Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Five Night’s At Freddy’s: HW V1.0 APK (Paralı) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Five Night’s At Freddy’s: HW

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Five Night’s at Freddy’s: HW v1.0 APK (Paralı) indir

Bu korkunç çevrimiçi oyunun takipçileri için umut verici olan, Five Night’s at Freddy’s: HW APK, Modkiwi.com’da mevcut. Aşağıdaki web sitesi bağlantısından Android için en yeni varyasyonu indirin.Five Night’s at Freddy’s: HWÇevrimiçi bir korku oyunu

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bu korkunç çevrimiçi oyunun takipçileri için umut verici olan, Five Night’s at Freddy’s: HW APK, Modkiwi.com’da mevcut. Aşağıdaki web sitesi bağlantısından Android için en yeni varyasyonu indirin.

Five Night’s at Freddy’s: HW

Çevrimiçi bir korku oyunu aşığıysanız, muhtemelen Bilgisayar ve Konsoldaki en etkili korku oyunu programlarından biri olan Five Nights at Freddy’s‘i duymuşsunuzdur. Bu özel makalede herhangi birine veya hepsine önereceğimiz genel oyun Five Night’s at Freddy’s: HW, FNaF: HW olarak kısaltılmıştır. Oyun, bir Pizza mağazasında kapalıyken ve sadece gece kalkanında gerçekleşir. Önceki oyunlardan bölümleri göz önünde bulundurarak mini oyunlar aracılığıyla bir gecede gardiyanın hayatta kalmasına odaklanıldı. Bu video oyunuyla ilgili en iyi deneyimi elde etmek için şimdi bize katılarak hikayesi ve oynanışı hakkında bilgi edinin.

Komplo

Fazbear Entertainment, ünlü bir metropol olarak kabul edilen farklı yerleri Freddy Fazbear Virtual Enjoy’a getirerek önemli bir felaket yaşayan bir aktivite şirketidir. Genel oyun ilk olarak “Silver Parasol games” şirketi tarafından geliştirildi. Oyunun iyileştirilmesi sırasında, dağıtım ekibi eski Animatronics’ten bir kutu bileşen aldı. Video oyununu hızla oluşturmak için bu parçaları tarayıp sisteme yerleştirmeleri gerekiyor. Ancak bu kurgusal hikayeler, oyuncular oyun boyunca yayılmış halde bulunan altı kaset aradıkça yavaş yavaş çözülme eğilimindedir. Inside, genel oyunu geliştirirken kaydedilen Jeremy adlı kadın personelin günlüğünü kaydeder. Bu video klip, Jeremy ile geçmiş zamanlarda yapılan bir olayla ilgili bir toplantıyı ortaya koyuyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kadın çalışanın olayından kaynaklanan bir dizi felaketten sonra, şirket gücü kapatmak zorunda kaldı ve geliştirme çalışmaları değiştirilebilirdi. Kız kendi günlüğünü kasetlerden silmeye çalışmış ama başaramamıştı. Zararlı kasetler oyuna eski animatronik devre kartından yüklenir. Bu düzensiz biçimli kural, kendisini William Afton’ın dijital reenkarnasyonu olarak gösteren Glitchtrap’ın özelliklerini taşır. Oyuncular çizgi film ve kaset ile karanlık bir alana girecekler. Oyuncunun bu korkunç geceyi atlatmak için kasetle ilgili yönergeleri takip etmesi gerekiyor.

Animatronics’ten gelen saldırılardan kaçının

Video oyunu, geçmiş oyunlardan bölümleri göz önünde bulundurarak mini oyunlarda kalan oyuncuya odaklanır. Geçmiş oyunlarda olduğu gibi, top oyuncusunun pizza pastanesini takip etme, animatronik karakterleri ve havalandırma sistemlerini geri yükleme ve artı işine ihtiyacı var. İlk bakış açısından, oyuncular karanlık koridorları keşfedecek, oyununuzun sağladığı görevleri tamamlayacak ve animatronik tehlikesini önlemeye çalışacak. İnsanlar eski oyunlarda tanıdık yerleri görecek. Ek olarak, tüm çevrimiçi oyun boyunca gizli kasetler toplayarak kullanılabilen bir hesap vardır. Bu, Scott Cawthon’un oyun serisinin klasik uzantısıdır.

Küçük oyunlar

Five Night’s at Freddy’s: HW, oyunculara 50’ye varan sayıda mini oyun sunar. Bunlara online oyun merkezinden ulaşabilirsiniz. Bu mini oyunların çoğu, daha önceki enkarnasyonların mekaniklerini ve içeriğini yeniden yaratıyor (dijital gerçeklik varyasyonuna uyacak şekilde değiştirildi). Mini oyun oyunlarını kazanmanız durumunda Blacklight modunun kilidi açılır. Bu, oyuncunun hem görmeyi hem de duymayı kullanmasını gerektiren zorlu bir mod olabilir. Five Night’s at Freddy’s: HW’deki en zor miktar, oyuncu başlangıçta tüm miktarları bitirdiğinde kilidi açılacak olan Pizza Keyfi’dir. İç mod, sahne otomatik olarak ışınlanan bir labirente aktarılmalıdır.

Grafik ve ses

Görüntülerin derecesi ve gürültü, bir korku oyununun popülaritesini aramanın yönü olabilir. Five evening’s at Freddy’s: HW’de, gece boyunca bir pizza bekçisinin işini deneyimleyebilirsiniz. Çevrimiçi oyun içinde karanlık bir oda var. Bu, oyuncuyu şaşırtan ve titreten durumlarda korkutucu bir görünüm yaratır. Animatronik figürlerin yapıları da pasla ürkütücü ve endişe dolu gözler olacak. Akşamla ilişkilendirilen sessiz ortam da bu oyunu deneyimlediğinde insanların üşümesine neden olur.

Ücretli Five Night’s at Freddy’s türü: HW APK

Pek çok oyuncu APK sürümüne yöneliyor, tahmin edebileceğiniz gibi telafi edilmiş oyunları “ücretsiz” bir şekilde görmek mümkün. Sonuç olarak, bu özel makalede, FNaF takipçilerinin Freddy’s: HW’de ücretli bir akşam türü olmasını istiyorsunuz. APK kurarak kendi ünitenizde deneyimleyebilirsiniz. Aşağıdaki kurulum stratejisine bakın!

Five Night’s at Freddy’s yükleyin: HW APK + OBB

Night’s at Freddy’s: HW ücretli varyasyonunu kurmak için aşağıdaki adımları takip etmek isteyeceksiniz.

1. Gönderinin altındaki APK + OBB dosyasını indirin.
2. OBB dosyasını zipten çıkarın ve Android/Obb klasörüne atın.
3. Night’s at Freddy’s yükleyin: HW APK.
4. Açın ve keyfini çıkarın.

Android işletim sistemi için Five Night’s at Freddy’s: HW APK yükle

Şu anda Five evening’s at Freddy’s: HW, Android ve iOS için uygulama mağazasında 4,99 ABD doları tutarındadır. Şu anda APK dosyası üzerinden kurulum yaparak hiçbir ücret ödemeden karşılaşmanız mümkün.

Five Night’s At Freddy’s: HW İndir

Artık indirmeye hazırsınız Five Night’s at Freddy’s: HW ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSteel Wool Studios

Five Nights At Freddy’s

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Battlefield

Simple SMS Messenger

Textra SMS

Lightleap By Lightricks

Shop Titans

WallsPy

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın