Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Fifa Futbol Mobile APK Indir V14.8.01 (FULL) 2023

Anasayfa
OyunSpor
– FIFA Soccer

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Fifa Futbol Mobile APK indir v14.8.01 (FULL) 2022

Tüm dünyanın neden futbol sporunu güzel bir isimle kral sporu olarak adlandırdığını hiç merak ettiniz mi? Kesin olarak tanıyabileceğimiz en basit şeylerden biri, insanlara en özel duyguları veren sporun bu olduğudur. Seyircinin tüm duygusal seviyeler

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Tüm dünyanın neden futbol sporunu güzel bir isimle kral sporu olarak adlandırdığını hiç merak ettiniz mi? Kesin olarak tanıyabileceğimiz en basit şeylerden biri, insanlara en özel duyguları veren sporun bu olduğudur. Seyircinin tüm duygusal seviyeleri, oyuncuları, yorumcuları, sahadaki her hareketi izliyor. Ve en ilginç şeyleri açıklamak için, üretici ELECTRONIC ARTS, araştırma ve geliştirme için çok zaman harcadı. Böylece, dünyanın dört bir yanındaki hayranların tutkulu tutkusunu tatmin etmek için FIFA Futbol APK adlı benzersiz bir oyun doğdu. Özel bir oyun hakkında bilgi edinmek için oyunu hızlıca kurun!

Yalnızca oyunun sunduğu benzersiz deneyimler

FIFA Football, eleştirmenler tarafından farklı şekillerde çok beğenilen bir oyuna geldiğinde gerçekten ne yapacak? Ve üreticinin tanıtımına göre bu, futbol dünyasının rotasyonunu içeren bir oyun olacak. Oyun, gerçek bir koç olma deneyimini yaşamanıza yardımcı olacak. Artık herhangi bir kısıtlama olmayacak ve favori takımınıza rahatça sahip olabilirsiniz. Eksiksiz ve favori bir takıma sahip olduktan sonra, bir sonraki hedef kesinlikle önümüzdeki zorlu zorlukların üstesinden gelmek olacaktır. Birçok engel düzenlendi ve sizin için birçok zorluğa neden olmaya hazır. Kendine güvenle gel, yüzleş ve süper takımın gerçek gücünü göster!

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Tüm Süper Yıldızlarla bir Süper Kadro kurun

Bu oyunun dünya çapında bu kadar çok oyuncuyu kendine çeken özelliklerinden biri de kadro oluşturma özelliğidir. Bu oyuna gelince, “FIFA Futbol” kendinize sevdiğiniz süper yıldızlardan oluşan bir takım kurmanıza izin verecek. Sahadaki farklı pozisyonlara, tüm farklı oyuncular sizin tarafınızdan seçilecek, özenle inşa edilecek. Kalecilerden, defans oyuncularından orta saha oyuncularına kadar, forvetlerin hepsi, Süper Kadronuzda bir araya gelen dünyaca ünlü isimler olacak. Ancak oyunun oyuncu limitleri konusunda endişeli misiniz? Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, ML gibi birçok farklı şampiyonadan tüm ünlü oyuncuların orada olacağından emin olun. Artık elinizde en güçlü kartlara sahip olduğunuza göre, onları en uyumlu takıma bağlı kalmaları için eğitmeye çalışmalısınız!

Şiddetli maçlar sahada yanmaya söz veriyor

Bunun yanında oyunun oyunculara kazandırabileceği bir özellik de ilginç bir yüzleşme. Oyun, farklı oyun modlarını tamamen destekledi. Ancak oyunculardan çok yüksek puanlar alanlardan biri “HEAD TO HEAD OYNA” oldu. Bu oyun moduna gelen oyun, oyuncularının doğrudan arkadaşlarıyla yüzleşmesine olanak tanıyacak. Ve bu aynı zamanda, oyuncularını gerçek zamanlı olarak 11vs11 mücadele maçına getirerek “FIFA Football” tarafından başarıyla atılan önemli bir adımdır. Artık kimin daha güçlü, kimin arkadaştan daha iyi olduğu konusunda sonsuz tartışmalar olmayacak. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi göstermek, çabucak meydan okumak ve arkadaşlarınızı seyircileri beklemekle dolu stadyumda yenmek istiyorsunuz.

Büyük oyun alanları sizi bekliyor

Arkadaşlarla yarışmak için pratik uygulamaya ek olarak, oyuncular yeni deneyimlerin de tadını çıkaracaklar. Kesinlikle güçlü bir tutkusu olan herkes UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ adını duymuştur, değil mi? Evet ve Avrupa’nın en kaliteli takımlarının kupayı kazanmak için yarıştığı yer burası. Artık maçı izleyen seyirci olmayacak; doğrudan buna dahil olan insanlardan biri olacaksınız.

Oluşturduğunuz özel kadroya artık Avrupa’nın en üst düzey oyun alanlarından ikisinde meydan okunacak: UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kendilerini göstermek için. Tüm Superstar oyuncularla en güçlü takıma sahip insanlardan biri olduğunuzu kanıtlamak istiyorsanız, neden bu alanlarda denemiyorsunuz? Prestijli kupaları kazandığınız an aynı zamanda dünyaya bu oyunun gerçek kralının kim olacağını söylediğiniz an olacaktır. Harika bir futbol oyunu yükleyin ve deneyimleyin!

FIFA Soccer İndir

Artık indirmeye hazırsınız FIFA Soccer ücretsiz. İşte bazı notlar:

Yapımcıdan

Plants Vs. Zombies FREE

Real Racing 3

SimCity Buildit

NBA LIVE

Battlefield

NBA LIVE

FIFA Soccer

Apex Legends Mobile

The Sims FreePlay

FIFA Soccer

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

MX Player Pro

2112TD

My Story

Tower Of Saviors

Toca Hair Salon 3

Modern Combat 3

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın