1xbet

Equalizer FX Pro V1.6.4 APK (Tam Ücretli) Indir 2023

Anasayfa
Müzik ve SesUygulama
– Equalizer FX Pro

1xbet

Equalizer FX Pro v1.6.4 APK (Tam Ücretli) indir 2022

Equalizer FX Pro, kullanıcılara cihazları için mükemmel bir ses sistemi sunmayı vaat ediyor. İçerisinde ayrıca amaçlarınıza ve tercihlerinize göre herhangi bir medya oynatıcıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

1xbet

Cep telefonunuzdaki tüm ses sistemini değiştirmeniz için size birçok fırsat sunan bir uygulamaya sahip olmak ister misiniz? İsterseniz, hemen bu uygulamayı bulun. Sağladığı ve ses seviyelerini tercihlerinize göre istediğiniz gibi ayarlamanıza izin veren özellikler karşısında şok olacak ve memnun kalacaksınız.

SEÇMENİZ İÇİN 6 SES MODU VAR

Kullanıcılar, Equalizer FX Pro’da altı benzersiz ve çekici strateji seçip deneyimleyebilir. Her modun müzik dinlerken veya herhangi bir video izlerken sizi destekleyecek özelliği vardır. Standart bir şekilde iseniz, kendiniz için normal modu seçebilirsiniz. Ve örneğin sokakta veya dışarıdaysanız, sesleri daha etkili bir şekilde duyabilmeniz ve tanıyabilmeniz için dış mekan yöntemini seçmelisiniz.

1xbet

Ayrıca eğer uyuyorsanız telefon cihazını uyku modunda seçmelisiniz. Veya toplantı ve çalışma ile meşgul olsanız bile toplantı modunda bırakın. Ve tüm farklı durumlara uyacak şekilde seçebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz birçok başka mod vardır.

MÜZİK VE VİDEOLARIN KEYFİNİ RAHATLIKLA İZLEYİN

Equalizer FX Pro, çeşitli türlerde en sevdiğiniz yeni ve heyecan verici müzikleri dinlemenizi ve keyfini çıkarmanızı kolaylaştıracaktır. En çok beğendiğiniz şarkıyı seçip en basit modda dinleme hakkınız var. Ayrıca, tutkunuza göre bazı ücretsiz videolar veya kısa filmler de açıp izleyebilirsiniz. Hem görüntü hem de ses garantili bir şekilde size hizmet ediyor, böylece eğlenceli ve konforlu bir eğlence alanının tadını çıkarabilir, tüm sıkıntılarınızı unutabilir ve iş ve yaşamdaki baskıyı azaltabilirsiniz.

TERCİHLERİNİZE GÖRE SES SESİNİ ARTIRIN, AZALTIN

Duruma bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza göre ses seviyesini artırma veya azaltma hakkınız vardır. Telefonunuzun sesini, ne çok yüksek ne de çok alçak olacak şekilde en uygun kitaba rahatça ayarlayabilirsiniz. Her insanın genellikle farklı ihtiyaçları olacaktır, bu nedenle seçenekleri de çok çeşitli ve zengindir. Bazı insanlar işte veya ders çalışırken kolaylık sağlamak için sessiz bir moda sahip olmayı sever, ancak tam tersine, bazı insanlar telefonlarının sesini ayarlamak ister.

BASİT GRAFİKLER, Sezgisel VE KULLANIMI KOLAY

Equalizer FX Pro, oyunculara gizemli siyah renkle basit bir grafik verecek; içinde hacmin renkli görüntüleri var. Resimler basit ve sezgiseldir, temel olarak tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli içeriği sağlar. Ayrıca, bu kullanımı kolay bir uygulamadır ve getirdiği cazip avantajlardan yararlanmak için herkes bu uygulamayı cihazına kullanabilir ve yükleyebilir. Artık yorgun ses sistemi için endişelenmenize gerek kalmayacak, ancak şimdi Equalizer FX Pro ile her zaman her durumda size hizmet edecek ve hizmet verecek.

EN İYİ SES SİSTEMİNİN KEYFİNİ ALMAK İÇİN KULAKLIK TAKMALISINIZ

Videodaki tüm sesleri en iyi şekilde duymak istiyorsanız kulaklık takmalı veya hoparlörleri açmalısınız. Bu iki form, gerekli sesleri hızlı bir şekilde almanıza ve tüm çabalarınızı azaltmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, sesin seviyesini ve frekansını her müziğe en uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

– En iyi ses sistemine sahip bir müzik alanının keyfini çıkarabilir.
– Her duruma uygun herhangi bir ses modu seçmenizi sağlar.
– Arayüz basit, sezgisel ve herkesin kullanması kolaydır.
– İsteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre ses seviyesini artırın ve azaltın.
– Daha güzel bir fon müziğinin keyfini çıkarmak için kulaklık takmalısınız.

Equalizer FX Pro İndir

Artık indirmeye hazırsınız Equalizer FX Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanHowarJran

Equalizer – Bass Booster

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Beggar Life 3

Call Recorder

Vikings II

Angry Neighbor

Merge Dragons

Granny

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın