1xbet

Erich Sann V3.5.1 APK (İyi Moda) Indir

Anasayfa
Uygulama
– Erich Sann

1xbet

Erich Sann v3.5.1 APK (İyi Moda) indir

Genel oyun Erich Sann MOD APK dünyasına girerken, bu oyunun korkutucu olması nedeniyle irkileceksiniz. Göreviniz, çılgın kanı olan yaşlı müzisyene güvenle karşı koymak ve akademinizin sizin için kurduğu zorlukların üstesinden gelmek. Oyundaki karakte

1xbet

Genel oyun Erich Sann MOD APK dünyasına girerken, bu oyunun korkutucu olması nedeniyle irkileceksiniz. Göreviniz, çılgın kanı olan yaşlı müzisyene güvenle karşı koymak ve akademinizin sizin için kurduğu zorlukların üstesinden gelmek. Oyundaki karakterlerin korkunç görüntüleri karşısında kafanızın karışmasına ve paniğe kapılmanıza gerek kalmaması için moralinizi yüksek tutun.

HIZLI OYUN

Gittiğiniz her saraydaki bulmacaların çoğunu çözmekle görevlendirildiniz. Akademideki konumların çoğunu keşfedin, hangi yolu ve güvenli çıkışı anlayın, gizli kişiler tarafından bulunmamak. Daha önce çözdüğünüz bulmacalar aracılığıyla birçok bonus ve araç toplayın.

1xbet

ZAMAN KAYBETMEYE SON GÜVENLİ BİR SILANAK BULUN

Ne yazık ki yeni bir yere giderken sizi rahatsız ediyorsa, gizemli hayaletler gürültünüzü algılar, ardından yüzleşmek ve savaşmak için bulmacaları çözerek elde ettiğiniz mucize veya silahları kullanmak için hızlı olun. başka bir hayaleti yok et; ancak sihir veya alet yeterince güçlü değilse, en iyi yol, hızlı bir şekilde güvenli bir saklanma yeri gözlemlemektir, örneğin: ruhların sizi yok etme arzusu riskini önlemek için bir gardırop veya müzik aleti kutusu.

BİRDEN FAZLA OYUNUN KİLİDİNİ AÇIN

çok sayıda bulmacayı çözün ve birçok bonus toplayın; meydan okuma bulmacasının içinden geçerek ve laneti kırarak seviyenin kilidini açmanın zamanı geldi. Tüm bulmacaları çözmek için, savaş araçlarınızı yükseltmek için bonuslardan faydalanmalı ve daha da fazla büyü ekleyerek savaş gücünüzü artırmalısınız. Kalenin terk edilmiş yerlerine baktığınızda heyecan verici bir macera keşfedin ve karşılaşın.

ÇOKLU ÖFKE ÇILGIN TASARIMI İLE EN KALİTELİ GRAFİKLER

Neden bu oyun daha çok bir korku grafik tasarımı olabilir. Oyundaki tüm resimler etkileyici 3 boyutlu olarak oluşturuldu; Korkunç yaşlı müzisyenden korkuya doymuş hayaletlere kadar kişilik oluşumundan her şeyi göz önünde bulundurarak titreyen bir duyguya sahip olacaksınız. Daha özel olarak, ev sesi, enstrüman seti aracılığıyla ses sonucu, oyuncunun hem cüretkar hem de korkmuş hissetmesine yardımcı olur ve bazen de yeni şeyler bulma konusunda oyuncunun büyüsünü çekebilir.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

– perili, korku şarkıları akademisinden uzaklaşan en cesur ve en büyük kişi olmak.
– Çılgın, zorlu bulmacaları hızla halledin.
– Şiddetli 3D grafik tasarımla macera ve korku hissini hissedin.
– Birçok çekici miktarı keşfedin ve büyük bir yıkıcı güçle savaşmak için silahları güncelleyin.

Erich Sann İndir

Artık indirmeye hazırsınız Erich Sann ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Video Maker

Car Simulator 2

Invitation Maker

Vyapar

Scribbl – Photo & Video Effect

War Tortoise 2

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın