1xbet

EnhanceFox V5.5.4 APK (Pro Kilidi Açıldı) Indir

1xbet

EnhanceFox v5.5.4 APK (Pro Kilidi Açıldı) indir

EnhanceFox Pro APK, kullanıcıların bulanık, sararmış veya çok keskin olmayan fotoğrafları iyileştirmesine yardımcı olabilecek kullanışlı bir araç setidir. Modern AI teknolojisinin başarılı bir şekilde uygulanmasıyla, uygulamanın sistemi en kullanışlı

Profesyonel / Ücretli özellikler Açık
Sınırsız Geliştirme
İstenmeyen İzinler + Etkinlikler kaldırıldı
İstenmeyen Hizmetler + Alıcılar ve Sağlayıcılar kaldırıldı
Reklam Etkinlikleri + Hizmetler ve Sağlayıcılar kaldırıldı
Reklamlar / Analitik / Crashlytics bağlantıları kaldırıldı
Reklam yöntemleri iptal edildi
Reklam görünürlüğü devre dışı bırakıldı
AOSP uyumlu
Hata ayıklama kodu kaldırıldı
Orijinal paket imzası değiştirildi
Not: Temiz bir kurulumda, önce Play Store’dan sürümü yükleyin ve bazı görüntüleri işlemek için kullanın, ardından kaldırın ve bu değiştirilmiş sürümü yükleyin.

1xbet

Bulanık fotoğrafları bilemek için bir araç mı arıyorsunuz? O zaman EnhanceFox MOD APK mükemmel bir seçimdir. Android mobil cihazlar için bir uygulama. Getirdiği avantajlar nedeniyle insanlar kesinlikle biraz şaşıracaklar. Eski bir bulanık fotoğrafı veya bozuk, büyütülmüş bir resmi, düşük çözünürlüklü videoyu jilet keskinliğinde görüntü ve filme geri yükleyin. Ek olarak, tek renkli fotoğrafları gölgeli fotoğraflara dönüştürmek, güçlü portreler oluşturmak vb. Ancak sağladığımız MOD sürümü ile, maliyet olmadan kolayca çalışmak için tüm işlevlerin kilidi açılır.

EnhanceFox MOD APK – Android işletim sisteminde en iyi keskin resim düzenleme uygulaması

Görüntüler ve video klipler, hayatımızdaki anıları depolayan şeylerdir. Ancak önceki eski teknolojiler veya çekim stratejileri ile bu haber verileri net değil, bulanık. EnhanceFox‘un bu sorunu çözmenize izin vermesine izin verin. Yapay zeka kullanan kaynaklarla, bu uygulama mükemmel ürünleri piyasaya sürüyor. Risingcabbage yayıncısının yazılımı, Bing Enjoy’da on binlerce kez indirildi. Çoğu kullanıcı olumlu olan incelemeler bırakır.

1xbet

AI teknolojisi

AI teknolojisi ile EnhanceFox, resim tanıma ve düzenleme gereksinimlerinizi zahmetsizce karşılar. Özellikle portreler için. Örneğin, uzun zaman öncesine ait eski bir resminiz var ve sahip olduğunuz fotoğraflar bulanık veya rengi solmuş durumda. Yazılımı açın ve bir grafik seçin. Otomatik kontrol ve düzeltme araçları ile kısa sürede müşteri adayları alacaksınız. Tüm ayrıntılar inanılmaz derecede keskin hale gelir. Günümüzün dijital kamerası, telefon kamerası ile aynı sonuçlar yakalanır.

Hem fotoğrafları hem de videoları düzenleyin

Siyah beyaz fotoğraflarla EnhanceFox, son derece yüksek gerçekçilikle renklerinizi tamamen kaplayabilir. Orada gerçekten engellemeden, insanlar hareketli portreler de üretebilirler. Yüksek teknoloji fotoğraflara hayat veriyor, gözleri ve ağzı hareket ettiriyor, ayrıca sohbet ediyor ve şarkı söylüyor. EnhanceFox ayrıca düşük çözünürlüklü videoları, bariz görüntülerle daha kaliteli filmlere dönüştürür.

Yararlı ek araçlar

EnhanceFox, kullanıcıların tatmin edici sonuçlar olmadığında çok daha fazla düzenleme yapmasına olanak tanır. Resimdeki çizikleri elle giderin, resmin etrafındaki alanı bulanıklaştırın, vb. Değişiklik ile önceki ve sonraki fotoğrafları karşılaştırarak değişikliği bariz bir şekilde gözlemleyeceksiniz. Bu uygulama aynı zamanda HD fotoğrafları kolayca ürüne kaydetmenize ve akrabalarınız ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

Yapımcıdanrisingcabbage

EnhanceFox

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Colorscapes

Romance Fate

Captain Tsubasa: Dream Team

RS File Manager

ExpressVPN

Wing Fighter

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın