1xbet

Fap CEO V1.107 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Fap CEO

1xbet

Fap CEO v1.107 APK (Sınırsız Para) indir

Mükemmel bir Flört Sim tamircisi ile, sizin için çalışan her kadını tanıyacaksınız. Bu kadar çok ilginç karakterle asla sıkıcı bir zaman olmaz! Sürekli artan lezzetli paradan yararlanın ve her iyi iş hamlesiyle porno merdivenini tırmanın!

1xbet

– artan madeni paralar
– artan taşlar
– artan tuşlar

Fap CEO MOD APK, cep telefonları için güzel görünümlü bir CEO yapma simülasyon oyunudur. Şirketinizi başarıya ulaştırmanın zamanı gelmedi mi?

Fap CEO MOD APK

Organizasyonla ilgili temel faaliyetler için harcama yapabilme. Kazanç kaynağı öncelikle çalışanların çalışmalarından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, bunun her adımının gerçek bir CEO gibi olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak oyunu yayınlamayı düşünüyorsanız. Hangi kızı tercih edersen et, onlara istediğini ver ve iş bütçesi hakkında endişelenmene gerek kalmadan istediğinden emin olarak al ve teklif et. İşte o zaman Fap CEO MOD APK‘mıza ihtiyacınız olacak. Yapabilmeniz için düzenlenmiş varyasyon olabilir.

1xbet

CEO olmak, son derece yetenekli olmayı gerektiren bir iştir. Ama yeterli olmazsanız işiniz zarar görür. Maliyeti bir ton para. CEO olma simülasyonu video oyunu olan Fap CEO oyununun doğmasının nedeni budur. Bu oyunda kendi kişisel işinizi yöneteceksiniz. Yanında pek çok başka muhteşem ve yetenekli personel. Organizasyonu başarıya doğru yönlendirin.

Fap CEO‘su, ünlü bir çevrimiçi oyun yazarı olan Nutaku tarafından prömiyer yaptı. Büyük ihtimalle bu işi daha önce duymuşsunuzdur. Bu doğru, kuruluş 18’den fazla çevrimiçi oyun öğesiyle tanınıyor. Bu sefer de, Fap CEO’su işletmenin bir sonraki 18+ öğesi olabilir. Bu video oyununu görmek için her zaman yeterli yaştasınız.

Patron olma hissini hissedin

Bir CEO simülasyonu çevrimiçi oyunudur. Söylemeye gerek yok, işletme yönetimi de dahil olmak üzere özellikler hayati önem taşıyor. Tam burada, bir Camgirl işletmesini yöneten amir olacaksınız. Pek çok çarpıcı kız, işletmeniz tarafından istihdam edilmeyi dört gözle bekliyor. Elbette hepsini kapsayacak kaynaklara sahip değilsiniz. Sizin için çalışacak en iyi kişileri seçin. Çevrimiçi oyun içindeki görevler de çeşitli alanlar gerektirir. Çalışanları kendi güçlü yönlerine göre yüz yüze yerleştirmek, iyi bir CEO’nun yapması gereken her şey olabilir. Ayrıca ofis tasarımı da çalışanın çalışma kabiliyetini etkiler. Çalışan sayınızın artması nedeniyle daha geniş ofislere geçerek onların rahat çalışabilmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca çalışanların zevklerine uygun bir ofis tasarımı gerektirir. Ya da isterseniz kendi hobinizsiniz.

Kendi kişisel muhteşem personeliniz

Camgirl işinin özelliklerinden dolayı. Personelinizin hepsi güzel kızlar. Zümrüt rengi, ateşli saçlarıyla mükemmel bir uyum yakalayan Amber adında bir kızla başlıyoruz. Şirketinizde böyle bir şey olmadığında çalışan 1. kız. Kızla çalışın, para kazanın, aynı zamanda iş için kazancı artırın. Çok sonra, kuruluş kısa sürede bir üne kavuştu. O günlerde şirkete katılmak isteyen daha fazla kadın göreceksiniz. Personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak için güncellemek için her türlü çabayı gösterin!

Bu nefes kesici personel üyeleri size özel olma eğilimindedir, evet, onlar size özeldir. Nutaku 18+ olmayacak çünkü kadronuz gerçekten oldukça sessiz. Kesinlikle kızlarla konuşmak, hediye vermek, çevrimiçi flört etmek, pazarlamak gibi flört edebilirsiniz… Ve bundan sonra olacak. Ne zaman bir bayan sana aşık olursa. Nutaku’nun hazırladığı bu sıcak anlardan daha fazlasını kolayca öğrenebilir, daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Hangi uzunluklarda olacak? Lütfen kendiniz görün çünkü makale daha fazla açıklamama izin vermiyor.

2D çizimler

Bu tür bir kumarhane oyunu kategorisinde birkaç yıllık deneyime sahip bir şirkettir. Fap CEO‘su, ses ve görüntü açısından kıdemlilerinden daha aşağı değil. Video oyunu 2D animasyonlarla oluşturulmuştur. Parlak renkler, kızların çok daha çekici olmasını sağlar. Eğlence, stresli çalışma saatlerinden sonra sizi cezbediyor gibi görünüyor.

Android işletim sistemi için Fap CEO MOD APK yükleyin

Video oyunu şu anda Modkiwi web sitesinde ücretsiz olarak mevcuttur. Hemen yazımızın içinden kolayca indirebilirsiniz. Kurulum sırasında herhangi bir soru veya sorun yaşayanlar için çevrimiçi oyunu deneyimleyin. Görüşler içinde bunun hakkında konuşmayı unutmayın.

Fap CEO İndir

Artık indirmeye hazırsınız Fap CEO ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanNutaku

Kink Inc

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Dreamdale

Bloodstained

Logo Maker

TimeBlocks

GeoZilla

Let’s Survive

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın