1xbet

Fable Wars V1.8.4 APK Indir (Hız Çarpanı) 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Fable Wars

1xbet

Fable Wars v1.8.4 APK indir (Hız Çarpanı) 2022

Gerçekten de kollarınızı kavuşturup dünyanız için karanlık güçlerin istilasını izlemiyor musunuz? Bu korkakça ve Fable Wars’ın en büyük kahramanlarından biri olmayı hak etmiyorsun. Yüzlerce düşmanı zorlu savaşlarda yenmek için gücünüzün bir kısmını k

1xbet

Gerçekten de kollarınızı kavuşturup dünyanız için karanlık güçlerin istilasını izlemiyor musunuz? Bu korkakça ve Fable Wars’ın en büyük kahramanlarından biri olmayı hak etmiyorsun. Yüzlerce düşmanı zorlu savaşlarda yenmek için gücünüzün bir kısmını katkıda bulunmak istediğinizi varsayalım. Bunu yapabilmek için, oyuncunun birçok güçlü savaşçı ile yeterli kahraman koleksiyonu toplaması gerekir. Her şeye karşı durmaya cesaret eden 5 yıldızlı savaşçılar olacaklar.

BULMACA SAVAŞLARINI YOLUNUZU TAMAMLAYIN

Fable Wars’ın korku savaşları ile size her zaman farklı sürprizler getirmeyi seviyoruz. Mücadeleyi daha ilginç hale getirecek farklı dövüşler için karakteri değiştirebilirsiniz. Dikkat çekici olan şey, strateji veya dövüş stilini değiştirme hakkınız olmasıdır. Bu zorlu zorluklarla her zaman kendinizi yenileyin. Kaçırılmaması gereken üç etkili resmi savaş.

1xbet

GÜÇLÜ SAVAŞÇILARLA BİR KAHRAMAN KOLEKSİYONU YARATIN

Her zaman bunun son dövüşün olduğunu düşün. İstediğinizi elde etmek için çok çalışmanızı sağlayacaktır. Güçlü bir ordu kurun, yoksa çeşitli savaşçılardan oluşan bir kahraman koleksiyonu yaratacaksınız. Koleksiyonunuzda hiç kimse aynı becerilere veya dövüş stillerine sahip değil. En acımasız savaşları kazanmak için stratejinizi değiştirmenin yollarını düşünün.

KARAKTERLER İÇİN GÜÇ VE MÜCADELE BECERİLERİNİ YÜKSELTİN

Fable Wars’daki savaşlarda sayısız kahraman ortaya çıkıyor ve size eşlik ediyor. Acımasız çatışmalardan sonra çok sayıda kahramanı kaybedeceksiniz. İsimsiz kahramanları seviye atlamanın ve onları savaşlarda akıllıca kullanmanın zamanı geldi. Bunun da ötesinde, kahramanlar bir süredir sizinle birlikte – onları güçlendirin. Eşsiz savaş becerilerine sahip savaşçılardan eşlik eden silahlara kadar her şeyin geliştirilmesi gerekiyor.

ÜNLÜ OYUNCULARLA PVP SAVAŞLARINA KATILIN

Her zaman çok sayıda oyuncunun ilgisini çeken bir aksiyon rol yapma oyunu size savaşın gerçek değerinin ne olduğunu gösterecek. Bu oyundaki meydan okuma sürekli olarak düzenli olarak güncellendiğinde asla sıkılmayacaksınız veya geride kalmayacaksınız. Özellikle oyuncular dünya çapında birçok ünlü oyuncu ile zorlu maçlara katılabilecek, hatta arkadaşlarınızla rekabet edebileceksiniz.

SİLAH VEYA ZIRH GİBİ İNSAN GEREKLİ EŞYALAR ÜRETMEK

. Oyuncular, Fable Wars’a katılımları sırasında sizi desteklemek için daha fazla öğe toplamalıdır. Ne kadar çok eşya toplarsanız kazanma şansınız o kadar artar. Oyuncular ayrıca silah veya zırh gibi sınırsız güce sahip benzersiz öğeleri özgürce oluşturabilirler. Yüzlerce saldırgan düşmanı yenmek istiyorsanız, bunlar savaşlarda vazgeçilmez öğelerdir.

BİRÇOK AĞIRLIKLI RAKİPLE KARŞILAŞIRKEN TAKTİKLERİ AYARLAYIN

Sayısız zorlu yüzleşme ve bunun gerçekten heyecan verici ve güçlü olduğunu söylemeliyim. Geniş bir muharebe skalası ile oyundan çeşitli savaşlarda tek başınıza veya toplu olarak savaşmanız mümkün. Her farklı maçta, stratejinizi oyunun boyutuna uyacak şekilde sık sık değiştirmelisiniz. Bu ağır ağırlıkları yenmek, harika ödüller kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kim bilir, birçok güçlü kahraman veya özel dövüş becerisi açma fırsatı size gelecek.

GÖREVLERİ GÖREVLERİ AYIRMA VE KUPA KAZANMA

Kahraman koleksiyonunuz güçlü ve zeki savaşçılarla dolu. Sert seçiminiz ve eğitiminiz sayesinde sonunda zafere ulaşmanıza yardımcı oldular. Fable Wars’daki zorluklarla birlikte oyuncular, işleri makul görevlere sahip kahramanlara tahsis etmelidir. Yapboz savaşlarını başarıyla tamamladıklarında, birçok nadir eşyaya sahip olduğunuzda da seviye atlıyorsunuz.

ÇEŞİTLİ SEVİYELERDE VAHŞİ CANAVARLARLA MÜCADELE

Oyuncular, her savaştan sonra ortaya çıkan gizemli sandıklarda birçok değerli hediyenin kilidini açma fırsatına sahip olacaklar. Her zorluğun arkasında birçok sürpriz sizi bekliyor; yüzlerce vahşi canavar fethetmeni bekliyor. Bu dev canavarları alt et ve seviye atlamana yardımcı olacak birçok eşya kazan.

ÖZELLİKLERİ

Savaşçı ve aynı zamanda tüm savaşı kontrol eden lider olacaksınız; üç ana savaşla savaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın
Çeşitli güç yeteneklerine sahip güçlü savaşçılardan oluşan bir koleksiyon oluşturun. Kazanmana yardım edecekler.
İsimsiz kahramanların seviyesini yükseltin, gerekirse güçlerini ve dövüş becerilerini geliştirin.
Ünlü oyuncularla yaşanan yoğun karşılaşmaları görmezden gelmek, bu tür savaşlar yoluyla becerilerini geliştirmek mümkün değil.
Kahramanların durumunu yükseltmenize yardımcı olan silahlar veya zırhlar gibi savaşlar için birçok değerli eşya üretin.

Fable Wars İndir

Artık indirmeye hazırsınız Fable Wars ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGamesture sp z o o

Questland

Slash & Roll

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Byvoice

Gento S

Block’em All

Muse Dash

Love Star

Math Tricks Workout

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın