göstererek akrabaları bulma işlevine sahiptir. Bu, gün boyunca sizin ve aile üyelerinizin güvenliğini sağlar. Pozisyona göre sevdiklerinizin nerede olduğunu, hangi durumda olduklarını, herhangi bir tehlike olup olmadığını öğrenebilirsiniz. O zamandan beri, sevdiklerinizi çabucak bulmanın yanı sıra yardım etmek için bir plan var. Özelliklerine şaşırdınız mı? Sadece bu değil, siz ve aileniz için gerçekten akıllıca bir seçim. Bu uygulamanın yardımıyla birlikte güvenli bir hayat yaşayalım!

GPS’i normal çalışma durumunda tutarken pil gücünden tasarruf etmek için, harita üzerinde önemli ölçüde hareket edene kadar aile konumu izleyiciyi uyku modunda tutarak önemli konum değişikliği (SLC) özelliğini kullanabilirsiniz. GPS izci ve konum belirleyicide Acil Durum Bağlantısı olarak sevdiklerinizle bağlantı kurmanız gerekir ve sevdiklerinizin sizi bilgilendirmesi gerekiyorsa ihtiyacınız olan konum bilgisini alırsınız. Konum paylaşmanın yalnızca tüm üyeler bağlantıyı kabul ettiğinde çalıştığını unutmayın.

1xbet

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Bu konum hizmeti, kişilerin uygulama kapalıyken veya kullanımda değilken bile gerçek zamanlı olarak pozisyon değiştirmesine olanak tanır. Sevdiğiniz insanlar mekanlarını değiştirdiğinde size hatırlatmaya yardımcı olur. Ayrıca, ana çevrelerinize giren kişi listesi aracılığıyla diğer kullanıcıları da bulabilirsiniz. Resim ve kamera kullanarak profilinizi değiştirme hakkına sahipsiniz. Ayrıca tüm hareket ve sürücü raporları takip edilmektedir. Uygulamanın akıllı konum geçmişi başka bir harika özelliktir. Bu nedenle geçmişe erişebilir ve her aile üyesinin her gün gittiği her işlemi görebilirsiniz. Artık ailenizi ve kendinizi güvende tutmak için uygulamayı indirebilirsiniz! Bu iletişimleri verimli bir şekilde dağıtın ve kullanın!

GeoZilla İndir

Artık indirmeye hazırsınız GeoZilla ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGeoZilla Inc

GeoZilla

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Erich Sann

Kode

Lost Echo

Sleep Faster

Intro Maker

Ninja Superhero Fighting

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın