Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Eternal Return V3.2.6 APK Indir (Sınırsız Para/Mega Mod) 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Eternal Return

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Eternal Return v3.2.6 APK indir (Sınırsız Para/Mega Mod) 2022

Mevcut oyun dünyasında ses getiren bir oyun, RPG serisi aksiyon-macera: Eternal Return: Monsters RPG’den Sidereal Ark’ın yayıncısından geliyor. Oyuna girerken, yükselen güneşin ülkesinin tarzıyla güzel bir harikalar diyarında – büyüleyici ve heyecan

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MENÜ MODU
Hasar çarpanı
Tanrı modu
Sınırsız Altın
Sınırsız Kristal
Sınırsız Kami Tatlısı
Harcadığınız zaman artırın

Sınırsız Altın
Sınırsız Kristal
Sınırsız Kami Tatlısı
Harcadığınız zaman artırın

Mevcut oyun dünyasında ses getiren bir oyun, RPG serisi aksiyon-macera: Eternal Return: Monsters RPG’den Sidereal Ark’ın yayıncısından geliyor. Oyuna girerken, yükselen güneşin ülkesinin tarzıyla güzel bir harikalar diyarında – büyüleyici ve heyecan verici bir fantezi hikayesi olan Japonya’da kaybolmuş hissediyorsunuz. Dünyayı eski haline döndürmek için kötü güneş kraliçesini ve onun kirli uşaklarını yenmek için asil bir görevle kahramanı Einar’ı oynuyorsunuz. Bunu yapmak için oyun, çeşitli akıllı strateji oyunları, güçlü saldırılar ve müttefiklerin yardımıyla sihirli büyüleri kullanmanıza izin verir. Hepsi size unutulmaz bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

OYUNCULARIN YILDIRIM GÖREVİ

Şeytani fonların geri dönüşü dünyayı alt üst etti; her şey yıkımın eşiğinde. O sahneyi görmek için Ebedi Dönüş’e katılırsınız; kalbiniz aniden acıyor, sanki kendi dünyanız yavaş yavaş geri itiliyormuş gibi. Bu duygu, kendini büyük bir göreve atadı, her şekilde dünyayı kurtardı. Her şeyden önce, şu anda düşmanlarınız güneşin ve yokainin kraliçesi.

BİZ HAYVANLARIZ

Oyuna ek olarak, büyüler, silahlar vb. gibi size sunulan şeyler… Ebedi Dönüş ayrıca kami petlerini ve sihirli canavarları bulmanızı ve kullanmanızı sağlar. Bu özel karakterlerin hepsi özel yeteneklere sahiptir ve sorun yaşadığınızda ve onlardan yardıma ihtiyacınız olduğunda size çok yardımcı olacaktır. Onlara yeni saldırılar, rütbe atlamalarına yardımcı olacak yeni teknikler öğretebilirsiniz. Sihrinizin ve büyülerinizin mükemmel kombinasyonu, hiçbir rakibin rekabet edemeyeceği büyük bir güç yaratacağından emin!

KONUŞMA MÜCADELE SİSTEMİ

Eternal Return’deki oyun sistemi, sıra tabanlı oynanışa sahip bir satranç tahtası sistemine benzer. Bu oyun sürümü, önceki sürümlerden öğrenerek şimdiye kadarki en iyi dövüş sistemini yarattı. Tüm sihir, beceriler veya mükemmel içerik oyunda mevcuttur ve bunları alabilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz… oyunda ne elde ettiğinize bağlı olduğu sürece. Karakterin enerjisi ve dayanıklılığı sınırsızdır, size sıkı bir şekilde savaşma, tüm stratejik yeteneğinizi gösterme özgürlüğü verir, …

KART MÜCADELE

Oyun artan zorluk ile daha yüksek seviyelere yükselecek. Savaştıkça ve zindanı geçtikçe, etrafta daha fazla yokai size saldıracak, sadece bu değil, büyüleri çok daha acımasız ve vahşi. Karakterinizi yükseltmenin, hayaletleri yenmek için gerekli şeylerle donatmanın zamanı geldi. Oyun, önceki zaferlerden ödüller kazanmanıza veya görevler gerçekleştirmenize ve birden fazla oyun kartı içeren sandıkları açmanıza olanak tanır. Toplanan kartlardan onları kılıç ve sonsuz büyülerle değiştirirsiniz. Bununla, kendi silah strateji oyununuzu seçmekten zevk alırsınız.

Son güncellenen sürümü ile Eternal Return, oyunculara dört farklı Kami sunuyor; asil görevi en hızlı şekilde tamamlayabilmek için bunları tamamen değiştirebilir ve dönüşümlü olarak en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Eternal Return İndir

Artık indirmeye hazırsınız Eternal Return ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

528 Player Pro

Invitation Maker

Dragon City Mobile

Soda Dungeon 2

Thunder VPN

Document Scanner

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın