1xbet

Evde White Chocolate Yapımı – Güçlü Manşet

Hayat bizi her vakit farklı taraflara götürdüğünü biliyoruz. 15 yıl öncesinde Türk kahvesi vazgeçilmezler ortasındaydı. 5 yıl evvel çay bir atak yaparak öne geçti ve dost meclisinin vazgeçilmezleri, instagram fotoğraflarının süsü haline geldi. Son 3 yıldır da Starbucks kahveleri ön planda. Bilhassa şiir sokakta akımından sonra, duvarlara yazılan kelamların yerini son vakitlerde Starbukcs’ın kahve bardakları yer aldı. Birinci meşhur olduğu vakitlerde White chocolate mocha söyleyemeyen gençler, büyük ıstırap yaşadı o kasaların önünde. Birçok İngilizce kursuna giden gençler, göğüslerini gere gere söyledi. Daha sonra Starbucks yetkilileri söyleyemeyen gençlerin kederini görerek çay ve filtre kahveyi menülerine koyarak buna bir son verdi. Ancak tekrar de White chocolate mocha üzere isimler söylenmeye başlandı.

1xbet

Tabi hal bu türlü olunca, bu kahvelerin seveni de arttı. Çabucak çabucak her yerde Starbucks olsa da, birçok insan konuttan çıkıp gidip almaya üşeniyor. Bu yüzden meskende White chocolate mocha yapımı artmaya başladı. Aslında hayli kolay. O denli ki kahve firmaları da hazır paketler halinde satışa başladı. Lakin siz bir kahve tutkunusunuz ve konutta kendiniz yapmayı daha çok seviyorsunuz. Neden mi? Zira bu yazıyı, meskende şevkle White chocolate mocha yapmak için okuyorsunuz.

1xbet

Öyleyse lafı fazla uzatmaya gerek yok. İşte size pratik ve Starbucks’ı aratmayan evde White chocolate mocha yapımı.

1xbet

Malzemeler

– 40 gr. beyaz çikolata

– 40 gr. krema

– 2 shot espresso

– Sıcak süt

Yapılışı

– Kremayı ısıtıp beyaz çikolataları içerisinden eritiyoruz.

– 2 shot espresso ve kremalı karışımı karıştırıp sütümüzü ekliyoruz.

Hazırladığınız White chocolate mocha’yı mümkünse bu sonbaharda yağmur karşısında, bir kitap eşliğinde afiyetle içiyoruz. Hazırladığınız ev imali White chocolate mocha’yı bize göndermeyi unutmayın.

Yorum yapın