1xbet

Freedom Strike V1.41 APK (Menü, her Zaman Puan, Aptal Düşmanlar) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Freedom Strike

1xbet

Freedom Strike v1.41 APK (Menü, Her Zaman Puan, Aptal Düşmanlar) indir

Football Strike Mod APK, eğlenceli ve popüler bir futbol oyunudur. Burada, heyecan verici maçlarda rakiplerinizin çoğunu deneyimleyecek ve onlarla savaşacaksınız.

1xbet

MENÜ MODU
Her zaman gol at
Aptal düşmanlar (topu dışarı atın)

Freedom Strike MOD APK hakkında

Freedom Strike MOD APK‘da rakip askeri komando vatansever ordusunun ayrılmaz bir parçası olun. 16. yüzyıl ve üzeri yaşlar için önerilen materyalleri içeren bir çevrimiçi aksiyon oyunu. Herhangi bir silah ve eklenti satın alarak bir yığın nakit elde etmek istiyorsanız, MOD versiyonu şu anda en iyi seçimdir. Oyuncular bir vatansever rolünü üstlenirler ve ülkenize zarar verebilecek güneş ve yağmurla savaşmak için başkalarıyla birlikte bir araya gelirler. Çeşitli hedef yöntemleri, yoğun atış savaşlarında savaşma hissini yaşayın. Lansmanından bu yana binlerce kez indirildi ve bu indirme sayısı her geçen gün artıyor. Bugün katıl!

1xbet

Büyüleyici hikaye

Başlangıçta başlattığım gibi, Freedom Strike‘ın atış oyunlarından farkı, topraklarında yatıyor. Bir gün ülkeniz anında işgal edilir. Bunlar şehri yönetme arzusu taşırken teröristlerin ordusudur. Ancak kasabanın koruma gücü savaşacak kadar güçlü değildi. Vatan tehlikede. Oyuncu, diğer dürüst vatanseverleri rakibe karşı bir orduda toplamakla yükümlü bir asker rolünü oynar. Sadece komando muharebe görevlerine, gizli suikast görevlerine veya toplam ordu isabet görevlerine katılın. Zevk alacağınız çok sayıda dövüş durumu var.

Çeşitli araç cephaneliği

Tam burada, Freedom Strike, insanlara gerçekçi bir şekilde oluşturulmuş silahlar da dahil olmak üzere bir hazine dolusu silah sağlar. Thompson, AKM, M416, UMP, MK47… ve M24, AWM ve Kar98 gibi keskin nişancı tüfeklerinin isimlerini göstereceğim. Görevin doğasına bağlı olarak, top oyuncusu kendisine en uygun aracı getirmek zorundadır. Oyun sırasında seçilen silahları değiştirmenize izin verilir. Ateşli silahların yanı sıra sis bombaları, göz yaşartıcı gaz bombaları ve bombalar da var. Kendi stratejinizi oluşturun, rakiplerinizin dikkatini dağıtın ve onları doğrudan alt edin.

Canlı fotoğraflar ve ilgi çekici ses

Freedom Strike‘ın birçok kişinin sevdiği olumlu yanı fotoğraflar olabilir. Ayrıntılı 3D çizimler ve çok gerçekçi gölge şemaları. Tablonun içindeki çerçeveye giren silahlar sayesinde, gerçek gibi geliyor. Böyle bir aksiyon oyunu, müziğiniz olmayacak, sadece silah sesleri, düşmanın ayak sesleri ve patlayan bombalar olacak. Birinci şahıs bakış açısıyla tanıklık etmek, oyuncunun genel oyuna çok daha fazla odaklanmasını sağlar. Oyun, her zaman, her yerde sürmesi için hazırlanmış çevrimdışı oyun modu sunar.

Freedom Strike İndir

Artık indirmeye hazırsınız Freedom Strike ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanCupTie Fun Games

Real FPS Gun Shooting

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Win 11 Launcher

Armed Heist

College Love Game

Pulsar Music Player Pro

Postegro

Bloons TD 6

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın